PE: Legia - GKS Bełchatów (3-1) 01.12.2006r.

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 3978

Pomógł: 15 razy
Skąd: Warszawski Targówek

PostWysłany: Pią 17:40, 01 Gru 2006 Temat postu: PE: Legia - GKS Bełchatów (3-1) 01.12.2006r.

Dziś przedostatni mecz Legii w tym roku. Na Łazienkowską przyjedzie lider ekstraklasy GKS Bełchatów. Tej jesieni legioniści już raz grali na własnym stadionie z bełchatowianami. W 58. minucie prowadzenie Legii dał Radović, w 76. minucie wyrównał Wróbel, a w 93. minucie Garguła zapewnił trzy punkty gościom. Do najbliższego meczu obie drużyny podejdą bardzo ambicjonalnie. Trener Orest Lenczyk będzie chciał udowodnić, że ligowe zwycięstwo nie było jednorazowe, ale nasi piłkarze również mają coś do udowodnienia..

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Pią 20:07, 01 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 18:58, 01 Gru 2006 Temat postu:

Zapowiada się świetne spotkanie. Bełchatów na fali, Legia bez formy... W roli faworyta widzę gości, ale Legia to Legia, piłkarze tak jak napisał Nerull- mają coś do udowodnienia i liczę na dobry występ! (Mecz o 20:30 na Polsacie Sport).

MATEUSZXL

Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 1009

Pomógł: 17 razy

PostWysłany: Pią 19:40, 01 Gru 2006 Temat postu:

No mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Ja mimo wszystko stawiam na Legię(3-1Very Happy), ale jako że obie drużyny są dla mnie obojętne, to oczekuję fajnego widowiska z obu stron.

PostWysłany: Sob 1:00, 02 Gru 2006 Temat postu:

Legia Warszawa 3
35' Janczyk
47' Radović
90+3' Junior

GKS Bełchatów 1
33' Ujek
Oto składy w jakich zagrały obie jedenastki:

Legia: Jan Mucha - Wojciech Szala, Dickson Choto, Herbert Dick (60`Mamadou Balde), Grzegorz Bronowicki (58`Edson da Silva) - Roger Guerreiro, Łukasz Surma, Marcin Burkhardt, Miroslav Radović (68`Tomasz Kiełbowicz) - Maciej Korzym (68`Luiz Junior), Dawid Janczyk

GKS: Łukasz Sapela - Piotr Klepczarek, Rafał Grodzicki, Paweł Strąk, Edward Cecot, Łukasz Garguła (51`Marcin Truszkowski), Dariusz Pietrasiak, Grzegorz Fonfara (51` Dawid Nowak), Tomasz Wróbel (87`Jacek Kuranty), Mariusz Ujek, Radosław Matusiak (51`Bartosz Hinc)
_____
Gratuluję trafienia wyniku!
Legia nareszcie, od kilku tygodni zagrała naprawdę dobre spotkanie. Piłkarz meczu- wg. mnie Radović, choć warto wyróżnić Janczyka i Burkhardta.

Torcida Górnik

Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Sob 1:09, 02 Gru 2006 Temat postu:

No, gratulację. Górnik w meczu ligowym te pokazał liderowi że umi grać w piłke i tez wygrał z GKS-em 1:0, ale Legia też się dobrze spisała. Gratuluję!

MATEUSZXL

Posty: 1009

PostWysłany: Sob 9:36, 02 Gru 2006 Temat postu:

MATEUSZXL napisał:
Ja mimo wszystko stawiam na Legię(3-1Very Happy.

No i trafiłem:) Fajny mecz i bardzo dobrze, że Legia wygrała, bo PE zrobi się ciekawszy.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / GKS Bełchatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)