Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Piotrków Trybunalski 8 października, 15:00

Raków Częstochowa - Chemik Police 8 października
Elana Toruń - Polonia Słubice 8 października
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Zielona Góra 8 października, godz. 20:00

OKS II Otwock - GKP Targówek
Na ten mecz nie było szczególnej mobilizacji. Wsiadamy w pociąg o 13.33 i o 14.05 meldujemy się w Józefowie gdzie odwiedzamy Józefovie. Pod koniec pierwszej połowy meczu Józy razem z Józą i OKSem idziemy na peron i jedziemy do Otwocka. Na stadionie w Otwocku meldujemy się w sumie w około 15 osób na początku drugiej połowy meczu i razem z OKSem tworzymy młyn śpiewając na przemian o OKSie i GKP. Doping jak na taką liczbę z początku szedł nam marnie, jednak pod wpływem %% rozkręciliśmy się. Mecz jednak szybko się skończył, dla nas nawet zbyt szybko więc postanawiamy sobie jeszcze pośpiewać. Zabawa na stadionie trwa jeszcze ok. 30 minut po meczu.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Sob 20:56, 11 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 12:58, 13 Paź 2008 Temat postu:

12.10.2008. GÓRNIK ZABRZE - Ruch Chorzów (Puchar Ekstraklasy)

Przed meczem na płocie okalającym stadion wieszamy transparent: ''Stop katom w niebieskich mundurach'' co było odpowiedzią na przemoc jaką stosuje policja podczas przesłuchań kibiców na komendzie w Zabrzu. Transparent powisiał około 30 minut,po czym podjechało pod niego kilka radiowozów i zostaje zerwany przez policję. Następnie mundurowi spisują kilka przypadkowych osób.
Pojedynki z Ruchem zawsze elektryzują kibiców w Zabrzu i mimo,że był to mecz Pucharu Ekstraklasy zgromadził 6 tysięczną widownie. Sympatycy Ruchu nie pojawili się.
Wywieszamy w sektorze gości szyderczy transparent: ''Jesteśmy zawsze tam,gdzie nasz Ruch Chorzów gra!'' odnoszący się do bojkotu przez Niebieskich meczy Pucharu Ekstraklasy,pojedynków w Zabrzu i tych z ramienia Pucharu Polski.
Transparent powisiał dobre 20 minut po czym ochrona wzmocniła szyki i transparent zerwała. Spotkało się to z dezaprobatą całych trybun.
W 2 połowie prezentujemy oprawę złożoną z sektorówki ''W raju jest pięknie...'' w asyście flag na kijach. Na koniec wieszamy transparent: ''Chorzowski Ruch-Władcy Much'' co jest odpowiedzią na ich oprawę podczas marcowych derbów,gdy samozwańczo nazwali się ''Władcami Śląska''.
Tego dnia prowadzimy bardzo dobry doping. Próbujemy nową piosenkę,która przyjęła się rewelacyjnie. Było również sporo bluzg pod adresem drużyny rywali,ale to normalne podczas pojedynków derbowych.