PostWysłany: Sob 16:32, 04 Sie 2007 Temat postu:

Myślę że padnie remis 0-0 ewentualnie 1-1.

Posty: 4943

Skąd: WIELKOPOLSKA

PostWysłany: Sob 16:58, 04 Sie 2007 Temat postu:

Dyskobolia zagra w osłabieniu
W jutrzejszym meczu z Jagiellonią, Dyskobolia wystąpi w osłabieniu. Do Białegostoku, z powodu choroby nie pojechali: Kozioł, Sikora, Majewski i Telichowski.

PostWysłany: Sob 19:59, 04 Sie 2007 Temat postu:

Nie bądź taki pewny tolinho... Wątpie czy Groclin wygra z Jagą w takim osłabieniu, ale gdyby ci piłkarze grali to Jagiellonia miałaby małe szanse..

PostWysłany: Sob 21:13, 04 Sie 2007 Temat postu:

Oj, brak czterech kluczowych zawodników... Przynajmniej będą zregenerowane siły przez pucharami :]

PostWysłany: Sob 22:34, 04 Sie 2007 Temat postu:

Po cichu licze na wygrana Jagusi ! Wink Ale nie powiem, ze z remisu rowniez bede zadowolony Wink. Jesli bedzie wygrana to - 2:1 , jesli remis to - 2:2

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 22:36, 04 Sie 2007 Temat postu:

Ja sie tego meczu boje jak cholera my go nie możemy przegrać bo będziemy na dnie tabeli

Noiaa

Posty: 276

PostWysłany: Sob 22:43, 04 Sie 2007 Temat postu:

Dyskobol napisał:

Bujcie sie.. Na tle silnego rywala Jaga bedzie chciala wypasc podobnie jak Chorzowski Ruch.. Wink Zobaczymy co bedzie jutro Wink . . .

JAGA, JAGA, JAGA Exclamation Exclamation JAGIELLONIA Exclamation Exclamation Exclamation

PostWysłany: Nie 0:03, 05 Sie 2007 Temat postu:

Od godziny 00:00 do 01:05 i dalej.. po osiedlu ' BIALOSTOCZEK ' chodzi grupka 5 - 10 osob i juz przygotowuje sie do meczu Cool spiewy.. i coraz KTO WYGRA MECZ Exclamation ? . . . JAGA !

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Nie 15:23, 05 Sie 2007 Temat postu:

_________________________________
Jagiellonia Białystok 1:3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
58' Wincel - 33'Piechniak 74' Lato 80' Babnić

Składy:

Jagiellonia Białystok:Jacek Banaszyński - Dariusz Łatka, Marcin Wincel, Radosław Kałużny, Marek Wasiluk - Mariusz Dzienis, Jacek Markiewicz, Dawid Sołdecki, Dariusz Jarecki - Rafał Bałecki( 54' M. Truszkowski), Remigiusz Sobociński (77' Vuk Sotirović)

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski:Sebastian Przyrowski - Marek Sokołowski, Radek Mynar, Tomasz Jodłowiec, Vlade Lazarevski - Piotr Piechniak, Mariusz Muszalik, Sergio Batata(65' Kumbev), Jarosław Lato - Bartosz Ślusarski, Piotr Rocki/( 45' Babnic)

widzów: 7500

Na ławce jest Gliwa, Babnic, Olejniczak, Kładowski, Kożmierowski, Ivanovski, Kumbev Laughing

- 1' B. Ślusarski i P. Rocki rozpoczynają mecz.
- 20' B. Ślusarski nie trafił z 5 metrów do pustej bramki Wink
- 28' P. Rocki nie strzelił w 100% sytuacji z czystej pozycji
- Dyskobolia prowadzi gre Smile
- 32' Jadłowiec nie wykorzystuje setki z 7m strzela w boczna siatke.
- 33' ggggggggooooooollllllll Lazarevski do Piechniaka a ten strzela bramke z 10 m Laughing
- 37' Akcja Jagiellonii zawodnik się przewraca ale sędzia nie wiedział przewinienia.
- 42' Jagiellonia gra chaotycznie
- 45' Rafał Bałecki piłkarz Jagiellonii zostaje ukarany żółta kartką
- 45' koniec pierwszej połowy Jagiellonia przegrywa zasłużenie gra bardzo haotycznie a Dyskobolia gra spokojnie wyprowadza akcje i powstrzymuje bardzo dobrze ataki Jagiellonia.
__________________________________________________

