Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 22:01, 01 Wrz 2007 Temat postu:

Właśnie wróciłem z meczu !! Radość po golu niesamowita Very Happy Górnik był znacznie lepszy od Cracovii chodź i krakowianie mogli wygrać te spotkanie !! Bramka naprawdę kuriozalna Very Happy Słaby ale za to mocno podkręcony strzał Jaki po prostu ześlizgną się Cabajowi z rąk i wpadł do bramki !! 2 nieszczęśliwe słupki Górnika dzięki ,którym Cracovia uratowała się od kolejnych straconych bramek !!! Po raz kolejny dobra postawa Naszego bramkarza i bardzo dobra gra Naszej obrony !!

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 22:57, 01 Wrz 2007 Temat postu:

Relacja ze stronki Cracovii

Pierwsze minuty meczu pozwalały żywić nadzieję, że Cracovia przyjechała do Zabrza nie tylko po to by bronić bezbramkowego remisu. Już w 3 minucie meczu po dośrodkowaniu z lewej strony Krzysztofa Radwańskiego w dobrej sytuacji znalazł się Kamil Witkowski jednak jego lekki strzał głową z kilku metrów nie sprawił kłopotów Peskovicovi. Trzy minuty później akcję Cracovii strzałem z dystansu zakończył Paweł Nowak jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

Po kilku minutach optycznej przewagi Cracovii do głosu doszli gospodarze, którzy w ciągu pięciu minut trzykrotnie bardzo poważnie zagrozili bramce Marcina Cabaja.
W 7 minucie Zahorski otrzymał prostopadłe podanie i silnie uderzył z 12 metrów tuż obok słupka. Trzy minuty później Jerzy Brzęczek uderzył z 20 metrów jednak Marcin Cabaj Pewnie obronił. W 12 minucie bramkarz Cracovii jeszcze raz popisał się udaną interwencją po groźnym strzale głową Piotra Gierczaka z 10 metrów.

W 27 minucie z dystansu, nad poprzeczką uderzył Karol Kostrubała. Gospodarze odpowiedzieli groźniejszymi akcjami. W 30 minucie, w odstępie kilkudziesięciu sekund, Piotr Malinowski dwukrotnie zagroził bramce Cracovii. Najpierw jego strzał po szybkiej akcji w ostatniej chwili zablokował Arkadiusz Baran, a po chwili piłka po strzale głową (po 35 metrowym wrzucie z autu Hajty) przeleciała nad poprzeczką.

Tuż przed przerwą przed szansą na zdobycie prowadzenia dla Cracovii stanął Paweł Nowak, który uderzył silnie z linii pola karnego jednak Pesković pewnie obronił.

Na drugą połowę obydwa zespoły wyszły w niezmienionych składach.

Pierwszą groźną sytuację w drugiej połowie stworzyli gospodarze w 54 minucie po strzale z 20 metrów Jerzego Brzęczka po którym piłka nieznacznie minęła bramkę Marcina Cabaja. Chwilę później w dobrej sytuacji do strzału tuż przed linią pola karnego znalazł się Piotr Gierczak jednak uderzył nad poprzeczką.

W 67 minucie Marcin Cabaj przerwał groźną akcję Górnika ofiarnie rzucając się pod nogi szarżującemu w polu karnym Malinowskiemu.

Minutę później dwie zmiany w drużynie Cracovii. W miejsce Dariusza Pawlusińskiego i Karola Kostrubały na boisku pojawili się Paweł Szwajdych i Jacek Wiśniewski.

W 71 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Z 10 metrów pozornie lekki strzał oddał wprowadzony kilka minut wcześniej Dawid Jarka, piłkę odbił jeszcze Marcin Cabaj, a ta wtoczyła się do bramki.

Zaraz po stracie bramki za Kamila Witkowskiego wszedł Marcin Bojarski.

Po zdobyciu bramki gospodarze wyraźnie się ożywili, przyspieszyli grę i kilka razy groźnie zrobiło się pod bramką Marcina Cabaja. W 89 minucie mogła paść druga bramka dla Górnika jednak strzał Dawida Jarki trafiła w słupek.

