Reprezentant Polski

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 401

Skąd: \G/liwice

PostWysłany: Śro 16:00, 05 Mar 2008 Temat postu: 1.liga:Górnik Zabrze- Jagiellonia Bialystok (08.03.2008)

Witam.Górnik w tej rundzie nie wygrał, ani jednego meczu. Przełamanie tej passy Nastąpi w sobotę. Very Happy .Mam nadzieje ze któryś z ''naszych''kadrowiczów se odrodzi i strzeli gola,nie mam tu na myśli tylko Zahorskiego.Chyba w tym meczu będzie grał Hajto?Pozdro

Ogarniam nieco ten cały temat / Cola

Ostatnio zmieniony przez T.G.K. dnia Śro 16:02, 05 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Śro 19:19, 05 Mar 2008 Temat postu:

Także stawiałbym na wygraną gospodarzy. Na Jadze się zawiodłem podczas meczu z Cracovią. Jest jak najbardziej przez Górnik do ogrania. Stawiam na 1:0.

PostWysłany: Czw 1:04, 06 Mar 2008 Temat postu:

Górnik w bardzo dobrym stylu pokonał dzisiaj w rezerwowym składzie Cracovię, obudził się Dawid Jarka który strzelił dwie bramki. Myślę że piłkarze i trener Wieczorek mają nam kibicom i zarządowi wiele do odowodnienia po tej serii 5 porażek z rzędu. Stawiam na 2:0. Widzów 16000.

DawidKSG
Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Czw 1:32, 06 Mar 2008 Temat postu:

Stawiam na pewne zwycięstwo 2:0 liczę ,że Nasza zła passa zostanie w końcu przerwana !! Gramy u siebie z dosyć źle grającą ostatnio Jagą (0-2 z Cracovią ) . Więc reasumując wynik ten jst jak najbardziej realny !!

PostWysłany: Czw 7:34, 06 Mar 2008 Temat postu:

Górnik wygrał z Cracovią, ale my też graliśmy w rezerwowym składzie. Jednak jagiellonia jest słaba, więc stawiam na 3:0 dla Zabrzan.

Ronaldinho
Piłkarz 4 ligi

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 165

PostWysłany: Czw 15:06, 06 Mar 2008 Temat postu:

Stawiam 2:0 dla Górnika,choć mnie trochę zaskoczył,mówię tutaj o Wielkich derbach Śląskich = Ruch 3:2 Górnik.Ale myślę,że Zabrze się poprawi i wygra z Jagą bo Jagielonia jest słaba.

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Czw 15:11, 06 Mar 2008 Temat postu:

Jaga wcale nie jest słaba widać to po pozycji w tabeli tak jak my to ligowy średniak i nawet z tą drużyną możemy przegrać!! Chodź ja wieżę w zwycięstwo !!

Ronaldinho

Posty: 165

PostWysłany: Czw 15:31, 06 Mar 2008 Temat postu:

Tez wieżę w zwycięstwo!Myślę,że napastnicy Górnika nie będą mieć litości dla bramkarza Jagi i strzelą tak z 2 bramy.

PostWysłany: Nie 22:18, 09 Mar 2008 Temat postu:

Górnik w asyście 17000 widzów pokonał Jagiellonię Białystok 3:0. Na meczu obecny był Leo Beenhakker i być może to miało wpływ na grę kopaczy z Zabrza. Było to pierwsze od pięciu kolejek ligowe zwycięstwo zabrzańskiej jedenastki.

