Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Pią 13:30, 06 Kwi 2007 Temat postu:

Komar88l napisał:
Ale żałuję, że nie będę mógł oglądać tego meczu! Tylko LIVE w necie! No to teraz Legia wygrywa 0-4 i statystyki będą elegancko wyrównane jak na mistrzów przystało Very Happy

Komar jak będzie rozgrywany mecz Górnik-Legia to wejdź sobie na Chat Górnika i tam na pewno ktoś będzie miał linka gdzie będzie można oglądać mecz.

PostWysłany: Pią 14:13, 06 Kwi 2007 Temat postu:

na sopcascie pewnie bedzie lecial:] wogole polecam stronke [link widoczny dla zalogowanych] tam jest masa meczy na zywo puszczanych :] aha tylko ze rozklad jazdy trza sprawdzac tak kolo 12 danego dnia wtedy wszystkie mecze sa juz napisane jakie beda:]

PostWysłany: Sob 17:17, 07 Kwi 2007 Temat postu:

I już w domu radosny jak nigdy dotąd Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Mój typ się sprawdził Very HappyVery Happy dzisiaj albo jutro melanż Smile

Górnik Zabrze:

Kartki:

Madejski (54. i 59.) - dwie żółte, czyli czerwona; Andraszak (30.), Moskal (56.) - żółte

Bramki:

1:0 Andraszak (69. głową, po podaniu Paszulewicza)

Skład:

Laskowski - Radler, Jarczyk (20. Bukalski), Paszulewicz, Bednarz - Bartos, Danch, Prokop, Madejski - Moskal (67. Seweryn), Andraszak.
Trener: Marek Motyka

Legia Warszawa:

Kartki:

Janczyk (49.), Surma (59.), Choto (78.) - żółte

Skład:

Radović, Surma, Smoliński (63. Burkhardt), Roger - Włodarczyk, Janczyk (52. Korzym).
Trener: Dariusz Wdowczyk

stadion im. Ernesta Pola przy ul. Roosevelta w Zabrzu
Sędzia: Łukasz Bartosik (Kraków)

Widzów: 13000 (oficjalnie)
Widzów: 18 000 (nieoficjalnie)

Ostatnio zmieniony przez DawidKSG dnia Sob 20:07, 07 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 17:57, 07 Kwi 2007 Temat postu:

Relacja:

0 min - Początek meczu

6 min - Górnik rozpoczął dobrze. Wspaniała akcja trójkolorowych zakończona strzałem głową Andraszaka. Fabiański z najwyższym trudem broni. Wspaniałym dośrodkowaniem popisał się Bednarz. Miejmy nadzieję, że boczni obrońcy Górnika równie śmiało będą atakowali w kolejnych minutach meczu.

12 min - Kilka minut spokojniejszej gry. Rzut wolny dla Legii. Mimo dużej odległości od bramki Laskowskiego zawodnik z Warszawy decyduje się na strzał. Silne uderzenie Alcantary nie zaskoczyło pewnie interweniującego bramkarza Górnika.

20 min - Zmiana w Górniku. Kontuzjowany kilka minut wcześniej Jarczyk musi opuścić boisko. Zastąpił go rutynowany Krzysztof Bukalski. Gra się uspokoiła. Żadna z drużyn nie potrafi narzucić swojego stylu gry przeciwnikowi.

25 min - Zarówno Górnik, jak i Legia próbują atakować. Pomysłu na grę starcza jednaka na ogół do 20 metra od bramki. Stąd brak groźnych sytuacji..

30 min - Przy piłce częściej Legia. Alcantara faulowany przez Andraszaka, który ukarany został żółtą kartką.

38 min - Górnik Zabrze zdobywa bramkę. Po rzucie rożnym Błażej Radler umieścił głową piłkę w siatce Fabiańskiego. Sędzia dopatrzył się faulu. Kontrowersyjna decyzja sędziego wywołała falę protestów na trybunach.

44 min - Moskal znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiańskim. Chwilę wcześniej gwizdek sędziego przerwał akcję. Napastnik Górnika był na pozycji spalonej.

45 min - Koniec pierwszej połowy. Mecz dość wyrównany. Silną stroną Górnika są stałe fragmenty gry. Najgroźniejsze strzały naszej drużyny oddane zostały głową (Andraszak i Radler). Ten drugi zdobył nawet bramkę...która niestety nie została uznana.

50 min - Żółtą kartką ukarany Janczyk za zagranie piłki po gwizdku sędziego.

53 min - Na zmianę decyduje się trener Wdowczyk. W miejsce Janczyka wszedł Korzym.

58 min - Gra się zaostrza. Żółtą kartką ukarany Madejski.

58 min - Kolejna kartka. Tym razem kartonik koloru żółtego ujrzał Moskal

59 min - Czerwona kartka dla Madejskiego po starciu Madejskiego z Surmą.

67 min - Kolejna zmiana w Górniku. Trener Motyka zdecydował się dać szansę Sewerynowi, który zmienił Moskala.

68 min - Aby wspomóc siłę odnia Legii trener Wdowczyk wprowadza Juniora w miejce Akcantary.