PostWysłany: Nie 10:39, 02 Wrz 2007 Temat postu:

Szczerze obawiałem sie tego spotkania. Teraz wiem że w najbliższych dwóch meczach stać nas na komplet pkt. Gra zaczyna się zazębiać, trzeba nam tylko wykończenia. Jak zawsze dobrze Kizys, Malina, Jarka, Gierczak, Hajto, Pesković, Brzęczek. Bramka kuriozum ale gorsze już się widziało Wink Starszy znowu został wyśmiany Wink

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Nie 13:07, 02 Wrz 2007 Temat postu:

Niestety mecz z Polonią Bytom gramy bez dwóch podstawowych obrońców !! Hajto jak i Pawelec pauzują za 4 żółte kartki co poważnie osłabi naszą linie defensywną !! Obawiam się aby w tym meczu nie zawiodła obrona !! I moim zdaniem potrzebny nam dobry bramkostrzelny napastnik ,który nie boi się strzelać a nie tak jak Zahorski czy Moskal próbuje wejść z piłką do bramki !!

ReiL
Reprezentant Polski

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 403

Skąd: Nottingham/Ilkeston

PostWysłany: Pią 21:01, 07 Wrz 2007 Temat postu:

siema!witam ponownie po dosyc dlugiej przerwie....ale do rzeczy niestety nie mam juz mozliwosci ogladania meczy Gornika na zywo wiec bede tu czesto zagladal z nadzieja na relacje(z trybun oczywiscie bo zwykla to se na necie obejzec moge).I od razu pytanko ile nas jedzie do Bytomia??i wezcie ktos aparat bo bym se foty oblukal Razz Ja na cale szczescie bede mial okazje pojawic sie na meczu z Zaglebiem Sosnowiec(tydzien w kraju bede:P) no chyba ze cos sie zmieni :]Pozdro z Ilkeston!

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Pią 21:24, 07 Wrz 2007 Temat postu:

ReiL napisał:
I od razu pytanko ile nas jedzie do Bytomia??

Do Bytomia Question Question Mecz jest w Zabrzu (przeniesiono organizatora)!! Są to derby to kibiców mimo złej pogody mam nadzieje pojawi się spora ilość !!

PostWysłany: Sob 19:38, 08 Wrz 2007 Temat postu:

Cześć Reil, co tam u ciebie? Jak tam z za granicy??
Pozdrowienia z Opola SmileSmile

ReiL

Posty: 403

PostWysłany: Nie 12:02, 09 Wrz 2007 Temat postu:

heh no niestety nie jestem na wakacjach ja tu mieszkam teraz :]a tak apropo Dawid to skad moglem wiedziec ze mecz jest w zabrzu skoro 3 miesiace nie mialem kontaktu z Polska wogole dopiero teraz staram sie nadrobic z\aleglosci bo mam neta wreszcie (8mb sie skromnie pochwale:P).Szkoda ze u mnie w miescie jest tylko jakas podrzedna druzyna 5 ligowa ,ale blisko mam do Nottingham Forest i Derby County wiec moze jak bedzie mi sie chcialo kiedys to sie wybiore na premiership :]ale poki co czekam na mecz z zaglebiem i emocje na zywo w zabrzu :]aha dajcie znac jak wiecie czy bedzie transmisja z meczu z polonia w Internecie:P

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 19:44, 09 Wrz 2007 Temat postu:

Wow fajnie masz! Gdyby Derby awansowało to możesz chodzić na Premiership!Very Happy
Ja niewiem czy jest transimsja, ale napewno coś się znajdzie:) Szkoda, że masz mało kontaktu z Polską, bo dużo się dzieje:)

PostWysłany: Nie 22:12, 09 Wrz 2007 Temat postu:

Derby chyba awansowało no nie ?? NF to trzecia liga, ale dwukrotny zdobywca LM Wink

ReiL

Posty: 403

PostWysłany: Pon 7:57, 10 Wrz 2007 Temat postu:

no derby jest w premiership i dostaje lanie od kazdego od MU dostalo bodajze 6-0 bo widzialem skrot na bbc Razz

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Pon 10:29, 10 Wrz 2007 Temat postu:

Ja tam nie lubię Derby ale za to lubię derby śląska Very HappyVery Happy I czekam na kolejny meczyk z upragnieniem !!