Mecz od początku należał do gospodarzy. Bramkarz Jagielloni piłkę z siatki wyjmował dopiero pod koniec pierwszej części spotkania po pieknej akcji Piotra Madejskiego. W drugiej połowie gra wyrównała się ale tylko do 63 minuty kiedy to po pięknym kontrataku i asyście Dawida Jarki, kadrowicz Tomasz Zahorski skierował piłkę do siatki z kilku metrów obok rozpaczliwie interweniującego Banaszynskiego. Kilka minut później było 3:0 po równie udanym kontrataku. Tym razem piłkę do bramki piłkarzy z Białegostoku wpakował najlepszy strzelec druzyny czternastokrotnych mistrzów Polski - Dawid Jarka dla którego było to już 11 trafienie w bierzących rozgrywkach. Do końca meczu tempo nieco padło aż do 84 minuty kiedy to szarżujący i wychodzący na czystą pozycję Wodecki (Górnik) został zatrzymany przez Banaszyńskiego. Sędzia wyrzucił bramkarza "Pszczółek" z boiska a jego miejsce między słupkami zajął... Radek Kałużny. "Nowy" bramkarz Jagi zaprezentował swoje umiejętności broniąc strzały Hajty z wolnrgo i Gierczaka z bliskiej odległości. W 89 minucie bramkarz Górnika Boris Pesković doznał ciężkiej kontuzji i w bramce Górnika stanął kolega z reprezentacji Kałużnego - Tomasz Hajto. Do końca meczu nic już się nie działo.
Po tym spotkaniu Górnik ma na swoim koncie 27 punktów i zajmuje siódme miejsce, Jagiellonia spadła zaś na miejsce 10 (24 punkty).

Autor: Łysy

Pytanie do Modów, jesli tacy w ogóle istnieją. Dlaczego nikt nie zainteresował się tym meczem wcześniej? Wydaje mi się że gdybym tego dzisiaj nie napisał nikt by nawet tego nie uzupełnił. pozdro

PostWysłany: Nie 22:31, 09 Mar 2008 Temat postu:

Brawo dla Górnika za Wynik, bo Jaga nie jest tak łatwym rywalem jak by się mogło wydawać. a 3:0 to jednak bardzo dobry wynik.

PostWysłany: Pon 1:39, 10 Mar 2008 Temat postu:

Górnik Zabrze 3-0 Jagiellonia Białystok
Piotr Madejski 39, Tomasz Zahorski 63, Dawid Jarka 68

Górnik: 28. Boris Peškovič – 3. Patrik Pavlenda (69, 26. Adam Danch), 7. Tomasz Hajto, 2. Michał Pazdan, 21. Mariusz Magiera - 22. Tomasz Zahorski, 25. Marko Bajić, 10. Jerzy Brzęczek, 15. Piotr Gierczak (80, 23. Dariusz Stachowiak), 8. Piotr Madejski - 11. Dawid Jarka (73, 24. Marcin Wodecki).

Jagiellonia: 99. Jacek Banaszyński – 9. Dariusz Łatka, 32. Łukasz Nawotczyński, 33. Radosław Kałużny, 14. Marek Wasiluk - 13. Mariusz Dzienis (74, 16. Bartłomiej Niedziela), 21. Jacek Falkowski, 15. Aleksander Kwiek, 38. Tomasz Sokołowski, 6. Michał Renusz (55, 69. Vuk Sotirović) - 7. Remigiusz Sobociński (74, 31. Łukasz Tumicz).

żółte kartki: Stachowiak - Banaszyński, Sobociński, Wasiluk.
czerwona kartka: Jacek Banaszyński (85. minuta, Jagiellonia, za faul taktyczny).

sędziował: Marcin Borski (Warszawa).
widzów: 15.000.
_______________________

Wiedziałem, że Górnik się przełamie, ale nie sądziłem, że aż w tak dobrym stylu, wielkie brawa!! A Jaga? Z meczu na mecz co raz gorzej...

Wojtas1922

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 1655

PostWysłany: Wto 10:02, 11 Mar 2008 Temat postu:

Widać że Jaga chce się tylko utrzymać w lidze być wyżej to nie da rady...
Górnik po poprzednich porażkach się w końcu przełamał ale według mnie nie ma szans być w tej pierwszej piątce...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Górnik Zabrze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)