Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 20 września, 16:00
Jarota Jarocin - Elana Toruń 21 września, 15:00

Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn 21 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Górnik Wieliczka 21 września, 16:00
Concordia Piotrków - Stal Poniatowa 20 września, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ponidzie Nida Pińczów 20 września, 16:00
Sandecja Nowy Sącz - Start Otwock 20 września, 15:00
Przebój Wolbrom - Jeziorak Iława 20 września, 15:00
Pelikan Łowicz - Hetman Zamość 21 września, 11:15
Wigry Suwałki - KSZO Ostrowiec Święt 20 września, 16:00
Kolejarz Stróże - ŁKS Łomża 21 września, 16:00

Ostatnio zmieniony przez Byko dnia Pon 13:15, 22 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Pią 14:40, 19 Wrz 2008 Temat postu:

Mecz z Odry Opole z Koroną dla obu drużyn będzie jednym z najciekawszych w tej rundzie! Korona miała od nas otrzymać 500 biletów, ale jak się okazuje przyjadą w liczbie 300 (max 400) osób, a więc zagościmy w tym sezonie na Oleskiej najwięcej przyjezdnych głów! Mam nadzieję, że na samym stadionie będzie przynajmniej 4000 ludzi i młyn odżyje, bo ostatnio to była kicha...

gksbfan

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 746

PostWysłany: Sob 19:34, 20 Wrz 2008 Temat postu:

GKS - LECHIA

Dopingujemy cale spotkanie z kilkoma postojami ...

PODBESKIDZIE - WIDZEW

Prowadzimy doping przez cały mecz, częsty doping całostadionowy ! z Łodzi około 180 osób(doping tylko w końcówce i po bramce - słaby). Zdjęcia z oprawy , w dziale fotki.

Pospiech

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 842

Pomógł: 9 razy
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie 12:47, 21 Wrz 2008 Temat postu:

RELACJA (Górnik Zabrze vs Śląsk Wrocław)
A więc tak jest piątek godzina 18:00 zbieramy się ekipą na mecz który zaczyna się o 20:00, idziemy na przystanek gdzie zebrała się reszta fanatyków Górnika !,jedziemy pierwszym lepszym autobusem z jak zawsze poschizowanymi piknikami Smile, Skręcamy już na belkę i widzimy maszerujący Śląsk przez ulice eskortowany przez psy ,wizualnie wydawało się ich dużo więcej niż w rzeczywistości Smile. Wchodzimy na stadion ochrona trzepie jak nigdy pewnie po niedzielnych ekscesach z Gliwickim Piastem , na stadionie znajdujemy się ok godziny przed meczem , Śląsk powoli wchodził (każdy kto przyjeżdża na nasz stadion wie jak wpuszczają kibiców gości), przed meczem kilku sympatyków Śląska puszcza w naszą stronę wyzwiska za znaczę że były to małe dzieci napinające się jak zawsze z kilkoma wyjątkami . Wraz z rozpoczęciem się meczu Wrocławianie pokazują dobry doping , my przez cała pierwszą połowę siedzimy cicho ewentualnie klaszczemy gdy mamy dobrą okazje ,POWÓD - po niedzielnych zamieszkach z Piastem Gliwice policja i działacze klubu zbudowali nam na młynie płot !!! powiększyli buforowy o 3 sektory ! ,i to nas strasznie wkórw*ło . pierwsza połowa bez większych emocji , wraz z 2 połową Śląsk pokazuje oprawę nawet fajną , jest 55 minuta wynik na 1:0 podnosi Brzęczek Smile ,lecz niestety radość nasza nietrwała długo w 59 min Śląsk wyrównuje po bramce Szewczuka z rzutu rożnego , dopingujemy jeszcze głośniej lecz niestety w 64 min Celeban strzela niemalże identyczną bramkę jak pierwsza . Doping nie ustaje do końca meczu Górnik i Śląsk mają parę sytuacji lecz nam niestety nie udało się doprowadzić do remisu . Widzów oficjalnie 10 tyś Smile a nieoficjalnie troszkę więcej ok 12 tyś , mecz odbył się bez ekscesów stadionowych.

PostWysłany: Nie 13:05, 21 Wrz 2008 Temat postu:

Odra Opole - Korona Kielce

Nas najwięcej w młynie w tym sezonie - ok. 800-900 osób, przez pierwsze 30minut prowadzimy bardzo głośny doping, potem już większości gardła siadły. Korona w liczbie ok. 600 osób, prezentuje się bardzo dobrze, ukazując dwie oprawy. My wystawiamy ich trzy. Jeszcze przed rozpoczęciem minuta ciszy dla zmarłego [*] kibica Korony. Kilka razy wspólnie jeździmy po Wiśle Kraków i standardowo po PZPN-ie. Na trybunch z jednej i z drugiej strony świetna zabawa od pierwszego do ostatniego gwizdka. Radość wzrastała wraz z grą piłkarzy (przyp. 2:0). Po meczu głośne podziękowania dla piłkarzy, a ci się pławią we wcześniej rzuconych serpentynach Smile Mecz na duży plus!