PostWysłany: Nie 0:32, 28 Sty 2007 Temat postu:

Komar masz racje, ale mimo wszystko takie mecze powinno sie wygrywac Smile

Torcida Górnik

Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Wto 15:16, 30 Sty 2007 Temat postu:

Niewykluczone, że wiosną bramki dla Górnika będzie strzelał Abel Salami - informuje dziennik "Fakt". 28-letni Nigeryjczyk zgłosił chęć gry w klubie z Roosevelta. Ten doświadczony napastnik świetnie znany jest kibicom w naszym regionie. Za sobą ma występy w Szczakowiance Jaworzno i Podbeskidziu Bielsko-Biała. Występował też w Stomilu Olsztyn oraz Radomiaku. Górnikowi Salami dał się we znaki jesienią 2005 roku. W meczach Pucharu Polski z zabrzanami zdobył dla Radomiaka aż cztery gole (1:0, 3:0).

Posty: 1582

PostWysłany: Wto 15:18, 30 Sty 2007 Temat postu:

GKS JASTRZĘBIE 1:2 GÓRNIK ZABRZE
Górnik Zabrze pokonał trzecioligowy GKS Jastrzębie 2:1 (0:0) w meczu sparingowym rozegranym na bocznym boisku stadionu Śląskiego. Bramki dla Górnika strzelili: Dawid Jarka i Iwajło Stoimenow.
Skład Górnika (I połowa): Sławik - Radler, Bednarz, Jarczyk, Augustyniak - Seweryn, Furczyk, Białek, Stachowiak - Socha, Gierczak. II połowa: Masarczyk - Bartos, Danch, Balul, Dębowski - Stoimenow, Wójcik, Laprus, Jasiczek - Jarka, Maszka.

-------------------------------------
Widać że w tym meczu występowali piłkarze testowani, ale ze zmianami składowymi, no szkoda wyniku

Przepraszam wszystkich ale pomyliłem wynik meczu:P już został poprawiony

Ostatnio zmieniony przez Torcida Górnik dnia Wto 15:35, 30 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 15:20, 30 Sty 2007 Temat postu:

O proszę... Salami miał grać w Odrze Opole, był nawet na testach... Ja go pamiętam jeszcze ze Stomilu Olsztyn z sezonu 2001/02 (wtedy 1.liga), ale choć się wtedy nieźle zapowiadał, nigdy nie był jakimś strzelcem wyborowym;)

PostWysłany: Wto 20:40, 30 Sty 2007 Temat postu:

GKS Jastrzębie Zdrój (3.liga) 1-2 Górnik Zabrze
Dawid Jarka 47, Iwajło Stoimenow 65 - Marcin Narwojsz 75

Górnik Zabrze: (I połowa) Sławik - Radler, Jarczyk, Bednarz, Augustyniak - Seweryn, Białek, Furczyk, Stachowiak - Socha, Gierczak. (II połowa) Masarczyk - Bartos, Balul, Danch, Dębowski - Stoimenow, Jasiczek, Wójcik, Laprus - Maszka, Jarka.

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Podolak - Wrześniak, Ciemięga, Bednarek - Foszmańczyk, Grabczyński, Adaszek, Wawrzyczek, Małkowski - Pisarczyk, Żbikowski. (II połowa) Paś - Woźniak, Wrzask, Tasior, Ziółkowski - Rewaj, Taraszkiewicz, Sałek, Stawowy - Buchała, Narwojsz.
____

Skromna wyjazdowa wygrana z czołowym zespołem 3. ligi - może być, że się tak wyrażę...

PostWysłany: Sob 11:38, 03 Lut 2007 Temat postu:

Górnik Zabrze 1-4 Zagłębie Sosnowiec (2.liga)
Dawid Jarka 65 - Błażej Radler 66 (s), Hubert Kościukiewicz 81, Hadis Zubanović 86 (k), Sławomir Pach 90

Górnik Zabrze: x. Sławik (46, x. Laskowski) - 27. Bartos (46, 2. Radler), 20. Jarczyk, 8. Danch (46, 19. Bednarz), 4. Prasnal (46, 5. Dębowski) - 13. Seweryn (46, 7. Andraszak), 14. Bukalski (46, 21. Białek), 25. Prokop, 6. Łuczywek (46, 9. Stoimenow) - 10. Moskal (65, 22. Socha), 18. Gierczak (46, 11. Jarka).

Zagłębie Sosnowiec: x. Bensz - 10. Kłoda, 17. Hošić (46, 13. Marek), 20. Treściński (70, 17. Hošić), 2. Topolski (46, 3. Adžem) - 21. Bednár (63, 23. Paczkowski), 6. Kościukiewicz, 14. Berensztajn (46, 9. Zubanović), 18. Pach, 23. Paczkowski (46, 15. Piegzik) - 5. Lachowski (46, 11. Prymula).
_____

Uhuhu, to tutaj Górnik się nie popisał... A Zagłębie znów udawania, że jest głównym kandydatem na awans!!

