Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 64

Skąd: Daleko

PostWysłany: Czw 20:13, 30 Paź 2008 Temat postu: NBA

Ktoś się interesuje rozgrywkami NBA? Za nami 2 dzień i raczej bez niespodzianek jest. Ja kibicuję od paru lat Toronto Raptors jak i Phoenix Suns . 1 drużyna świetnie ma się od 2-3 lat, gdy władzę objął pan Colangelo. Sprowadzono dobrych zawodników czy to z Europy jak Calderon,Garbajosa,Bargnani (chociaż nie spełnia wymagań), Parker jak i z samych klubów NBA jak Ford,Villanueva czy teraz J. Oneal. Sytuacja, gdy parę lat temu był Vince Carte i reszta gromadki była średna a teraz mamy Bosha,J.Oneala, Calderona,Parkera, Bargnaniego czy Moona, więc sytuacja dobrze ma się. 1 mecz sezonu wygrany 95-84 z Philadephią, która powinna wejść do PO. O ile sytuacja Toronto jest stabilna i pnie się w górę to Phoenix spada z każdym rokiem w dół a sprowadzenie Shaqa było tego najlepszym przykładem. Obecny sezon może być ostatnim rokiem takiej intesywnej gry dla Nasha, która no niestety jest coraz starszy. Raja też już nie spełnia swojej misji obronnej. Dobrze, że jest coraz lepszy Barbosa i gwiazda zespołu Amare. Ale na szczęscie 1 mecz wygrany z Spurs, którego to spotkanie się bałem. Ale się rozpisałem Very Happy
A i Gortat zaliczył 5 minut, 2 zbiórki, 3 bloki i 3 faule. Może występ nie jest zbyt dobry, ale 3 bloki w 5 minut to bardzo dobry wynik a jego rywal Battie w 10 minut, 1 pkt i 2 zbiórki bodajże. A Orlando przegrało niespodziewanie u siebie z kużnią talentów z Atlantą Razz

No to jak panowie/panie? Ktoś się interesuje ligą NBA?

Patryk174
Piłkarz 3 ligi

Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 195

PostWysłany: Pią 13:25, 14 Lis 2008 Temat postu:

Ja się interesuję , staram się oglądać każdy mecz ,ale to nie możliwe. Przez to że tylko puszczają na Canale+ . ( i to o strasznej porze bo szczerze wole oglądać rentransmisje niż wstawać o 2 w nocy.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Inne sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)