PostWysłany: Sob 13:15, 28 Kwi 2007 Temat postu:

PostWysłany: Sob 13:53, 28 Kwi 2007 Temat postu:

Tak, ale zgodnie z przewidywaniami - usiądą oni na ławce Smile

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 14:08, 28 Kwi 2007 Temat postu:

Wiem wiem chdziło o to aby wszysce jechali żeby żyli nadchdzącym finałem tak mówL przed wyjazdem trener Skorża Very Happy

Wojtas1922

Posty: 1655

PostWysłany: Sob 16:10, 28 Kwi 2007 Temat postu:

a ten Kozioł u Skorży to bardzo często gra u Liczki to siedział na ławce przeważnie
Ale gra bardzo przyzwoicie i jeśli jest naprawdę w formie to niech sie wyleczy do finału to jest chyba jaki uraz drobny Very Happy

PostWysłany: Sob 19:44, 28 Kwi 2007 Temat postu:

No i zwycięstwo teraz najważniejszy mecz sezonu a za tydzień gramy u siebie z Arką trzeba wygrać bo bedzie to 3 zwycięstwo z rzędu

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 19:54, 28 Kwi 2007 Temat postu:

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski w 24. kolejce spotkań Orange Ekstraklasy pokonał na wyjeździe zespół Górnika Zabrze. Był to dobry mecz w wykonaniu gosci, którzy zasłużenie zainkasowali komplet punktów.

Składy:

Górnik: Sławik - Bartos, Bednarz, Jarczyk, Dębowski (58' Łuczywek) - Andraszak, Danch, Białek (67' Gierczak), Madejski - Jarka, Kuźba (46' Moskal).

Dyskobolia
: Ptak - Lazarevski (46' Piechniak), Lacić, Tupalski, Telichowski - Sokołowski, Jodłowiec, Goliński (46' Świerczewski), Majewski - Rocki (71'Lato), Chinyama

Żółte kartki: Dębowski, Łuczywek, Andraszak.

Widzów: 5000.

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 19:57, 28 Kwi 2007 Temat postu:

No to mnie Moja DYSKOBOLIA zadziwiła dzisiaj tą wygraną. Tolek który zawsze razi nieskutecznością dzisiaj 2 bramki strzelił!!!!!! Very Happy

PostWysłany: Sob 22:05, 28 Kwi 2007 Temat postu:

Jestem zawiedziony wynikiem ale jak na rezerwowy skład zagrali bardzo dobry mecz !!! Głupio stracona 2 bramka Jak zawsze dekoncentracja po straceniu gola i szybkie dobicie naszych piłkarzy !! Niestety 3 punkty nie zostały w Zabrzu !! Teraz bardzo ciężki mecz przed nami ale liczę na powtórkę z rundy jesiennej !!

Torcida Górnik

Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Sob 22:14, 28 Kwi 2007 Temat postu:

"Górnik to historia, którą Wy hańbicie...
... dla Was to tylko praca, dla nas całe życie"

Wynik meczu nie oddaje przewagi, jaką mieli goście, choć przynajmniej dwie bramki więcej mogli też zdobyć zabrzanie.

Groclin zaatakował od pierwszej minuty, spychając gospodarzy do obrony. Ale to Górnik objął prowadzenie. Pierwsza akcja zaczepna zakończona strzałem Jarki przyniosła sukces. Później "gorąco" było pod obiema bramkami. Dwa razy sam na sam ze Sławikiem był Chinyama, dwa gole z drugiej strony boiska mógł zdobyć Jarka. Wynik się nie zmienił. Dopiero w ostatnich minutach przed przerwą goście dwukrotnie wymanewrowali zabrzańską defensywę i objęli prowadzenie po dwóch golach Chinyama.

W drugiej połowie zabrzańscy kibice domagali się dość dosadnie, by ich ulubieńcy "zaczęli grać". Zespół trenera Mark Motyki, występujący bez pięciu podstawowych graczy (kontuzje, kartki), wiele zdziałać nie potrafił. Na dodatek w 54. minucie Rocki spokojnie przebiegł z piłką między obrońcami Górnika, technicznym strzałem przelobował bramkarza i było 1:3. Goście kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Nie zmienił tego gol Białka z karnego, podyktowanego za zagranie ręką Telichowskiego. Ataki gospodarzy w końcówce były rozpaczliwe i nieporadne a Sławik uratował swój zespół od wyżej porażki broniąc silny strzał Majewskiego z 16. metrów.

PostWysłany: Sob 22:43, 28 Kwi 2007 Temat postu:

totalna porazka.....na nastepnym meczu w zabrzu bedzie o kolejny tysiac albo i 2 tysiace mniej kibicow no chyba ze wygraja z botem w co watpie....teraz pozostaja juz tylko wiara w to ze stanie sie cud i poraz kolejny sie utrzymamy ,oraz w to ze allianz nas wezmie i wypierdoli tych pseudokopaczy na zbity pysk....

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Górnik Zabrze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)