Piłkarz 4 ligi

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 165

PostWysłany: Pon 15:40, 07 Lip 2008 Temat postu:

Do Górnika wchodzi Michal Vaclavik,mam nadzieje,że wejdzie na boisko w meczu Górnik Zabrze - Panathinaikos Ateny i pokaże co umie.

Ostatnio zmieniony przez Ronaldinho dnia Pon 15:41, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 15:42, 07 Lip 2008 Temat postu:

Do przebywającej na zgrupowaniu w austriackim Salzburgu drużyny Górnika Zabrze dołączył 32-letni czeski bramkarz Michal Václavík.

- Z Michalem rozmawialiśmy już od dłuższego czasu. W poniedziałek dołączył do drużyny, a w środę najprawdopodobniej wystąpi w meczu przeciwko Panathinaikósowi - powiedział prezes Górnika Ryszard Szuster.

Václavík ostatnie dwa sezony spędził w Zagłębiu Lubin. Łącznie w polskiej lidze rozegrał 29 spotkań. Z Zagłębiem zdobył w 2007 roku tytuł mistrza Polski.

PostWysłany: Pon 16:40, 07 Lip 2008 Temat postu:

Osobiście nie mam do niego przekonania po karygodnym błędzie w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Zagłębiem Lubin ! ale jak sięgam pamięciom to Vaclavik w dobrej formie jest bardzo skutecznym bramkarzem i mogę mu wybaczyć el.LM Razz Chodź moim zdaniem powinni zrobić jakiś Polski zaciąg do klubu i oszlifować jaki młodzików typu Gikiewicz ,który z nami trenował ale nasz zarząd odesłał go do domu i teraz gra w Jadze !!

PostWysłany: Pon 16:43, 07 Lip 2008 Temat postu:

Vaclavik to bardzo dobry transfer, z pewnością będzie nr.1 u Was w bramce. A tego golkipera tak poszukiwaliście Smile Rok temu "Tylko Piłka" uznała go najlepszym bramkarzem rundy w OE :]

PostWysłany: Pon 17:23, 07 Lip 2008 Temat postu:

Tak jest dobry bramkarzem ale on ostatnio leczył jakąś kontuzję. Mam nadzieję zę będzie tak dobry jak Boris.

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Pon 20:31, 07 Lip 2008 Temat postu:

Wzorem kolegów z pierwszej drużyny na obóz wyruszyli również zawodnicy Młodej Ekstraklasy zabrzańskiego Górnika. Podopieczni trenerów Marka Piotrowicza i Kamila Kanclerza przebywać będą w odległej od Zabrza o niespełna 100 kilometrów czeskiej miejscowości Komorni Lhotka.

Tam, pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego, młodzi "górnicy" będą przygotowywać się do kolejnego sezonu rozgrywek. Obóz potrwa do 19 lipca, a w jego trakcie Górnik rozegra pięć spotkań sparingowych. Będą one okazją do przetestowania piłkarzy aspirujących do gry w "młodym" Górniku.

Ronaldinho

Posty: 165

PostWysłany: Wto 9:12, 08 Lip 2008 Temat postu:

.VS

Środowy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a greckim Panathinaikosem Ateny odbędzie się w Irdning (ok. 100 km od Salzburga) o godzinie 18:00

PostWysłany: Wto 9:41, 08 Lip 2008 Temat postu:

Nietstety wypadł nam sparing z Fenerbahce. Podobno wicemistrz Turcji nie miał nawet w planach gry z Górnikiem. Jak dla mnie żenada panie Hetmański.

Ronaldinho

Posty: 165

PostWysłany: Wto 14:50, 08 Lip 2008 Temat postu:

Relacje przed jutrzejszym meczem:

Przebywający od poniedziałku na obozie w Austrii pierwszy zespół zabrzańskiego Górnika, na dobre zaaklimatyzował się w malowniczym miasteczku Adnet. Mimo nienajlepszej pogody podopieczni trenera Wieczorka ciężko trenują, by dobrze przygotować się do zbliżającej się inauguracji rozgrywek.

Dzisiejsze przedpołudnie zabrzanie spędzą na siłowni. Popołudniem zaplanowano wyjście na boisko, na którym Górnik przygotowywał sie będzie do jutrzejszgo meczu sparingowego z Panathinaikosem Ateny. Jak poinformował nas dyrektor sportowy klubu Krzysztof Hetmański zawodnicy Górnika są zdrowi, a rekonwalescenci szybko wracają do pełnej dyspozycji.

źródło : Górnik Zabrze

PostWysłany: Wto 15:35, 08 Lip 2008 Temat postu:

No przyda się naszym leszczykom pobyt na siłowni Wink żeby potem, nie był jaj jak Jarka będzie latał jak poj***any jak dostanie od byle obrońcy z bara Wink Ciekaw jestem tego jutrzejszego sparingu. Jeśli jakimś cudem ugramy dobry wynik to w szeregach kibiców Górnika zapanuje ekstaza i wielkie oczekiwania przed sezonem, jeśli zaś dostaniemy porządnie w dupsko to będzie gadanie że Szuster won. I jak tu być kibicem najpotężniejszego klubu świata Wink he he

Łysy napisał:

Bycie kibicem Gornika bezcenne.POsiadanie karnetu za 1000 zl rowniez bezcene Smile.Heeh ja cos w werze w Jarke ze jesienia bedzie gral lepiej i sie rozkreci , wraz z Pitrym badz Markowskim rokreca nie byle jaki atak :)Mam nadzieje ze uda sie mi zaliczyc wiekszosc meczy na Roosevelta.Pozdrawiam Lepsza Strone Miasta Gliwice Cool .