69 min - GOOOOOL dla GÓRNIKA

Wspaniale opracowany stały fragment gry. Rzut wolny wykonał Prokop. Wspaniale dośrodkował w pole karne. Tam piłka trafia na głowę Paszulewicza, który zgrywa ją do Andraszaka. Ten, pomimo asysty obrońców umieszcza głową piłkę w siatce. Każdy detal tej akcji przygotowany został perfekcyjnie.

76 min - Rzut wolny dla Legii z odległości około 27 metrów od bramki Laskowskiego. Wykonanie Kiełbowicza na szczęście bardzo nieudane. Strzał poszybował około 2 metrów nad bramką.

77 min - Bartos zagrywał do Andraszaka. Ten niestety na spalonym. Górnik mimo gry w dziesiątkę atakuje i stale próbuje zagrozić bramce Fabiańskiego.

78 min - Żółta kartka dla Choto za faul na Sewerynie.

80 min - Kolejny stały fragment gry i znów mogło być bardzo groźnie. Kilku centymetrów zabrakło Radlerowi aby dosięgnąć tej piłki. W Górniku zmiana. W miejsce Bartosa wchodzi Socha.

81 min - Kontra Legii po której Włodarczyk pada w polu karnym. Goście domagają się rzutu karnego sugerując, że bramkarz Górnika faulował.

83 min - Żółta kartka dla Bednarza.

86 min - Górnicy grają mądrze starając się utrzymać ciężar gry z dala od własnego pola karnego.

88 min - NIGDY NIE SPADNIE - Gromko odśpiewane przez wielotysięczną rzeszę kibiców Górnika, którzy tradycyjnie są 12 zawodnikiem drużyny.

90 + 1 - Żółta kartka dla Radlera. Sędzia doliczył 3 minuty.

90 +2 - Rzut wolny dla Legii błyskawicznie wykonany przez Burkhardta. Laskowski nie daje się zaskoczyć.

90 + 3 - Koniec meczu. ZWYCIĘSTWO GÓRNIKA

PostWysłany: Sob 18:07, 07 Kwi 2007 Temat postu:

Nieoficjalnie według Górnika Zabrze było 18 000. I tyle było na pewno. Jeszcze jeden komentarz - sędzia przez większą część meczu okazał się kawałem skur**ela. Pięknie KSG Smile

Ludzie, ale bądźmy też realistami  3-0 dla Legii

Bez urazy Komar, ale twoja Legia na maxa zawiodła, i ty myślałeś że pojadą Górnika tak jak Wisełka ? Legii dużo brakuje jeszcze żeby awansowac choćby do pucharu uefa.

PostWysłany: Sob 18:22, 07 Kwi 2007 Temat postu:

Gdyby Górnik, grał z Wisłą tak jak grał dzisiaj z Legią to byście jeszcze większe baty wzieli. Po prostu żelazna obrona i skuteczność ze stałych fragmentów gry.

WIŚLAK09

Posty: 409

PostWysłany: Sob 18:29, 07 Kwi 2007 Temat postu:

Kto by niby dostał baty ? Wisła Shocked ? Chyba se kpisz . ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY by was pojechała.

PostWysłany: Sob 20:00, 07 Kwi 2007 Temat postu:

LEGŁA NA KOLANA!!!! GÓRNIK TO KLASYK!!!!!

Górnik juz od 1 minuty walczył do upadłego, Legia nawet nie wiedziała co robić z piłką bo tam ich zamieszali. Czerwona kartka dla piłkarza Górnika a później jeszcze gol dla Górnika. My kibice byliśmy 12 zawodnikiem ale później niestety 11.
Jestem zadowolony jak nigdy dotąd, doping był niesamowity, a piłkarze rozgrywali niesamowitą piłkę. A co do sędziego to z niego jest jeden h**, chyba będzie musiał oddać Legii kase hahaha Very Happy
A moim zdaniem było 18000 tyś kibiców.

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 20:01, 07 Kwi 2007 Temat postu:

WIŚLAK09 napisał:

Nie przesadzaj nie widziałeś meczu to się nie wypowiadaj Górnik był dzisiaj zaporą nie do przebicia , a mówiąc szczerze Wisła już sie wypaliła Wink Górnik dzisiaj naprawdę poważnie podszedł do meczu i widać rezultat Wink A mówiąc o panu sędzim za przeproszeniem h*j na 100 % był przekupiony , dawał nam kartki za byle przewinienia , nie uznał bramki którą zdobył Radller choć w 100 % nie faulował przeciwnika podczas zagrania. Jednym słowem:
PZPN ,PZPN je**ć, je**ć PZPN

Zdjęcia z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa :

WIŚLAK09

Posty: 409

PostWysłany: Sob 20:15, 07 Kwi 2007 Temat postu:

Nie podniecajcie sie meczem takim jednym który sie zdarzył Górnikowi raz w sezonie. Zobaczymy co pokażą w następnej kolejce, czy rzeczywiście jest zapora.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Górnik Zabrze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)