PostWysłany: Czw 12:38, 19 Cze 2008 Temat postu:

Myślałem że mu chodzi o sezon 04/05 gdzie Pogoń była słaba jak barszcz i sami zgłosili się do Intertoto.

Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 14:54, 19 Cze 2008 Temat postu:

Jevgienij, a jaki miałeś nick poprzednio?

Miszczu, 3-0 Very Happy? Ty sie ciesz jak wogole wygracie z tym Szachtiorem Very Happy.

PostWysłany: Sob 20:39, 21 Cze 2008 Temat postu:

Sędziowanie w tym meczu to był skandal. Najpierw Cracovia strzela gola na 2:0. Sędzia go nie uznaje i wyrzuca z boiska Witkowskiego. Następnie akcja Cracovii, w polu karnym ewidentna ręka piłkarza Szachtiora, sędzia nie gwiżdże, jeszcze jedno dośrodkowanie, znowu ręka (ten sam piłkarz!) i dalej nic. Chwilę później ewidentny faul w polu karnym, ale sędzia karnego dla Cracovii nie gwiżdże. A przy drugim golu dla gości spalony był chyba na 2 metry.
Sędzia ch*j ale nie ma co zwalać na niego, bo powinniśmy wygrać z takim rywalem 5:0. U nas by się w 1 lidze nie utrzymali, ale w 2 połowie Cracovia grałą bez ambicji i piłkarze nie mieli sił. Jednak w rewanżu jest szansa że wygramy chociaż 2:0 i awansujemy, bo rywal jest naprawdę słaby i piłkarsko dopóki były siły i graliśmy w 11, dużo odstawali od Cracovii.
A na trybynach w 1 połowie jak za dawnych lat, czyli świetny doping i dużo ludzi. W 2 piłkarze grali taką kupę, że się ludziom nawet śpiewać nie chciało.

Alonso90

Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 969

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Sob 22:28, 21 Cze 2008 Temat postu:

W kazdym przegranym meczu sedzia jest winny;)

PostWysłany: Nie 8:03, 22 Cze 2008 Temat postu:

Miszczu, a nie lepiej powiedzieć że to Wyście zawalili?

DawidKSG
Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Nie 8:55, 22 Cze 2008 Temat postu:

Cracovia grała słabo podobnie jak Szachtior ! Tak jak ostawiłem w ankiecie wygrał Szachtior chodź , gdyby siły były wyrównane różnie mogło by się skończyć !

Patka

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 266

PostWysłany: Nie 12:37, 22 Cze 2008 Temat postu:

MiSzCzU_KSC napisał:

Jak to było? Wiślacy to kibice sukcesu? ;P

Meczu nie oglądałam, więc swoje zdanie mogę opierać tylko na relacji live i komentarzach innych. Nie wiem jak było z sędziowaniem, a zdanie Miszcza chyba nie należy do najobiektywniejszych. Wink Z tego co jednak wywnioskowałam, Białorusini mieli przewagę (spowodowaną pewnie przewagą liczebną) i gdyby nie Cabaj to Craxa przegrałaby o wiele wyżej...

Ostatnio zmieniony przez Patka dnia Nie 12:38, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Nie 12:50, 22 Cze 2008 Temat postu:

Patka Wisły mi nie mieszaj do tego tematu Razz A co do śpiewania to oczywiście śpiewaliśmy, tylko juz nie tak zajebiście jak na początku. Bo wtedy to było piekło Very Happy Białorusini mieli przewagę bo Cracovia słabo grała, ale gdyby nie sędzia to inaczej by się mecz potoczył. Ten Szachtior jest słabszy niż Kmita Zabierzów ( z całym szacunkiem do Kmity Razz).

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Nie 12:52, 22 Cze 2008 Temat postu:

Czyli pokonała Was drużyna na poziomie nowej II ligi !! GRATULACJE Wink Wnioskuję to z Twojej wypowiedzi Miszczu Wink

PostWysłany: Nie 12:53, 22 Cze 2008 Temat postu:

Czytałem live na SF do końca 1. połowy i wtedy nie wyglądało to źle, ale ta czerwona kartka... Jednak myślę, że jest duża szansa w rewanżu. Ale popatrzcie - my (Polacy) zawsze szybko wylatywalismy z Intertoto, raz tam chyba któraś z drużyn zaszła trochę dalej. A to już ostatnia edycja tego pucharu, więc można by było się pokazać z dobrej strony i chociaż nie zrobić wstydu pokroju wyeliminowania przez klub z Białorusi..

Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Nie 13:06, 22 Cze 2008 Temat postu:

Bo skład Cracovia ma dużo lepszy od Białorusinów. Tak samo jak Legia powinna wygrać z Litwinami. Tylko że to jest wina PZPN, bo powinniśmy grać takim systemem jak w Rosji czyli wiosna-jesień.

PostWysłany: Nie 16:35, 22 Cze 2008 Temat postu:

Spodziewałem się że Cracovia dostanie w dupe ale żałuję że nie zagrałem u buka bo z tego co słyszałem kurs na ten cały Szachtior był coś koło 5 zł.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Cracovia Kraków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)