Posty: 4897

Pomógł: 6 razy
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Czw 22:28, 19 Lip 2007 Temat postu:

W pierwszym spotkaniu I rundy Pucharu UEFA GKS Bełchatów wygrał z Ameri Tbilisi 2-0 (0-0). Wicemistrzowie Polski objęli prowadzenie w 51. minucie, kiedy Tomasz Wróbel dośrodkował z rzutu rożnego, a Dariusz Pietrasiak silnym strzałem pokonał gruzińskiego bramkarza. W 83. minucie drugiego gola strzelił głową również Dariusz Pietrasiak po zagraniu z rzutu wolnego Pawła Strąka.

19 lipca 2007, 20:45 - Bełchatów
GKS Bełchatów 2-0 Ameri Tbilisi (GRU)
Dariusz Pietrasiak 51, 83

Bełchatów: 1. Piotr Lech - 16. Marcin Kowalczyk, 6. Edward Cecot, 15. Dariusz Pietrasiak, 7. Maciej Stolarczyk - 23. Tomasz Wróbel (88, 28. Artur Marciniak), 5. Paweł Strąk, 20. Patryk Rachwał, 8. Tomasz Jarzębowski, 4. Jacek Popek - 9. Carlos Yaír Costly Molina (82, 25. Mariusz Ujek).

Ameri: 16. Zurab Kwaczachia - 27. Giwi Didawa, 5. Giorgi Dawitnidze (90, 30. Micheil Kobauri), 24. Wachtang Chwadagiani, 32. Tengiz Czikwiładze - 22. Grigoł Dolidze (75, 13. Koba Szałamberidze), 23. Denis Dobrowolski, 17. Dawit Bolkwadze, 7. Suliko Dawitaszwili (62, 18. Dimitri Tatanaszwili), 14. Gizo Dżeladze - 31. Rewaz Gociridze.

żółte kartki: Tomasz Jarzębowski - Tengiz Czikwiładze, Giorgi Dawitnidze, Wachtang Chwadagiani.

sędziował: Tony Chapron (Francja).
widzów: 3000.

Rewanż odbędzie się 2 sierpnia o godz. 16:45 w Tbilisi.

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Pią 5:40, 20 Lip 2007 Temat postu:

Oglądałem mecz do 65.minuty i jeszcze załapałem się przypadkowo na drugą bramkę. Całkiem ładny mecz, Bełchatów pokazał, że ma niezłą drużynę, wygrać powinien jeszcze wyżej! Grają też ładną piłkę dla oka, no i nie sądziłem, że obrońca Pietrasiak może mieć taki instynkt strzelecki Wink Spore wrażenie na mnie zrobił Kowalczyk. Ciekawa drużyna jest i liczę na nią w PUEFA!

gksbfan
Mistrz Europy

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 746

PostWysłany: Pią 8:07, 20 Lip 2007 Temat postu:

Brawo DLA Naszej kochanej GIeksy pokazali na co ich stać ale to tylko poczatek naszych możliwoci !!!

Ps. Kiedy jakas powtorka jest?Neutral

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Pią 8:33, 20 Lip 2007 Temat postu:

Mecz na trybunach wygląda inaczej niż w TV... sędzia nie sędziował aż tak dobrze

a Costly grał tak słabo że ja już lepiej gram od niego

Komar kiedyś pisałeś że Stolarczyk to nie jest wzmocnienie na PUEFA a on całkiem dobry mecz zagrał

a Rachwał na boisku był normalnie wszędzie

p.s.
Chyba na Eurosporcie puszczają powtórki (albo skróty) a jak nie to próbuj na TVP 3

Dyskobol

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 4943

Skąd: WIELKOPOLSKA

PostWysłany: Pią 9:50, 20 Lip 2007 Temat postu:

Ładny mecz ale sądzę że powiniście grać 2 napadziorami bo ten Costly sam sobie nie radzi więc leczyć kontuzje i jakiś napastnik do pary z Costylą Laughing

Wojtas1922
Mistrz Świata

Posty: 1655

PostWysłany: Pią 10:03, 20 Lip 2007 Temat postu:

Bełchatów zagrał dobry mecz i macie bardzo dobrą zaliczkę przed rewanżem i powinniście bez problemu awansować do następnej rundy

Zgodzę się z tobą cola a z Ujkeim by mógł też grać Nowak Laughing

Ostatnio zmieniony przez Dyskobol dnia Pią 10:36, 20 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 10:37, 20 Lip 2007 Temat postu:

tak samo jak Ujek tylko że Ujo szybciej ją wyleczył... myślę że na rewanż w Tibilisi Nowak, Ujek, Garguła i Chwalibogowski będą gotowi Wink

PostWysłany: Pią 10:44, 20 Lip 2007 Temat postu:

Rewanż w Tbilisi wcale nie będzie taką łatwą sprawą i spacerkiem dla wicemistrza Polski. Pietrasiak strzelił dwie ładne bramki i mam nadzieję że te skromne prowadzenie pomoże GKS przejść dalej.

DawidKSG
Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Pią 11:00, 20 Lip 2007 Temat postu:

No i wytypowałem prawidłowy wynik !! Brawo GKS !!

Mała relacja :

Dzień meczu, wakacje, cena biletu itp. Dały obraz frekwencji na naszym stadionie w dniu wczorajszym. Na tym meczu skupiamy się na dopingu, wychodziło nam to dobrze, ale ocenicie sami, jeśli byliście na meczu lub oglądaliście w TV. Oczywiście jak podczas każdego meczu Strzelenie bramki przez gospodarzy dodaje mocy i cały stadion właczył sie z nami do śpiewania. W drugiej połowie prezentujemy dywan z flag na kijach na 3 sektorach. Do końca staramy się dopingować naszych kopaczy . Mecz kończy się zwycięstwem 2-0 naszej Bełchatowskiej GieKSy, dziękujemy piłkarzom za mecz, zbieramy wszystko i udajemy się na piwo!!

Kilka fotek:

Tuh

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 15:32, 20 Lip 2007 Temat postu:

Brawo dla Was! Ogladalem caly mecz, GKs sie postarał... no i wygrał zasłużenie! Te 2 gole były całkiem całkiem. Na pewno awansujecie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / GKS Bełchatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)