PostWysłany: Sob 17:02, 13 Paź 2007 Temat postu:

Kmita Zabierzów 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kmita: Mariusz Różalski - Paulius Paknys, Jan Cios, Rafał Jędrszczyk, Marcin Zontek, Maciej Bębenek, Dariusz Romuzga, Cheikh Tidiane Niane, Konrad Cebula (84 Maciej Kiciński), Piotr Chlipała (67 Wojciech Ankowski), Grzegorz Król.

Podbeskidzie: Łukasz Merda - Juraj Dančík, Mike Mouzie, Maciej Szmatiuk, Tomasz Górkiewicz (78 Marcin Kocur), Łukasz Gorszkow (78 Adrian Pajączkowski), Rafał Jarosz, Dariusz Kołodziej (69 Grzegorz Pater), Paweł Żmudziński, Martin Matúš, Krzysztof Chrapek.

żółte kartki: Zontek - Gorszkow.

sędziował: Artur Radziszewski (Warszawa).
widzów: 400. ( w tym 150 z Bielska)

Baaaaardzo szczęśliwy remis !
W 84. minucie Łukasz Merda obronił rzut karny. A Szmatiuk strzelił gola w 92 minucie!!! Smile

Ostatnio zmieniony przez Kemot dnia Sob 17:04, 13 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
ActinFCB13

Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1251

Pomógł: 9 razy
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sob 17:04, 13 Paź 2007 Temat postu:

Aj... szkoda, że niezodłali utrzymac prowadzenia do końca, ale i tak dobry wynik. Brawo Kmita.

Klauduśka
Wielki piłkarz, trener 4-ligowca

Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 2374

Skąd: Zabierzów

PostWysłany: Sob 17:23, 13 Paź 2007 Temat postu:

Fuck!! Nie do uwierzenia poprostu!! I tak jest z meczu na mecz!!! Prowadzimy i nagle w ostatnich minutach gry tracimy bramke
Gdybyśmy dobrze wykożystali karnego wygralibyśmy ten mecz... poprostu jakiegoś pecha mamy albo coś

Ale oczywiście trzeba pogratulować bardzo dobrze zagranego meczu przez Mariusza Różalskiego.

1-1 wymeczone ale zawsze Smile

Klauduśka, a mogłabys napisac cos wiecej o meczu? Jak zagralo Podbeskidzie i jak padły bramki?

Bielszczanin

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 9

PostWysłany: Sob 18:23, 13 Paź 2007 Temat postu:

I jak zaprezentowali sie kibice z Bielska Very Happy.

PostWysłany: Sob 20:54, 13 Paź 2007 Temat postu:

No takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Kmita wywalczyła cenny remi, a jak czytamy była także bliska zwycięstwa. Może jeszcze nie wszystko dla nich stracone? Podbeskidzie znowu zaczyna grać w kratkę.

Posty: 9

PostWysłany: Sob 21:07, 13 Paź 2007 Temat postu:

Nie kracz. To, że zremisowali nie znaczy, że zaczynaja źle grać. Nie da sie wygrywać wszystkiego, w przyszłym tygodniu jedziemy do Pruszkowa i tam powalczymy o zwycięstwo.Smile

Kmita wywalczyła cenny remi,

Nie wydaje mi się aby piłkarze Kmity i jej kibice byli zadowoleni z remisu... i to jeszcze w takich okolicznosciach. O karnym nie wiedzialem ale tym bardziej mi szkoda Kmity, ktora w bardzo pechowych okolicznosciach traci gole i punkty. Najbardziej jednak szkoda kibicow - po meczu widzialem opisy dziewczyn na GG... nie dziwie sie, ja tez bylbym zalamany. Ale spoko - będzie lepiej i juz niedlugo bedziecie sie cieszyły z pierwszej wygranej w sezonie - mowie Wam to Wink.

PostWysłany: Nie 14:55, 14 Paź 2007 Temat postu:

Dokładnie - tak jak mówi Tuh. Znów Kmita traci punkty w pechowych okolicznościach. Mówiłem kiedyś pół-żartem, pół-serio o wiszącym fatum, teraz zaczynam w niego wierzyć... Brawo za walkę i za ten punkt!

Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Pomógł: 7 razy
Skąd: Płock

PostWysłany: Nie 15:09, 14 Paź 2007 Temat postu:

Kmita nie zasluguje na ostatnie miejsce chyba w 8 mecach mieli 7 remisów po dobrzej grze . nawet moja WISEłKA wygrała ledwo 1:0 bramkę zdobyl kreto w 89 minucie

Jak tam Darek Romuzga Question

Tomek9

Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 4

PostWysłany: Nie 15:57, 14 Paź 2007 Temat postu:

Bardzo Dobrze Smile Jest podporą drużyny ! Szkoda moglismy wygrac ale cóz ! Zaniedługo następny mecz i będzie lepiej ! Przyszedł nowy trener Piotr Kocąb jest dobrze ! Mi się wydaje ze zawodnicy sa za bardzo obciazeni i przemęczeni dlatego przegrywają i remisuja bo spoczywa na nich bardzo duża presja !

Klauduśka

Posty: 2374

PostWysłany: Nie 19:03, 14 Paź 2007 Temat postu:

Ehh ja byłam wręcz załamana wynikiem... byłam pewna zwycięstwa. Tym bardziej ze dość długo prowadziliśmy. ehhh kiedy bedzie pierwsza wygrana to ja nie wiem no ale co zrobić... prawdziwy kibic wierzy w swoją drużyne do końca Wink

A wiec odpowiadając na zadawane mi pytania...
Kibice z Bielska zaprezentowali sie dobrze Smile Kibicowali od początku do końca meczu. Na początku meczu wypuscili serpentyny (nam nie pozwolili ostatnio wnieść Evil or Very Mad ) I tak samo jak graliśmy na Wawelu z Jagiellonią kibice zabrali ze sobą bęben Smile Więc doping bardzo fajnie zorganizowany:)
Co do gry Bielska to nie grali źle Razz Było tam pare niewykożystanych sytuacji, niecelnych podań ale to tak samo jak w Kmicie Smile
Pierwszą bramke dla Kmity strzelił Grzegorz Król sam na sam z bramkarzem. Potem niewykożystany karny dla nas (strzelał Grzegorz Król). Niestety mecz przesądziła 90 minuta... Zamieszanie pod bramką Kmity i celny strzał Macieja Szmatiuka. Nom.. to w skrócie to by było na tyle Razz

PostWysłany: Pon 11:44, 15 Paź 2007 Temat postu:

Szkoda mi Kmity, że nie wiem co Sad Sad ... Nad tą drużyną ciąży jakiś nierozumiały pech Nie wiem czemu się tak po raz kolejny stało ;( Znowu prowadzenie Kmity i w 93 minucie strata bramki. Myślę jednak, że i ten remis cieszy nie patrząc na okoliczności meczu i przydałoby się wygrać w ostatnim meczu tej rundy, żeby polepszyć wrażenie. A w następnej rundzie Kmita będzie niepokonana Very Happy

"Niepokonana, nasza KMITECZKA kochana, niepokonana nasza KMITECZKA kochana!!!" Wink

PostWysłany: Pon 12:18, 15 Paź 2007 Temat postu:

Tak, Kmita miała pecha, z resztą nie po raz pierwszy w tym sezonie, ale popatrzcie jak gra Podbeskidzie. Gdyby nie 6 ujemnych punktów dzisiaj prowadziliby w tabeli.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Kmita Zabierzów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)