Kibicowskie Relacje Po Meczowe 19/20.10.2007r.

Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Wto 16:12, 16 Paź 2007 Temat postu: Kibicowskie Relacje Po Meczowe 19/20.10.2007r.

PostWysłany: Pią 23:53, 19 Paź 2007 Temat postu:

Nas w Grodzisku Wlkp. ok. 3.000. W pierwszej połowie doping dobry w drugiej już zdecydowanie gorszy. Uświadamiamy kibiców na kogo mają w niedziele głosować.

PostWysłany: Sob 10:10, 20 Paź 2007 Temat postu:

No chyba chodzi o głosowanie w wyborach no nie? Wink No i mogę się domyślić, że jest to PO.

Na wyjeździe, a jakby u siebie

Sobotnie spotkanie Widzewa Łódź z Polonią Bytom odbędzie się w Chorzowie. Gospodarzem będą bytomianie, ale wiele wskazuje na to, że tylko teoretycznie. Wszak sympatycy Ruchu są zaprzyjaźnieni z widzewiakami i już zapowiedzieli, że przyjdą dopingować ekipę Marka Zuba.

Nawet władze Polonii zdają sobie z tego sprawę. Zamiast wyznaczać dla gości sektor z pięcioma procentami miejsc, zarezerwowali dla nich... pół stadionu. I tak kibice Polonii zajmą trybunę główną oraz łuk po lewej od niej. Na prawym łuku oraz na przeciwległej trybunie zasiądą sympatycy Widzewa i Ruchu.

Dyskobolia Grodzisk - Lech Poznań

Na niecałą godzinę przed meczem już zaczynamy prowadzić doping z małymi przerwami . Na samym początku meczu prezentujemy oprawę - transparenty "małe miasto - wielki klub" 30 pasów materiału biało zielonych i 2 sektorówki pomiędzy pasami na jedenj herb klubu na drugiej herb miasta. Doping Nasz w pierwszej połowie słaby jak na Naszą Liczbę i jeszcze do dopingu włączały się sektor A i I !! Kibice Lecha głownie śpiewali "My Wierzymy" , "Chorwackie" i "Za Lechem..." dobry równy doping prowadzili niestety tylko w 1 połowie. Ich liczba to tak około 2500 do 3000 trochę brakowało. W 2 połowie Nasz doping o wiele lepszy o niebo lepszy, Lech w ogóle niesłyszalny. w około 55-60 minucie odpalamy piro - stroboskopy kilka rac do tego 180 średnich flag i około 20 dużych, sędzia na 3 minuty przerywa mecz. W 70 minucie pojawiają się świece dymne a chwile potem Nasz KS strzela bramkę i na stadionie prawdziwe szaleństwo. Od tego momentu zaczyna się naprawdę bardzo dobry doping i już tak do końca. Kary będą ale według mnie żadna inna oprawa nie jest wstanie zastąpić oprawy z pirotechniką- jest to coś po prostu cudownego Very Happy
Ogólnie Derby udane wygraliśmy Je, My też się całkiem dobrze zaprezentowaliśmy.

DERBY DLA GRODZISKA

El Mariachi

Posty: 1835

PostWysłany: Sob 19:52, 20 Paź 2007 Temat postu:

Wojtas1922 napisał:

Ich liczba to tak około 2500 do 3000 trochę brakowało.

Nas bez dwóch zdań 3.000. Nie pamiętam kiedy siedziałem w tak wypchanym sektorze. 2 sektory za bramką, sektor F, połowa sektoru G (wiem siedział tam mój stary), i część sektora D (dochodzące donośne echo). Także nas spokojnie 3 tyś. Ja siedziałem na F, żeby nie było.

Wojtas1922

Posty: 1655

PostWysłany: Sob 22:00, 20 Paź 2007 Temat postu:

No ale czy na 3 sektory nawet tak bardzo przepchane wejdzie 3 tys ???

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 22:39, 20 Paź 2007 Temat postu:

Nie wiem jak u Was ale u Nas wejdzie 3 tysiące na 3 sektory Wink Czekam już na Łysego i jego relację z meczu !!

PostWysłany: Nie 2:35, 21 Paź 2007 Temat postu:

Nas w Łodzi około 1200 + kibice Petry. Jesteśmy dobrze oflagowani. W pierwszej połowie doping momentami dobry, momentami słaby w drugiej jednak jest miazga! W drugiej części bluzgi z obydwu stron. Prezentujemy oprawę złożoną z sektorówki i dwóch fan. ŁKSu w młynie koło 500 ludzi, są dobrze oflagowani, przez większą część meczu prowadzą przeciętny doping. Co do samego wyjazdu to naprawdę należą się podziękowania dla Stowarzyszenia, wreszcie nie było tłoku w pociągu a znakomita większość w obie strony siedziała. Doszło także do sporego incydentu (zaginięcie rzeczy osobistych ludzi ze Stowarzyszenia i zapasów napojów na drogę - oskarżani kierownicy pociągu). Wszystko jak zwykle musieli popsuć mundurowi którzy tak na pożegnanie strzelali gazem do okien na korytarzu pociągu (do teraz mnie oczy pieką ;/ ).

PostWysłany: Nie 11:17, 21 Paź 2007 Temat postu:

Wczoraj Gornika 1000-1200 z czterema????flagami,do tego sektorowka z dwoma fanami jak napisal Łysy. My wlasnie wrecz przeciwnie bylismy slabo oflagowani ale po raz pierwszy byla flaga osiedla na ktory mieszkam,zostala odrestaurowana.W młynie jakies 600, po przerwie z 500 bo te 100 osob poszly na kryta na ktorej bylo bardzo duzo ludzi. Doping z obu stron sredni,Gornik w 2 polowie w miare solidny, no i bluzgi tym razem zaczely sie od strony Gornika

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)