PostWysłany: Czw 14:40, 16 Sie 2007 Temat postu:

Dyskobolii:12. Sebastian Przyrowski - 11. Marek Sokołowski, 2. Radek Mynář, 6. Tomasz Jodłowiec, 4. Vlade Lazarevski - 7. Piotr Piechniak (89, 22. Piotr Rocki), 18. Igor Kozioł, 21. Mariusz Muszalik (71, 23. Radosław Majewski), 20. Jarosław Lato - 27. Peter Babnič (69, 26. Panče Ḱumbev), 14. Bartosz Ślusarski.

Taboł1 Kiriłł Priadkin - 18. Danijar Mukanow, 5. Kajrat Nurdauletow, 3. Stanimir Dimitrow, 2. Farchadbiek Irismietow - 24. Igor Jurin (47, 6. Jewgienij Mieszkow), 22. Siergiej Skorych, 7. Azat Nurgalijew (69, 23. Siergiej Ostapienko), 25. Rusłan Bałtijew, 9. Nurboł Żumaskalijew - 10. Uługbiek Bakajew.

sędziował: Peter Sippel (Niemcy).

Liczba widzów: 8.000 (komplet)

Relacja

Dyskobolia w bialych strojach - gospodarze w niebieskich.
1' - rozpoczynaja gospodarze
2' - po dlugim podaniu Skorycha na spalonym zlapany Zumaskalijew. Bramkarz gospodarzy wychodzi za pole karne i uprzedza Late, ktory nie dochodzi po podania Muszalika
4' - GOOL dla Dyskobolii. Slusarski podaje w pole karne do Muszalika, ktory zwodem mija obronce i strzela w dlugi rog obok slupka
6' - Slusarski wygrywa pojedynek biegowy z Dimitrowem, uderza jednak w srodek bramki
9' - akcja Slusarskiego z Lata. W polu karnym niedokladnie napastnik Dyskobolii zgrywa pilke wbiegajacemu Babnicowi. Chwile pozniej Slusarski zagrywa glowa do Babnica, bramkarz Tobola uprzedza jednak naszego napastnika
15' - Igor Koziol uderza z dystansu, jednak w srodek bramki
21' - po dlugim przerzucie swietnym dosrodkowaniem popisuje sie Jurin. Przyrowski lapie pilke uprzedzajac Bakajewa
22' - rzut rozny dla Dyskobolii. Lato zagrywa na krotki slupek, niedokladnie
23' - fatalny blad Lazarevskiego. Przyrowski prubuje go naprawic i podaje pilke pod nogi Bakajewa, ktory uderza na pusta bramke! Przyrowski dogania pilke przed linia bramkowa!
24' - Babnic na spalonym
30' - Babnic nie dochodzi do pilki w polu karnym po podaniu Slusarskiego 31' - Lato dosrodkowuje w pole karne, Muszalik glowa przedluza do Babnica. Ten naciskany przez obronce nie zdolal czysto uderzyc pilki i skuteczni interweniuje Priadkin
36'- z prawej strony dosrodkowuje Radek Mynar, arbiter uznaje, ze babnic jest na spalonym
37' - rzut wolny dla Tobola. Przy pilce Zumaskalijew, glebokie dosrodkowanie wychodzi na aut bramkowy
38' - po przejeciu pilki na przedpolu bramki Tobola Babnic prubuje przelobowac bramkarza, tuz nad poprzeczka
39' - z 16 metrow strzela Jurin, kilka metrow nad bramka
42' - grozna akcje Dyskobolii faulem przerywa Mukanow, lezy Lato - interweniuja masazysci
45' - koniec pierwszej polowy

Czesc widzow na stojaco oglada mecz. Za bramami stadionu 2, moze 3 tysiace widzow, ktorzy nasluchuja wiesci z boiska. Dyskobolia rozgrywa znakomite spotkanie. Prowadzi gre i stwarza co rusz zagrozenie pod bramka Priadkina. Doskonale spisuje sie Jodlowiec, ktory wygrywa pojedynki jeden na jeden z Baltijewem i Zumaskalijewem. Podziw musza budzic fenomenalne podania Skorycha, ktory z kilkudziesieciu metrow zagrywa z dokladnoscia co do centymetra. Pilkarze Tobola sa swietnie wyszkoleni technicznie, graja z pierwszej pilki wynieniajac pod presja kilka - a nawet kilkanascie podan. Gramy presingiem w srodkowej strefie boiska, a kilka razy atakowalismy rywali juz przed ich polem karnym. Mecz toczy sie w szybkim tempie, a publicznosc reaguje bardzo zywiolowo
.

