PostWysłany: Wto 18:55, 05 Lut 2008 Temat postu:

Posty: 3050

Pomógł: 9 razy
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 10:14, 29 Lut 2008 Temat postu:

Cracovia wygrała wczoraj w drugim meczu półfinałowym z Zagłębiem 7:0 Very Happy W finale zagramy z Tychami albo Poodhalem.

Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Pią 23:33, 14 Mar 2008 Temat postu:

Lepszego początku rywalizacji w finale Mistrzostw Polski hokeiści Comarch Cracovii nie mogli sobie wyobrazić! Podopieczni trenera Rudolfa Rohačka wygrali 5:1, a do zwycięstwa poprowadził ich Marek Badžo, strzelec trzech bramek!!!

GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA 1 : 5 (1:1, 0:2, 0:2)

0:1 - Badžo (Kowalówka) 3:07
1:1 - Krzak (Sokół) 18:23
1:2 - Słaboń (L.Laszkiewicz) 23:10
1:3 - Badžo (Witowski) 28:39
1:4 - Mihalik (Kłys) 49:17
1:5 - Badžo (Kowalówka, Witowski) 52:43

GKS Tychy: Sobecki (Witek) – Gonera, Gwiżdż, Proszkiewicz, Parzyszek, Woźnica – Jakeš, Sokół, Wołkowicz, Krzak, Bagiński – Piekarski, Śmiełowski, Jakubik, Garbocz, Sarnik – Kotlorz, Majkowski, Gawlina, Frączek, Matczak.

Comarch Cracovia: Radziszewski (Jakubowski) - Csorich, Kuc, L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Buril, Marcińczak, Piotrowski, Pasiut, Drzewiecki - Noworyta, Kłys, Verčik, Mihalik, Hlouch – Wajda, Landowski, Badžo, Kowalówka, Witowski.

Sędzia; Zbigniew Wolas (Oświęcim).

Widzów: ok. 1500.

Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Śro 22:53, 19 Mar 2008 Temat postu:

No i w playoffach jest juz 2:2 bo GKS wygrał dziś po dogrywce 2:1. Ale atmosfera na meczu super. Nie rozumiem czemu tak mało osób się tym sportem interesuje. Ja wole nawet hokej od piłki jak są takie mecze jak dzisiaj i wczoraj.

Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Pon 20:26, 24 Mar 2008 Temat postu:

Po pięciu meczach Cracovia prowadziła w serii do czterech wygranych 3-2. Kibice "Pasów" liczyli na zakończenie zmagań pod Wawelem, zaś goście chcieli za wszelką cenę przenieść rywalizację do Tych.

Pierwsza tercja toczyła się w szybkim tempie, ale żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola.
W drugiej nie popisali się sędziowie, którzy pogubili się kompletnie. Nakładali kary, później wycofywali się ze swoich decyzji, nie potrafili porozumieć się z sędziami stolikowymi. W efekcie na lodowisku w Krakowie zrobiło się nerwowo. Atmosfera stała się gęsta, zawodnicy rozpoczęli festiwal fauli. Sędziowie w II tercji nałożyli aż 48 minut kar.

W 28. minucie grająca w podwójnej przewadze Cracovia zdobyła gola. Po strzale Patryka Noworyty krążek odbił przed siebie Arkadiusz Sobecki, dopadł do niej Jarosław Kłys i sprytnym strzałem nad bramkarzem gości wpakował do do siatki.

W trzeciej tercji tyszanie walczyli o doprowadzenie do wyrównania. Na dwie minuty przed końcem meczu wycofali bramkarza. Wykorzystał to doświadczony Vladimir Buril i skierował krążek do pustej bramki.

Finałowe spotkania dostarczyły nie lada emocji. Stały na bardzo wysokim poziomie. W pojedynku dwóch świetnych drużyn lepsza okazała się Cracovia. Brązowy medal zdobyli hokeiści Podhala Nowy targ.

Cracovia wywalczyła szósty tytuł mistrza Polski. Wcześniej sztuki tej hokeiści "Pasów" dokonali w latach 1937, 1946, 1947, 1949 i 2006. Niektórzy do statystyk wliczają także mistrzostwo Polski za rok 1948. Wtedy jednak liga nie grała, gdyż zawodnicy po powrocie z igrzysk olimpijskich w St. Moritz nie zastali w kraju odpowiednich warunków klimatycznych. Tytuł przyznano "przy zielonym stoliku", bez gry, mistrzowi z roku poprzedniego, a więc Cracovii.

Cracovia - GKS Tychy 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Bramki: 1:0 Jarosław Kłys (2Cool, Vladimir Buril (59).
Kary: Cracovia 22 min., w tym 10 min. Daniel Laszkiewicz za niesportowe zachowanie, GKS 38 min., w tym 10 min. Artur Gwiżdż za niesportowe zachowanie. Widzów 3000.

