Ekstraklasa: Cracovia - Ruch Chorzów (04.04.09)

PostWysłany: Pon 17:32, 30 Mar 2009 Temat postu: Ekstraklasa: Cracovia - Ruch Chorzów (04.04.09)

Bardzo ważny mecz dla obu ekip. W gorszej sytuacji są obecnie piłkarze Pasów więc stawiam na zwycięstwo Crakusów 2:1

Cracovia 0-0 Ruch Chorzów

Cracovia: 33. Marcin Cabaj - 21. Sławomir Szeliga (74, 37. Bartłomiej Dudzic), 13. Michał Karwan, 17. Łukasz Tupalski, 27. Łukasz Derbich - 9. Dariusz Pawlusiński, 10. Dariusz Kłus, 8. Arkadiusz Baran (81, 40. Damian Misan), 19. Paweł Nowak, 15. Paweł Sasin - 20. Bartosz Ślusarski.

Ruch: 30. Matko Perdijić - 29. Ariel Jakubowski (75, 76. Remigiusz Jezierski), 15. Rafał Grodzicki, 21. Maciej Sadlok, 8. Krzysztof Nykiel - 6. Wojciech Grzyb, 3. Grzegorz Baran, 17. Michał Pulkowski (68, 11. Marcin Nowacki), 22. Tomasz Brzyski - 9. Marcin Zając, 19. Artur Sobiech (66, 24. Martin Fabuš).

żółte kartki: Arkadiusz Baran, Łukasz Tupalski - Grzegorz Baran, Rafał Grodzicki, Maciej Sadlok, Martin Fabuš, Matko Perdijić.
czerwone kartki: Rafał Grodzicki (77. minuta, Ruch, za drugą żółtą), Maciej Sadlok (87. minuta, Ruch, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Wasielewski (Kalisz).

Kolejny mecz w którym PZPN nas krzywdzi 2 czerwone za co za nic!!!

Mecz przedłużony o 6 minut sędzią co Ty Fryzjerze!!!

PostWysłany: Sob 18:08, 04 Kwi 2009 Temat postu:

Właśnie czytałem gdzieś że sędzia robi wszystko aby Ruch przegrał.

gisz89

Posty: 543

PostWysłany: Nie 9:50, 05 Kwi 2009 Temat postu:

Oglądałem teraz skruty meczy i nie wiem za co nasi dostali te kartki nawet sami komentatorzy dziwili się za co nasi dostali czerwone kartki i gadali że Pasą się one należą;/

gisz89

Posty: 543

PostWysłany: Wto 17:30, 07 Kwi 2009 Temat postu:

W związku z wydarzeniami zaistniałymi podczas meczu 22. kolejki pomiędzy Cracovią a Ruchem Chorzów, Ruch Chorzów SA w dniu wczorajszym złożył protest do Komisji Ligi Ekstraklasy SA w sprawie pracy sędziego pana Piotra Wasielewskiego i niesłusznym ukaraniem obrońców Rafała Grodzickiego i Macieja Sadloka drugą żółtą kartką, co w konsekwencji oznaczało dla obu piłkarzy kartkę czerwoną.

Ruch Chorzów SA jednocześnie zwrócił uwagę na brak jakichkolwiek konsekwencji w stosunku do zawodników Cracovii, Arkadiusza Barana i Bartłomieja Dudzica za ich niesportowe zachowanie w stosunku do naszych piłkarzy. Jeden z nich dopuścił się kopnięcia w twarz Michała Pulkowskiego, natomiast drugi niebezpiecznie zagroził bramkarzowi Matko Perdijiciowi.

PostWysłany: Pon 8:41, 20 Kwi 2009 Temat postu:

Ruch kupił mecz i jeszcze ma pretensje, to już jest czyste kurestwo. Fakt, ze Dudzic powinien dostać czerwoną, ale ten bramkarz rówierz i kilka piłkarzy Ruchu wcześniej. Kilka wolnych dla nas, które powinny być, kilka rożnych, kilka wolnych dla Ruchu, których nie było, spalone, ale przede wszystkim prawidłowa bramka, po której napewno posypałyby się następne. Mecz powinien zostać przedłużony ponad 10 minut, bo panienki z Ruchu leżały cały czas, szczególnie ta ciota bramkarz. Sedzia doliczył 4 minuty i po 4 minutach skończył mecz. Z ŁKS doliczył 4 a gol ze spalonego padł w 96 minucie. W lidze jest spółdzielnia i tylko to wam chciałem przekazać. Nara.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Cracovia Kraków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)