Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Wto 23:26, 02 Wrz 2008 Temat postu: 1 liga: Kmita Zabierzów - Odra Opole (03.09.2008r.)

Ciekawe spotkanko się zapowiada u Przyjaciółek z Zabierzowa Wink Kmita do tej pory wygrywał jedynie z beniaminkami. Do nas powrócił Filipe i zagra też pauzujący ostatnio Uchenna i myślę, że jesteśmy w stanie wywieźć trzy punkty. Śmierdziało mi jeszcze nie dawno remisem, ale pokuszę się jednak na zwycięstwo dla nas! 0:1!

gates
Piłkarz okręgówki

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 113

Skąd: Opole

PostWysłany: Śro 10:15, 03 Wrz 2008 Temat postu:

Mecz trudny, ale mam nadzieje że jeden punkcik co najmniej zdobędziemy, gramy na wyjeździe, więc z remisu trzeba się cieszyć. Choć po cichu licze na zwycięstwo teraz stawiam 1-1. Komar a Uchenna dostał już tą wizę?

Ostatnio zmieniony przez gates dnia Śro 10:16, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 18:06, 03 Wrz 2008 Temat postu:

1:0 dla Oderki. Bramkę strzelił Marcin Józefowicz w 57 minucie.

Trzy punkty nasze. Idę się schlać z radości. Brawo dla grajków obydwu drużyn.

A w ramach ciekawostki dodam, że sędziował Michał Zając z Sosnowca.

Ostatnio zmieniony przez Marcin_OKS dnia Śro 18:15, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
piotrek1325
Mistrz Europy

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 590

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Śro 18:30, 03 Wrz 2008 Temat postu:

A ja w ramach ciekawości powiem że Kmita mógł wygrywać już w pierwszej połowie kilkoma bramkami...ach ta skuteczność ;p tak wynika z relacji mojego sąsiada Very Happy brawo Odra

Marcin_OKS

Posty: 30

PostWysłany: Śro 18:33, 03 Wrz 2008 Temat postu:

Spytaj się sąsiada, czy były jakieś spalone bramki dla Kmity, bo na livescore.pl nieźle "wariował" wynik.

PostWysłany: Czw 14:32, 04 Wrz 2008 Temat postu:

Na meczu byłem i żadnej bramki dla Kmity być nie mogło. Livescore się je*nął i tyle Wink

Wyjazd zaje*isty, choć 3-osobowy Very Happy Dotarliśmy spóźnieni na mecz, bo pociąg 20km przed Zabierzowem się zepsuł, ale daliśmy radę. Powrót do Opola przed 2:00 w nocy Smile

Szerszą relację napisaną przez dwie pozostałe osoby wrzucę później Smile

A na boisko? 1 połowa dla Kmity, 2 połowa dla Odry, Oderka skuteczniejsza i ma 3 punkty, a ja 160zł z zakładów i tyle Wink

Bez komentarza.... Evil or Very Mad
Kmita w pierwszej połowie lepiej grał od Odry, w drugiej jak zawsze się popipcyło... ładnie mówiąc.
Tak to czasem bywa z naszym Kmitą, że jak pierwsi gola stracą to juz odpuszczają i wynik jest taki jak jest.
Ale nerwy z Gabą miałyśmy jak na żadnym meczu... no prawie żadnym.
Bo to były dla nas prawie jak DERBY!! Które mieliśmy wygrać. Ale piłka jak zawsze jest nie przewidywalna.
Fakt faktem, że od wczoraj mi sie humor zbytnio nie poprawił.