Cracovia: Radziszewski (Jakubowski) - Csorich, Kuc, L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Noworyta, Kłys, Badżo, Mihalik, Hlouch - Buril, Dulęba, Piotrowski, Pasiut, Drzewiecki - Marcińczak, Landowski, Vercik, Kowalówka, Witowski.

GKS: Sobecki (Witek) - Gonera, Gwiżdz, Bacul, Parzyszek, Woźnica - Majkowski, Śmiałowski, Proszkiewicz, Garbocz, Sarnik - Jakeś, Sokół, Wołkiewicz, Krzak, Bagiński - Kotlorz, Piekarski, Gawlina, Jakubik, Matcak.

Stan rywalizacji finałowej: 4-2. Cracovia została mistrzem Polski.

Ale byHokeiści Cracovii po raz szósty w historii zostali mistrzami Polski. W szóstym meczu podopieczni Rudolfa Rohacka pokonali GKS Tychy 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) i w serii do czterech zwycięstw wygrali 4-2.

Czytaj dalej

HEJ HEJA HEJA CRACOVIA MISTRZEM HOKEJA!!!!!
Ale była atmosfera! A kibiców więcej niż 3tys. Bo 3tys. mieści hala ale nadkomplet był dzisiaj i to duży. Kibice stali w ścisku. Myslę że było ze 4tys.

PostWysłany: Czw 10:28, 21 Sie 2008 Temat postu:

Nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy pierwsze spotkania hokeistów rozgrywane były bez udziału publiczności. Kibice Legii będą mogli zobaczyć swoją drużyną od pierwszego meczu w Warszawie. Przed rokiem sekcja hokeja nie zdobyła koniecznych do tego uprawnień. Teraz pomyślano o tym odpowiednio wcześniej i spotkania z Orlikiem Opole, zaplanowane na 27 i 28 września odbędą się z udziałem kibiców w hali Torwaru II. Hokejowi działacze cały czas bardzo liczą na wsparcie fanów. Po większości spotkań minionego sezonu podkreślali, że publiczność była dodatkowym zawodnikiem, a głośny doping sprawiał, że zawodnicy wspinali się na wyżyny swoich możliwości.
Z racji tego, że fani Legii są przez działaczy hokejowej Legii traktowani bardzo poważnie, możemy spodziewać się wysokiej frekwencji na spotkaniach przy Łazienkowskiej 6a.

3 wygrana Naprzodu w sezonie.
W niedziele był mecz z Polonią Bytom wygrana 4-1. Młyn ok 60 osób na trybunach 850 widzówSmile

KowaLegia

Posty: 796

PostWysłany: Śro 15:42, 17 Wrz 2008 Temat postu:

W najbliższy weekend hokeiści Legii rozegrają pierwsze spotkania przed własną publicznością z SMS-em Sosnowiec. Hala Torwaru II powinna wypełnić się po brzegi, a kibice zapowiadają nie tylko ciekawą oprawę meczu, ale również doping jakiego dawno nie słyszano. Jeśli chcesz czynnie uczestniczyć we wspaniałej zabawie, koniecznie przyjdź w sobotę i niedzielę na Łazienkowską 6a! Bilety na oba mecze będzie można kupić w przedsprzedaży w piątek, w godzinach 19:00-20:30. Ponadto sprzedaż biletów prowadzona będzie w dniach rozgrywania meczów. W sobotę kasa czynna będzie od godziny 13.
Wejściówki na mecz kosztować będą 10 złotych. Dla tych, którzy w sobotę (lub w przedsprzedaży) kupią bilet również na niedzielę, przygotowano zniżkę - wejściówki na dwa mecze kosztować będą wtedy 15 złotych.

Prezentacja drużyny
Kilkanaście minut przed rozpoczęciem sobotniego spotkania, rozpocznie się prezentacja naszej drużyny. Grupa ultras "Uzależnieni" zapewnia, że warto być już wtedy w młynie. W związku z tym zachęcamy wszystkich do jak najwcześniejszego przybycia.

Po dwóch wyjazdowych porażkach, nasi hokeiści zrobią wszystko, aby przed własną publiką zdobyć komplet punktów. Pomóż im i Ty!

Spotkania hokeistów:
Sobota, godz. 15:30
Niedziela, godz. 13:00

Wstęp: 10 zł - bilet na 1 mecz, 15 zł - bilet na oba mecze
Sprzedaż: Piątek 19:00-20:30, Sobota 13:00-15:30, Niedziela 11:00-13:00 w kasie przy Łazienkowskiej 6a.

