KIBICOWSKIE RELACJE PO MECZOWE 2.-4.11.2007

Reprezentant Polski

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 401

Skąd: \G/liwice

PostWysłany: Pią 10:51, 02 Lis 2007 Temat postu: KIBICOWSKIE RELACJE PO MECZOWE 2.-4.11.2007

II LIGA:

ŁKS Łomża - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

PostWysłany: Sob 12:20, 03 Lis 2007 Temat postu:

GKS-u w Zabrzu 89 osób tyle biletów sprzedane mamy diw flaji jedna na kij i druga na płot "GIEKSA"

Weteran

Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1304

PostWysłany: Nie 14:13, 04 Lis 2007 Temat postu:

ŁKS Łódź-(z)Wisła Kraków

Ludzi z 5500 gosci jakies 200 z 6 fanami u nas bez fan. Na poczatek transparent"Ogień płonie-zabawa w dobrym tonie podswietlana w kolorze biało-czerwono-białym(race,strobo).Pozniej transparent"Goszczyński Game Over!!!"nawolujacy do tego zeby Pan Tanie Wino wypadl z klubu...Byl bojkot dopingu kilka razy anty Wisła kilka anty Widzew i raz porzadne rykniecie "W naszym mieście Łodzi" i usłyszala nas cala Polska Very Happy Wisla spiewala z 70 minut ale prowadzila bardzo zenujacy doping cichutki..... U kibicow widac coraz wieksza dezaprobate wobec gry piłkarzy i Pana Tanie Wino......

ŁKS Łomża - GKS Jastrzębie
Relacja ze strony ŁKSu ( [link widoczny dla zalogowanych] )
Podczas ostatniego meczu kolejki w tym roku wystawiamy 250 osobowy młyn, prowadząc dobry doping przez większość spotkania. Na meczu odpalamy kilkadziesiąt rac. Na meczu wspomagają nas przyjaciele ze Sparty, za co wielki dzięki chłopakom z Szepietowa.
Jastrzębie na raty dojeżdża do stadionu, i wraz z przybyciem ostatniej grupy kibiców z Górnego Śląska (wszystkich około 50 osób), GKS próbuje przemycić przez ochronkę naszą straconą fanę na swój sektor, przez co mają małą szarpaninę z ochronką. Gdy zauważamy pojawienie się naszej flagi na sektorze Jastrzębia w około 40 osób wyrywamy kilka przęseł ogrodzenia, i lecimy na konfrontacje z gośćmi, jednak flaga znika na sektorze przez co wracamy na nasz sektor. W przerwie meczu Jastrzębie zrywa Herb ŁKSu ze straconej przez nas Fany ACAB, my kolejny raz wysypujemy się na bieżnie, Jastrzębie wyrzuca pozbawioną barw ŁKSu fane ACAB na bieżnie my ja zabieramy, i wracamy na swój sektor, po czym do końca meczu prowadzimy normalny doping. Jastrzębie wiesza swoje fany po zakończeniu powyższego incydentu. Do końca meczu obustronny spokój.
Odzyskana fana ACAB w wersji przez nas straconej już nigdy nie zawiśnie na naszych stadionowych płotach. Szacunek dla Jastrzębia za poszanowanie flagi ACAB (treść flagi nie została zbeszczeszczona, poza naszymi klubowymi barwami), jako uniwersalnej walki z organami ucisku społecznego.

El Mariachi

Posty: 1835

PostWysłany: Nie 17:34, 04 Lis 2007 Temat postu:

Nas w Białymstoku dokładnie 1220 osób. W pierwszej połowie nasz doping dobry a od 30-45 minuty miazga. W drugiej połowie nasz doping do straty 3 bramki średni natomiast później nasz doping słaby. Jagiellonia w tym meczu prezentuje się dobrze, bardzo dobrze wychodziło jej " Tylko Ty". Po dwóch bramkach dla nas Jagiellonia cichnie. Kompletnie w tym meczu ultrasą Jagiellonii nie wychodzi oprawa. Wpuszczanie nas na stadion - bez komentarza. W tej dziedzinie Jaga jest nadal w 3 lidze. W drodze powrotnej z Białegostoku trochę się działo i tego wieczoru Legia na pewno nie zaliczy do udanych. KMWTW

Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Pomógł: 7 razy
Skąd: Płock

PostWysłany: Nie 20:47, 04 Lis 2007 Temat postu:

Na meczu derbowym z Polonią nasz młyn liczy 800 osób Poloni ok 250 z dwie ekipy ultrasują Wink

JAGIELLONIA - Lech

Frekwencja? Wieksza, niz na Widzewie. Na moje oko naszych bylo 11 tysiecy. Nasz doping przez jakies 3/4 meczu najlepszy w rundzie. W chwili, gdy Lech strzela bramke na 2:2 doping cichnie. (Nie ma co sie oszukiwac). Na poczatku meczu, gdy Lech zacza ostro dopingowac my wchodzimy z "Tylko Ty" i bylo to naprawde niezle pierdolniecie. El Mariachi napisal "od 30-45 minuty miazga." - moze dla Was tak, ale na naszej trybunie takiej miazgi nie bylo czuc.

Co do kibicow z Poznania..
Liczba - zajebista. Ladnie, rowno na poczatku meczu im wyszlo "Bo my wierzymy". Troche smiesznych tekstow z ich strony, ale to nie nasza sprawa juz Smile. Jednak powiem tak.. - jak narazie najlepsza ekipa na Slonecznej.