Kemot
Reprezentant Polski

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 313

PostWysłany: Pią 13:59, 04 Kwi 2008 Temat postu: 2 Liga: GKS Jastrzębie - Podbeskidzie B-B (05.04.08)

Po tegorocznych wynikach a szczególnie po ostatniej kolejce jestem wielkim optymistą (Warta - Jastrzębie 3-0 , Podbeskidzie - Wisła Płock 4-0)! Każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo będzie dla mnie niespodzianką! Choć należy pamiętać o tym że Jastrzębie to drużyna nieobliczalna która może urwać punkty każdemu. Mój typ : Jastrzębie - TSP 0-2 ! Wink

Ostatnio zmieniony przez Kemot dnia Pią 17:57, 04 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Sob 9:33, 05 Kwi 2008 Temat postu:

Jastrzębie gra w tej chwili chyba najgorszą piłkę w lidze. I nie sądzę, aby się przełamało w meczu z tak ciężkim przeciwnikiem. Stawiam na pewną wygraną Podbeskidzie 0:2.

Addi

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 399

Skąd: Najpiękniejsze z miast

PostWysłany: Sob 11:58, 05 Kwi 2008 Temat postu:

Zdecydowanie faworytem spotkania jest TSP i choć mam w pamięci mecz w Bielsku, który udało nam się wygrać trochę szczęsliwie to jestem zdania że wygramy. Wynik - 0:2 Very Happy

BlazZ
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 33

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob 12:01, 05 Kwi 2008 Temat postu:

Ja również stawiam na wygraną Podbeskidzia. Choć przyznam ze inny wynik tez nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Takie mecze zawsze są nieprzewidywalne.

Kemot

Posty: 313

PostWysłany: Sob 18:57, 05 Kwi 2008 Temat postu:

5 kwietnia 2008, 18:00 - Jastrzębie Zdrój
GKS Jastrzębie 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kamil Wilczek 28, Marcin Narwojsz 38 - Krzysztof Zaremba 75, Paweł Żmudziński 90

Jastrzębie: Jakub Kafka - Janusz Wrześniak, Łukasz Pielorz, Artur Jędrzejczyk, Michał Pietroń, Kamil Wilczek, Michał Chrabąszcz (58 Bartosz Woźniak), Mariusz Adaszek, Maciej Małkowski (74 Marcin Karwot), Marcin Narwojsz (88 Krzysztof Rusinek), Robert Żbikowski.

Podbeskidzie: Łukasz Merda - Sławomir Cienciała, Marcin Hirsz, Maciej Szmatiuk, Juraj Dančík - Damian Świerblewski (66 Krzysztof Zaremba), Łukasz Gorszkow (46 Rafał Jarosz), Dariusz Kołodziej, Paweł Żmudziński - Krzysztof Chrapek, Martin Matúš (81 Grzegorz Pater).

żółte kartki: Michał Pietroń - Marcin Hirsz, Juraj Dančík.

sędziował: Łukasz Bartosik (Kraków).
widzów: 3000.

Pierwsza połowa fatalna ! Druga dobra , a ostatnie 15 minut fenomenalne! Ach... gdyby ten mecz potrwał jeszcze z 5 minut !

BlazZ

Posty: 33

PostWysłany: Sob 19:02, 05 Kwi 2008 Temat postu:

No i pokazało TSP góralski charakter Smile
Brawo za walke do konca, ale za bramki po stalych fragmentach to nagana!

PostWysłany: Sob 19:39, 05 Kwi 2008 Temat postu:

I znowu TSP mi kupon zwaliło Smile
Skoro mówicie że pierwsza połowa była straszna, to co się stało że tak było? Czyżby w przerwie do szatni wpuszczono kobiety zawodników?! Wink Wynik na pewno jest sporą niespodzianką, GKS może mówić o sporym pechu.

Addi

Posty: 399

PostWysłany: Sob 20:42, 05 Kwi 2008 Temat postu:

GKS może mówić o sporym szczęściu, ponieważ w drugiej połowie chłopaki zagrali tak jak powinni od razu. Skuteczność trochę zawodziła (poprzeczka, słupek, nie podyktowany karny na Chrapku) ale się udało i chociaż 1 pkt uratowany. Szanse na 3pkt w końcówce też były, ale nie można być zachłannym.... Very Happy

Kemot

Posty: 313

PostWysłany: Nie 7:09, 06 Kwi 2008 Temat postu:

Relacja kolegi wyjazdowicza :
W Jastrzebiu meldujemy się na sektorze w 169 osób (2 nabite autobusy, 2 busy i kilka fur). Na płocie wieszamy 2 fany - Młodą Wiarę i Bielszczan, oraz małe flagi w barwach. Nasz doping początkowo dobry, później słabnie przez niekorzystny wynik (2:0 w plecy). Po doprowadzeniu do remisu atmosfera się ożywia. Odpalamy kilka OW. Wyjazd zaczynamy i kończymy mandatami (% i słownictwo), dodatkowo 2 chłopakom grozi odpowiedzialność karna za piro.

Dość zabawny filmik z tego meczu (komentarze zwłaszcza końcówka):

Ostatnio zmieniony przez Kemot dnia Nie 7:25, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 14:22, 06 Kwi 2008 Temat postu:

Mi także dobił ten mecz kupon Smile Nie spodziewałem się, że Jastrzębie jest na dzień dzisiejszy w stanie tak dobrze zagrać, widocznie nie doceniłem tej drużyny Smile Ale remis uratowany.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / GKS Jastrzębie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)