Ostatnio zmieniony przez T.G.K. dnia Wto 16:38, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 18:03, 09 Lip 2008 Temat postu:

Po pierwszej połowie spotkania z Panathinaikosem Górnik prowadzi 1:0 po bramce Przemka Pitrego w 34 minucie. Oby tak dalej i co najważniejsze oby tak w lidze!

Ronaldinho

Posty: 165

PostWysłany: Śro 20:48, 09 Lip 2008 Temat postu:

Górnik Zabrze - Panathinaikos Ateny 1:2 (1:0)

1:0 Pitry 33'

1:1 Mantzios 53'

1:2 Mantzios 73'

Górnik: Nowak (Vaclavik 46') - Pavlenda (Magiera 46'), Hajto, Danch, Papeckys (Smirnovs 46') - Malinowski (Zahorski 46'), Brzęczek, Kołodziej (Bajić 46'), Madejski - Markovsky (Jarka 46'), Pitry

Panathinaikos: Malarz - Moon, Sarriegi, Pantidos (Samios 46'), Darlas - Siontis, Mate, Hristodoulopoulos, Vlahos (Ndoye 46') - Kleyton, Mantzios

Pierwsze 10 minut to spokojna gra obu drużyn. Zarówno Górnik, jak i Panathinaikos grają ostrożnie, z rzadka nieśmiało atakując. W sytuacjach bramkowych mamy również remis, choć 1:1. Najpierw w 10 min. przed stratą bramki uratowała Nowaka poprzeczka, zaś chwilę później sytuacji sam na sam z Malarzem nie wykorzystał Pitry, który trafił prosto w polskiego bramkarza.

W 33 min. Górnik obejmuje prowadzenie! Na listę strzelców wpisał sie Przemysław Pitry. Po składnej akcji całego zespołu i błędzie greckiego obrońcy Pitry po raz drugi w tym meczu znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Panathinaikosu. Tym razą górą zabrzanin, choć Malarz mógł w całej sytuacji zachować się lepiej.

Końcówka pierwszej połowy to dążenie PAO do wyrównania. Na szczęście świetnie spisała się zarówni obrona zabrzańskiego Górnika, jak i strzegący bramki Nowak.

W przerwie trener Wieczorek zdecydował się na przeprowadzenie kilku zmian. Na boisku pojwili się Vaclavik, Magiera, Smirnovs, Zahorski, Bajić oraz Jarka. Świeżą krew wprowadził na plac gry również trener Panathinaikosu. Samios zmienił Pantidosa, Vlahosa zaś zastąpił Ndoye.

W 53 min. padła wyrównująca bramka. Pięknym strzałem z woleja popisał się Mantzios.

W 67 min. na boisko powrócił Kołodziej, który zmienił Pitrego.

W 73 min. raz jeszcze błysnął Mantzios i Górnik przegrywa 2:1.

Koniec meczu. Po niezłej pierwszej połowie, w drugiej do głosu doszli piłkarze z Grecji. Dwie bramki Mantziosa zapewniły drużynie PAO zwycięstwo 2:1.

Przegraliśmy,1 połowa była dla nas,a w 2 strzelił 2 bramki Mantzios Vaclavikowi.No niestety,ale ja wierze w Górnika i myślę że to tylko był wypadek przy pracy Wink .

Ostatnio zmieniony przez Ronaldinho dnia Śro 21:03, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Czw 11:50, 10 Lip 2008 Temat postu:

Porażka z rezerwami takiego klubu w sparingu to chyba nic złego.ja ten mecz oglądałem na SopCascie i nie jestem zachwycony (może dlatego że tylko w drugiej połowie go oglądałem). Cieszy mnie to że obrona w końcu się dobrze prezentuje, ale najgorzej się mamy z bramką i wypracowywaniem sobie sytuacji. Odszedł Gołoś który zawsze ciągnął do przodu, musi być jeszcze Bonin i Rivas bo będzie ciężko. Graczem meczu Pitry, gra chyba lepiej niż Zahor w formie. Właśnie jeszcze słowo o Zahorskim. Jeśli on ma tak grać jak wczoraj to niech idzie w h**. Zachowuje się jak jakaś super gwiazda i tyle. mam nadzieję że szybko odbuduje formę i będzie znowu błyszczał.

Pospiech

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 842

Pomógł: 9 razy
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw 12:34, 10 Lip 2008 Temat postu:

no no no po meczu z Panathinaikosem napięcie przed sezonowe jeszcze bardziej wzrosło chce zobaczyć Pitrego czy będzie się tak starał w lidze, no i ciekawy jestem Markovskiego no daje nam w tej rundzie co najmniej 5 miejsce!!!, jeszcze jedno fajnie było słychać naszych!!!! he he

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Górnik Zabrze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)