1 liga: GKS Jastrzębie - Dolcan Ząbki (06.09.2008r.)

będzie remis
33%
 33%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 3

PostWysłany: Pią 16:19, 05 Wrz 2008 Temat postu: 1 liga: GKS Jastrzębie - Dolcan Ząbki (06.09.2008r.)

GKS gra coraz gorzej - dwie porażki z rzędu - z Zagłębiem (1:4) i Flotą (2:3), zaś Dolcan tak męczy się w każdym meczu i stara coś zdobyć. Ostatnio porażka z Podbeskidziem (0:1) i wcześniej wygrana ze Stalą (1:0). Mecz będzie pewnie wyrównany i przy odrobinie szczęścia postawię na gospodarzy, 2:1.

Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Pomógł: 7 razy
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 19:52, 05 Wrz 2008 Temat postu:

Stawiam na Jastrzebie ktory po mimo slabych wynikow powinien wygrac ze slabym Dolcanem 1.0dla gospodarzy

PostWysłany: Śro 10:11, 10 Wrz 2008 Temat postu:

GKS Jastrzębie 1-0 Dolcan Ząbki
Robert Żbikowski 71

Jastrzębie: Jakub Kafka - Janusz Wrześniak, Witold Wawrzyczek, Marcin Staniek, Marcin Bednarek (46 Mariusz Adaszek) - Bartosz Woźniak (46 Marcin Karwot), Kamil Kostecki, Bartłomiej Grabczyński, Jarosław Wieczorek (82 Kamil Gorzała) - Marek Kubisz, Robert Żbikowski.

Dolcan: Maciej Humerski - Dariusz Dadacz, Artur Jędrzejczyk, Robert Stawicki, Marcin Warakomski - Marcin Korkuć, Krzysztof Krzywicki (55 Dariusz Papierz), Tomasz Kułkiewicz, Wojciech Trochim (83 Adam Frączczak) - Maciej Tataj, Mariusz Solecki (71 Mateusz Chudziński).

żółte kartki: Marcin Staniek, Bartosz Woźniak, Robert Żbikowski, Janusz Wrześniak, Jarosław Wieczorek - Artur Jędrzejczyk, Marcin Warakomski, Mateusz Chudziński, Robert Stawicki, Tomasz Kułkiewicz.
czerwone kartki: Marcin Warakomski (83. minuta, Dolcan, za drugą żółtą), Mateusz Chudziński (90. minuta, Dolcan, za drugą żółtą).

sędziował: Jacek Zygmunt (Jarosław).
widzów: 2000.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / GKS Jastrzębie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)