1. liga: GKS Jastrzębie - Tur Turek (18.10.2008r.)

będzie remis
50%
 50%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2

PostWysłany: Czw 12:51, 16 Paź 2008 Temat postu: 1. liga: GKS Jastrzębie - Tur Turek (18.10.2008r.)

Obydwie drużyny sprawiły niespodzianki w poprzedniej kolejce. GKS niespodziewanie przegrał u siebie z Kmitą, a Tur wygrał z Podbeskidziem. W tabeli wyżej plasują się gospodarze. Stawiam na 1:1.

PostWysłany: Czw 14:06, 16 Paź 2008 Temat postu:

GKS przegrał ostatnio u siebie z Kmitą ale myślę że tym razem nie popełnią tych samych błędów i zdobędą komplet punktów. Walka o utrzymanie w tym sezonie będzie z pewnością równie zacięta jak ta w poprzednim sezonie. 1:0

KrUkU GKS
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sob 19:30, 18 Paź 2008 Temat postu:

I się stało... Przegrana 1:3...

w Pierwszej połowie Graliśmy w miarę dobrze, nic nie wskazywało że mamy przegrać. Początek Drugiej połowy tak samo nawet gola pierwsi strzeliliśmy Smile a tu kontra... 3 gole w 10-15 min.^^ Totalna Porażka Ale doping był niezły Very Happy

PostWysłany: Śro 13:23, 22 Paź 2008 Temat postu:

GKS Jastrzębie - Tur Turek 1:3 (0:0)
1:0 - Wrześniak 59'
1:1 - Cichos 62'
1:2 - Hyży 80'
1:3 - Skokowski 81'

GKS Jastrzębie: Kafka - Wrześniak, Pielorz, Staniek, Bednarek, Wilczek (20' Karwot), Wawrzyczek, Kostecki, Wieczorek, Woźniak (59' Narwojsz), Żbikowski.

Tur Turek: Janicki- Grabowski, Derbich, Madera, Kiczyński, Olszewski (90' Różycki), Hyży, Łagiewka, Bieniek (66' Skokowski), Imeh, Cichos (90+3' Sędziak).

Żółte kartki: Wrześniak (GKS J.) oraz Derbich (Tur).

Sędzia: Marcin Szrek (Kielce).

Widzów: 1300.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / GKS Jastrzębie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)