- 46' Piłkarze Jagiellonia rozpoczynają gre
- po jednej zmainy w obu druzynach za Rockiego wchodzi BABNIC a w Jagiellonii za Dawida Soldeckiego wchodzi Aleksander Kwiek.
- 48' Ładna akcja Jagiellonii ale nie ma gola. Dyskobolia ma szczęście.
- 54' Aleksander Kwiek został ukarany żółta kartką
- 54' zmiana w Jagiellonii M. Truszkowski zastępuje R. Bałeckiego.
- Jagiellonia atakuje a Dyskobolia się bronii
- 57' rzuta karny dla Jagiellonii
- 58' po kontrowersyjnym rzucie karnum M. Wincel strzela gola
- 62" Bardzo niecelny strzał piłkarza Jagiellonii
- 63' P. Piechniak otrzymuje żółta kartke
- 65' zmiana w Dyskobolii za słabo grającego Batate wchodzi Kumbev
- 71' Bardzo ładna akcja graczy z Grodzika ale Lato minimalnie chybił
- 74' ggggggooooooollllllllll Jarsosław Lato strzela gola po podaniu Babnica
- 77' zmiana w Jagiellonii R. Sobocińskiego zastepuje Vuk Sotirović
- 80' ggggggggooooooolllllll dla Dyskobolii bramkę strzelił Peter Babnic w swoim debiucie to jego pierwszy gol w OE
- 85' M. Sokołowski i Kumbev zostali ukarani żółtymi kartkami
- 87' P. Piechniak schodzi z boiska a zastępuje go A. Kładowski
- 90 ' sedzie dolicza 3 minuty a Sotirović został ukarany zółtą kartką
- 92' Babnic trafia w słupek
- 92 Ślusarski znowu nie wykorzystuje 100% sytuacji
- Koniec meczu Jagiellonia przegrywa 1:3 z Dyskobolią Dyskobolia powinna wygrac wyżej ten mecz ale nie ma co narzekać. Piłkarze z Grodzika się zrehabilitowali po porażce z Ruchem Wink

Relacje dla EK przeprowadził Dyskobol Wink

PostWysłany: Nie 17:21, 05 Sie 2007 Temat postu:

Hehe dziękujemy, jesteśmy dumni Very Happy

A Dyskobolii gratulujemy wygranej w osłabieniu!

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Nie 18:30, 05 Sie 2007 Temat postu:

Jestem zdiwiony pozytywnie wygrac z dobra druzyna bez 4 podstawowych zawodników to jets coś. Teraz za tydzień znowu mecz na wyjeżdzie tym razem Legia oj jka dawno tam nie przegralismy a ile razy wygrywaliśmy Laughing czy ta druzyna zdoła podczymac tą piekna Warszawską passe Smile

Noiaa

Posty: 276

PostWysłany: Nie 19:09, 05 Sie 2007 Temat postu:

dopiero wrocilem z meczu..
Jagiellonia - Dyskobolia 1 : 3
widzow; Powyzej 8 tys. ( na bank )
Pilkarze z Grodziska Wielkopolskiego wychodzac na rozgrzewke dostaja gorace brawa od kibicow Bialostockiej Jagiellonii.
Pierwsze 5 min. to zdecydowane ataki gospodarzy. Kolejne akcje byly juz pod bramka Jagiellonii.

Na Trybunach? . .
Od pierwszych minut goracy doping. Po straconej bramce dalej zagrzewamy do gry naszych pilkarzy. Po wyrownaniu na 1:1 stadion szaleje. Przy wyniku 1:2 , i 1:3 sporo ludzi wychodzi.. Mlyn do konca prowadzi doping.
Po meczu nasi jak i pilkarze Dyskoboli podchodza do nas i bija brawa.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Jagiellonia Białystok Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)