Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Pią 12:50, 13 Lip 2007 Temat postu: Górnik Zabrze - Młoda Ekstraklasa

W meczu sparingowym, zespół Młodej Ekstraklasy Górnika Zabrze uległ na własnym stadionie rówieśnikom Zagłębia Sosnowiec 0:1 (0:0).

Druga połowa meczu trwała 50 minut. W 93. minucie arbiter główny podyktował kontrowersyjny rzut karny, który skutecznym strzałem na bramkę zamienił Marcin Smarzyński. Podopieczni trenera Marka Piotrowicza zdecydowanie lepiej prezentowali się jednak w pierwszej odsłonie, kiedy kilka razy poważnie zagrozili bramce Seweryna Kiełpina.

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:0)
0:1 - Smarzyński (k.) 93'

Skład Górnika w I połowie: Kuczera - Cyran, Krzysztoporski, Krakowiak, Dębowski - Wawrzyniak, Furczyk, Popiel, Rucki - Fundakowski, Wodecki.

Skład Górnika w II połowie: Paliwoda - Pietraczyk, Papież, Dębowski, Halama - Strzoda, Kozioł, Thiel, Rabiej (70' Łysiak) - Gajewski, Chmielowiec.