Wojtas1922

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 1655

PostWysłany: Wto 20:17, 16 Paź 2007 Temat postu:

tak... wasza...? Tylko że 1651 dostaliście biletów czyli 2000 wiary przyjechało na mecz bez biletów i kupili u nas w kasie...? wierzysz w to...???

El Mariachi

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1835

PostWysłany: Wto 20:55, 16 Paź 2007 Temat postu:

Nie widziałeś chyba co działo się przed kasami. Pożyczanie szalików i barw Dyskoboli przed meczem a wszystko po to by dostać się na mecz. O innych nielegalnych sposobach już nie mówię. A przed stadionem można było jeszcze kupić bez barw Dyskoboli przeznaczone dla nas 580 biletów.

PostWysłany: Wto 21:23, 16 Paź 2007 Temat postu:

w Grodzisku nigdy nam sie dobrze nie gralo ale nie możemy sobie pozwolić na strate pkt jeśli chcemy sie jeszcze liczyć w tym sezonie.Myśle że DUMA WLKP wygra z Dyskobolią 1-0 po bramce Zająca

Wojtas1922

Posty: 1655

PostWysłany: Wto 21:32, 16 Paź 2007 Temat postu:

no czyli drugie półtora tysiąca pożyczyło od kibiców KSD szaliki i wchodzili, lub dali w łapę 20zl ochronie i ich w puszczali...???

Ja rozumiem te kilki set osób mogło by tak zrobić ale nie półtora tysiąca ludzi.

PostWysłany: Pią 20:23, 19 Paź 2007 Temat postu:

Mecz trwa i narazie po 30 minutach jest 0-0, ale jestem ciekaw czy dużo się zmieni. Na pewno ogromnym niedosytem byłby bezbramkowy remis! Liczę na bramki.

Jarosław Lato 68

Dyskobolia: 12. Sebastian Przyrowski - 2. Radek Mynář, 33. Saşa Yunisoğlu, 6. Tomasz Jodłowiec, 11. Marek Sokołowski - 7. Piotr Piechniak (85, 4. Vlade Lazarevski), 26. Panče Ḱumbev, 23. Radosław Majewski (72, 27. Peter Babnič), 20. Jarosław Lato - 8. Filip Ivanovski (89, 18. Igor Kozioł), 9. Adrian Sikora.

Lech: 77. Emilian Ioan Dolha - 23. Marcin Kikut, 4. Dawid Kucharski, 18. Zlatko Tanevski, 3. Ivan Đurđević - 7. Marcin Zając (74, 8. Przemysław Pitry), 16. Rafał Murawski, 21. Dimitrije Injac, 5. Jakub Wilk (87, 17. Dawid Florian) - 9. Piotr Reiss (83, 14. Ilijan Micanski), 11. Hernán Rengifo Trigoso.

żółte kartki: Marcin Kikut, Rafał Murawski, Hernán Rengifo Trigoso - Piotr Piechniak.

sędziował: Robert Małek (Zabrze).

widzów: 6.000

PostWysłany: Pią 22:36, 19 Paź 2007 Temat postu:

Yunisoğlu utrzymuje się w pierwszym składzie, drużyna goli nie traci, więc staty wskazują, że był to dobry transfer. Wygrana z Lechem - wielu stawiało na przyjezdnych w derbach Wlkp. A jednak Dyskobolia. Brawo.

El Mariachi

Posty: 1835

PostWysłany: Pią 23:50, 19 Paź 2007 Temat postu:

Mecz taki sobie. W pierwszej połowie przewagę miał Lech no ale jeżeli nie wykorzystuje się trzech setek to o czym tu mówić. Po stracie bramki dużo chaosu w grze i masa niecelnych podań. Ogólnie to mecz do dupy.

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Sob 6:52, 20 Paź 2007 Temat postu:

Brawa dla Dyskobolii!! To ważne zwycięstwo daje im dość komfortową pozycję w tabeli Wink Szkoda, że tak mało bramek i jak niektórzy mówią nieciekawy mecz, ale wynik jest ważny, bo to dzięki niemu postępy w lidze będą jeszcze bardziej ciekawsze. W tym sezonie może być wiele kandydatów do miejsc 2, 3, 4 Wink

PostWysłany: Sob 6:55, 20 Paź 2007 Temat postu:

Wynik jak wynik, chyba nikt się nie spodziewał że KSD dostanie u siebie lanie Wink Chciałbym zauważyć że frekwencja na tym meczu była większa niż frekwencja na Legii Warszawa Wink

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Sob 6:56, 20 Paź 2007 Temat postu:

ŁYSY napisał:

No tak warto to zauważyć, a ja chciałbym napisać, że było 7.000 kibiców, a nie 6.000 Wink

Wojtas1922

Posty: 1655

PostWysłany: Sob 14:00, 20 Paź 2007 Temat postu:

Piłkarsko to mało widziałem ale na trybunach było zajebiście. Opawa Nasza: Na początek meczu transparenty "małe miasto - wielki klub" do tego 2 sektorówki na jednej herb miasta na drugiej herb klubu i jeszcze niecałe 30 pasów materiału. w 2 połowie odpalamy stroboskopy do tego około 180 flag średnich i kilki rac. w około 70 minucie odpalamy świece dymne już bez flag i akurat wtedy padła bramka i od tego momentu zaczął sie prawdziwi doping. w 1 połowie doping nasz słaby Kolejorz był chyba głośniejszy ale w 2 połowie to Kolejorz już nie był słyszalny za to my od zdobycia bramki do końca meczu się bawimy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Dyskobolia Grodzisk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)