Powerka
Wielki piłkarz, trener 4-ligowca

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 2253

Skąd: ZABIERZÓW

PostWysłany: Sob 12:11, 03 Lut 2007 Temat postu:

Marniutko...! Co ja gadam!? Czy to czasem nie jakaś pomyłka?! Byłam prawie pewna że Górnik wygra.
Gratulacje dla Zagłębia. Należy się cieszyć z takiego wyniku. Ja myśle, że I liga jest w zasięgu Zagłębia.
Ale to tylko sparing może Górnik nie dał z siebie wszystkiego. Ale i tak jestem zaskoczona takim wynikiem Smile

Powtarzałem, Sparingi nic nie znaczą.
Sezon Ligowy pokaże czy te sparingi i nowe wzmocnienia były przydatne.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Sob 16:09, 03 Lut 2007 Temat postu:

Ale zobaczcie jak niespodziewanie Gornik przegral, cieszyl sie z prowadzenia tylko prze minute, pozniej bramka samobujcza i przez ostatnie 10 minut 3 bramki.

PostWysłany: Sob 1:42, 10 Lut 2007 Temat postu:

Górnik Zabrze 0-2 Ceahlăul Piatra-Neamţ (RUM)
Radu Doicaru 25 (k), Eugen Cebotaru 70

Górnik Zabrze: Sławik - Bartos, Jarczyk, Bednarz, Dębowski - Seweryn, Białek (85 Balul), Prokop (69 Łuczywek), Prasnal (46 Danch), Madejski - Moskal (65 Socha).

Ceahlăul Piatra-Neamţ: Fedorenko - Nohai, L.Goian, Forminte, Negoiţă - Dobre, Rusmir, Enache, Murgan - Doicaru, M.Ilie. Grali także: Costescu, Vrăjitoarea, Cebotaru, C.Ilie.
_____

Confused Płock, Arka i Łęczna mają konkurenta? Najpierw wysoka porażka z Sosnowcem, teraz z broniącym się przed spadkiem rumuńskim zespołem... Nie jest dobrze!

Posty: 1582

PostWysłany: Sob 22:44, 10 Lut 2007 Temat postu:

Mecz rozgrywał się typowo zabujczy, 3 czerwone kartki + złamny nos piłkarza Górnika, Białka.
Wynik nie za dobry ale wszystko okaże się juz 24 lutego, mecz z OdrąVery Happy

PostWysłany: Pon 19:43, 12 Lut 2007 Temat postu:

Górnik Zabrze 2-2 JEF United Ichihara (JAP)
Adam Danch 31, Rafał Andraszak 68 - Teruaki Kurobe 12, Ilijan Stojanow 81 (k)

Górnik Zabrze: Laskowski - Radler, Paszulewicz, Danch, Prasnal - Andraszak, Bukalski, Stoimenow, Łuczywek (53 Moskal) - Jarka, Kuźba (13 Madejski).

JEF United Ichihara: Okamoto (65 Tateishi) - ?, Stojanow, Mizumoto (46 Saito), Mizuno (59 Shimomura) - Sato (59 Kudo), Nakajima, Yamagishi (69 Rakuyama), Hanyu (46 Arai) - Kurobe, Maki (59 Aoki).

Mecz został przerwany w 81. minucie z powodu awarii oświetlenia i nie był kontynuowany.
_____

Dla ścisłości - JEF to 11. obecnie drużyna 1.ligi japońskiej Wink

PostWysłany: Śro 13:47, 14 Lut 2007 Temat postu:

Górnik Zabrze 2-2 Sanfrecce Hiroshima (JAP)
Tomasz Prasnal 4' (k), Tomasz Moskal 70'

Górnik Zabrze: Sławik - Bartos (46. Radler), Paszulewicz, Danch (60. Jarczyk), Prasnal (80. Dębowski) - Seweryn, Bednarz, Bukalski (46. Prokop), Madejski (70. Łuczywek) - Moskal (80. Balul), Jarka (65. Stoimenov).

Jak widać Górnik coraz lepiej gra i to jest dobry prognostyk przed zblizającą się rundą wiosenną.

Moby
Reprezentant Polski

Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 347

PostWysłany: Śro 14:01, 14 Lut 2007 Temat postu:

O Górnik grał z drużyną z Japonii. Japońska liga chyba za dobra nie jest, więc wypadało by w tym meczu wygrać. Wink

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Górnik Zabrze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)