Apelujemy do kibiców, aby nikt w trakcie trwania meczów nie odpalał środków pirotechnicznych. Może się to skończyć zamknięciem hali Torwaru przez policję.

Doczekać się już nie mogę, w końcu porządnie sobie głos zedrę!...
hehe Wink. Liczę na play offy i ewentualną walke o PLH Razz

witosa1920

Posty: 476

PostWysłany: Pią 21:11, 19 Wrz 2008 Temat postu:

Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia Kraków 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Bramki: 0:1 Leszek Laszkiewicz (Cool, 1:1 Marcin Słodczyk (33), 2:1 Adrian Kowalówka (37).

PostWysłany: Pią 21:22, 19 Wrz 2008 Temat postu:

Nie ciesz się Witosa, bo Cracovia i tak zdobędzie mistrzostwo w tym sezonie. Przegralismy, bo nie da się każdego meczu wygrywać, a do tej pory Cracovia miała same zwycięstwa Very Happy

witosa1920

Posty: 476

PostWysłany: Pią 21:29, 19 Wrz 2008 Temat postu:

MiSzCzU_KSC napisał:

Ja wiem że Cracovia lepiej gra ale cieszy wygrana z wami to najbardziej prestiżowe zwycięstwo chyba nie zaprzeczysz.Smile

Może wy zdobędziecie majstra a my vice hehe ale mam marzenia hihi:D

Riddick

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 666

Pomógł: 5 razy
Skąd: Poznań/PYRLANDIA

PostWysłany: Pią 21:33, 19 Wrz 2008 Temat postu: Mistrz, Mistrz CRACOVIA!!

U nas w WLKP hokej słynny nie jest, ale co nieco wiem. Wiadomo, że w każdym sezonie dopinguję tylko jedną drużynę, Comarch Cracovię Wink I jestem pewne mistrza w tym roku Cool

KowaLegia

Posty: 796

PostWysłany: Sob 19:42, 20 Wrz 2008 Temat postu:

Legia Warszawa 1-4 SMS I Sosnowiec.

Ale co tam wynik.. Mała relacja z trybun:
Już przed spotkaniem było widać jaką patologie serwuje nam ITI nawet poza stadionem i tam gdzie nie powinni się wpier.alać bo nie mają z hokejem nic wspólnego.. ale cóz Wa.ter uruchomił swoje kontakty i na 2 godziny przed meczem nad halą latał helikopter(!),zostaliśmy na hale wpuszczeni na 10 minut przed rzekomym rozpoczęciem spotkania. Przy wejściu trochę śmiechów gdy szef ochorny dyktował nam regulamin buahaha. Po sprawdzeniu biletu,szczegółowa kontrola i PODANIA NAZWISKA,w hali pojawiła się LISTA ZAKAZOWICZÓW po meczu z Polonią co jest już kompletną patologią. Wpuszczeni wszyscy... Co do kibiców. Oprawa i mizerny doping bo gniazdowy był mega h**.wy(zdjęcia na dole). Pirotechniki nie będzie bo policja bardzo dokładnie monitouje teraz hale Torwaru i odpalenia piro skonczy sie na 100% zamknięciem hali (nawet babka w kasie ostrzegała, że policja dziś ostro moitoruje jestem pokemon buahha). Po meczu helikopter,policji może z 3 duże radiowozy do tego wchodzili do autobusów i asystowali aż pod koncowe przystanki.

Tak.. to był tylko hokej z 700 osobami na hali.. i to jeszcze w wykonaniu dolnej tabeli I ligi (odpowiednik II).

"Chociaż wielu widziało nasz kres,my znów odradzamy się by był wielki CWKS"

Będzie więcej, wkrótce pojawią się filmy to też wrzuce link.

Pozdro.

Ostatnio zmieniony przez KowaLegia dnia Sob 19:45, 20 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
witosa1920

Posty: 476

PostWysłany: Nie 19:48, 21 Wrz 2008 Temat postu:

Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
Bramki: 0:1 Adrian Parzyszek (5), 0:2 Adrian Parzyszek (11), 1:2 Marek Pohl (19), 2:2 Tomasz Jóźwik (25), 3:2 Marek Klaczansky (36), 4:2 Wojciech Stachura (44), 5:2 Waldemar Klisiak (46), 5:3 Błażej Salamon (4Cool.
Kary: Naprzód - 10, GKS - 30 minut w tym 10 minut za niesportowe zachowanie Robina Bacula.
Widzów 1100.

Kolejna wygra <jupi>

Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Nie 20:29, 21 Wrz 2008 Temat postu:

Cracovia wygrała z Toruniem, a już we wtorek inauguracja hali po remoncie i już nie mogę się doczekać.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Inne sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)