46'- - jedna zmiana w druzynie Tobola. Prawego pomocnika Jurina zmienia Mieszkow
47' - dosrodkowanie Piechniaka, jednal Lato nie zdolal opanowac pilki w polu karnym
48' - prostopadla pilka Muszalika, Slusarski sam na sam z bramkarzem! Priadkin szybbszy od naszego napastnika
49'- rzut wolny z lewej strony. Grozne dosrodkowanie Baltuijewa, dobrze glowa interweniuje Koziol 50' - akcja prawa strona, plaskie dosrodkowanie Mieszkowa, z pilka na piatym metrze mija sie Bakajew
50' - Muszalik do Laty, ktory uderza z woleja z pierwszej pilki. Doskonale broni bramkarz
51' - fenomenalne uderzenie Skorycha z 25 metrow! Jak Przyrowski to obronil?????
52' - zolta kartka dla Baltijewa za faul na Mynarzu
53' - blad arbitra, ktory przerywa ciekawie zapowiadajaca sie akcje Groclinu. Ze spalonego wracal Babnic, a do akcji wlaczyl sie z drugiej linii Slusarski
55' - rozgrzewa sie Kumbev, faul na Radku Mynarze moze miec powazne konsekwencje
56' - kontra Tobola, gospodarze w przewadze liczebnej na przedpolu naszej bramki, swietnie interweniuje Radek Mynar
57' - Nurgalijew sam na sam z Przyrowskim! Strzela jednak nad bramka! Co za mecz!
- Z powodu awarii serwera nie udalo sie zapisac dalszej czesci relacji
88' - zmiana w Dyskobolii - Rocki za Piechniaka
90' - arbiter dolicza 3 minuty 90+1' - swietna akcja Rockiego, ktory mija kilku pilkarzy Tobola, jednak uderza za slabo
90+3 - koniec meczu!

źródło: dyskobolia.com

Ostatnio zmieniony przez Dyskobol dnia Czw 16:35, 16 Sie 2007, w całości zmieniany 13 razy

PostWysłany: Czw 14:50, 16 Sie 2007 Temat postu:

oj o kilku bramkach ni wolno mówić jeszcze jest 80' gry więc wiesz jeszce oni nam nastrzelają ale oby nie odpukać Wink

Tuh

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 14:55, 16 Sie 2007 Temat postu:

Świetnie! Prowadzimy i oby tak dalej! Jeszcze jeden!

paluch2007
Piłkarz okręgówki

Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 112

Skąd: Łomża

PostWysłany: Czw 14:57, 16 Sie 2007 Temat postu:

Świetnie! Prowadzimy i oby tak dalej! Jeszcze siedem!

PostWysłany: Czw 15:23, 16 Sie 2007 Temat postu:

Po pierwszej połowie jest super mam nadzieje ze tak będzie do końca meczu go wygramy Wink

PostWysłany: Czw 16:07, 16 Sie 2007 Temat postu:

Muszalik gwiazdą UEFA Smile Dociągnijcie chociaż ten wynik i będę spał spokojnie :]

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Czw 16:10, 16 Sie 2007 Temat postu:

Jeszcze około 7 minut więc trzeba być spokojnym Wink Coś na oficjalnej stronie Dyskobolii relacje przerwało pewnie Borat kabel przegryzł Laughing

PostWysłany: Czw 16:24, 16 Sie 2007 Temat postu:

No to wygraliśmy na wyjeździe czyli nasz gol liczy się podwójnie jestem bardzo zadowolony z wyniku tylko szkoda ze nie widziałem tego meczu na własne oczy Smile

Laughing Very Happy
Wynik 0:1 na wyjeździe jest raczej bardzo korzystnym ponieważ teraz zagramy w Grodzisku więc są szanse na 3 rundę! Ale nie zapeszmy trzeba się będzie postarać.

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Czw 16:26, 16 Sie 2007 Temat postu:

16 sierpnia 2007, 15:30 - Kostanaj
Toboł Kostanaj 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Mariusz Muszalik 5

Toboł:1. Kiriłł Priadkin - 18. Danijar Mukanow, 5. Kajrat Nurdauletow, 3. Stanimir Dimitrow, 2. Farchadbiek Irismietow - 24. Igor Jurin (47, 6. Jewgienij Mieszkow), 22. Siergiej Skorych, 7. Azat Nurgalijew (69, 23. Siergiej Ostapienko), 25. Rusłan Bałtijew, 9. Nurboł Żumaskalijew - 10. Uługbiek Bakajew.

Dyskobolia: 12. Sebastian Przyrowski - 11. Marek Sokołowski, 2. Radek Mynář, 6. Tomasz Jodłowiec, 4. Vlade Lazarevski - 7. Piotr Piechniak (89, 22. Piotr Rocki), 18. Igor Kozioł, 21. Mariusz Muszalik (71, 23. Radosław Majewski), 20. Jarosław Lato - 27. Peter Babnič (69, 26. Panče Ḱumbev), 14. Bartosz Ślusarski.

widzów: 8000.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się 30 sierpnia w Grodzisku Wielkopolskim.

Nie wiem po co to jak wszystko jest opisane wyżej ale dobra nich Ci będzie Rolling Eyes Rolling Eyes / Dyskobol

PostWysłany: Czw 16:34, 16 Sie 2007 Temat postu:

Dobrze, że dociągnęli taki wynik. Gratulacje, rewanż też będzie nasz (nasz = Polaków) Wink

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Czw 16:42, 16 Sie 2007 Temat postu:

cola_11111 napisał:

Właśnie po co piszesz? Mogłeś już wkleić do końca relację. Wiem, pewnie Ci chodziło o to, że wtedy Dyskobol napisał (mecz w trakcie).

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Dyskobolia Grodzisk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)