Ekstraklasa: Polonia Bytom - Legia Warszawa (07.11.08)

PostWysłany: Sob 11:27, 08 Lis 2008 Temat postu: Ekstraklasa: Polonia Bytom - Legia Warszawa (07.11.08)

W meczu 12. kolejki Ekstraklasy Polonia Bytom pokonała 1-0 (0-0) na własnym boisku wicelidera Legię Warszawa. Jedyny gol padł w 77. minucie po kapitalnym uderzeniu z dystansu Rafała Grzyba. Gospodarze po tym zwycięstwie awansowali na siódme miejsce w tabeli.

W 11. minucie strzał na bramkę Legii oddał Jakub Zabłocki, ale Ján Mucha pewnie obronił to uderzenie. W 28. minucie Édson dośrodkował w pole karne gospodarzy, gdzie bardzo dobry strzał z woleja oddał Roger, ale dobrze spisał się Michal Peškovič, broniąc to uderzenie. Minutę później w dobrej sytuacji znalazł się Grzegorz Podstawek, ale po jego strzale Mucha zdołał wybić piłkę na rzut rożny. W 37. minucie Roger przeprowadził indywidualną akcję. Po wbiegnięciu w pole karne gospodarzy Brazylijczyk z polskim paszportem oddał mocny strzał, jednak piłka minęła bramkę Polonii.

W 56. minucie po rzucie wolnym obrońca Polonii Tomasz Owczarek mocno strzelił, a piłka trafiła w poprzeczkę bramki gości. W 77. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Michał Zieliński podał do Rafała Grzyba, który po mocnym uderzeniu z około 30 metrów trafił do bramki Muchy.

7 listopada 2008, 20:00 - Bytom
Polonia Bytom 1-0 Legia Warszawa
Rafał Grzyb 77

Polonia: 33. Michal Peškovič - 8. Peter Hricko, 14. Adrian Klepczyński, 5. Tomasz Owczarek, 16. Marcin Komorowski - 6. Jacek Trzeciak (83, 7. Janusz Wolański), 24. Rafał Grzyb, 20. Mariusz Przybylski, 9. Hubert Jaromin (79, 4. Wałerij Sokołenko) - 15. Jakub Zabłocki (76, 25. Michał Zieliński), 10. Grzegorz Podstawek.

Legia: 82. Ján Mucha - 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Iñaki Astiz Ventura, 4. Dickson Choto, 24. Jakub Wawrzyniak - 32. Miroslav Radović, 16. Ariel Borysiuk (46, 9. Bartłomiej Grzelak), 8. Maciej Iwański, 6. Roger, 27. Édson (68, 31. Maciej Rybus) - 19. Takesure Chinyama.

PostWysłany: Sob 12:06, 08 Lis 2008 Temat postu:

21.11 kolejne lanie tym razem w Chorzowie.

Brawo Polonia !!!

PostWysłany: Sob 12:26, 08 Lis 2008 Temat postu:

Polonia jest już w górnej części tabeli, nikt się przed sezonem nie spodziewał że trener 100% poparcia zrobi tam aż tyle dobrego. Naprawdę brawo Polonia.

PostWysłany: Wto 20:59, 11 Lis 2008 Temat postu:

Śmiać mi się chce jak widzę ten wynik. Faktem jest jednak że Legia zagrała najgorsze spotkanie od naprawdę wielu meczów. Gratulacje dla było nie było coraz lepiej grającej drużyny z Bytomia i dla ultrasów z Bytomia. Oprawa meczu zajebista!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Polonia Bytom Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)