I liga : Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście (27.07.08)

piotrek1325

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 590

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Sob 21:31, 26 Lip 2008 Temat postu: I liga : Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście (27.07.08)

Kmita Zabierzów znakomicie rozpoczął rozgrywki I ligi. Zabierzowianie pokonali 1:0 Flotę Świnoujście po bramce Piotra Bagnickiego. Ich zwycięstwo mogło być jeszcze wyższe, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Wasilewski.

Mecz stał na dość wysokim prowadzeniu. Ładne akcje, szybkie kontry, piękne strzały. Beniaminek rozgrywek Flota Świnoujście bardzo dobrze sobie radził, czego dowodem są np. groźne akcje <Skwary oraz Sojki. Mecz rozpoczął się od mocnego akcentu, kiedy to kapitalnie uderzał Bębenek. Chwilę później dał o sobie znać, były kapitan zabierzowskiego klubu Dariusz Zawadzki. Jednak to były marne próby, przy strzale, który oddał Piotr Powroźnik. Prawy obrońca Kmity Zabierzów kapitalnie złożył się w 13 minucie i z około 30 metrów niesamowicie mocno uderzyłem piłkę, którą ledwo co wybił Prusek. W pierwszej odsłonie meczu, próbowali swoich sił także Cebula, Hrymowicz i w końcówce Bagnicki. Druga połowa zaczęła się bardzo nudno, była to tak zwana pasywna gra. Trwała ona około 10 minut. Po tym czasie gra Kmity wyglądała o wiele lepiej. A już w 59 minucie zabierzowianie mogli się cieszyć z prowadzenia. Kapitalnie wrzucał piłkę w pole karne Konrad Cebula, a Piotrowi Bagnickiemu nie zostało tylko nic jak skierować piłkę głową do bramki. Po golu zdobytym przez Kmity, przycisnęła Flota, która próbowała swoich szans. Przyszła 83 minuta i w polu karnym piłkę ręką zagrywał jeden z obrońców świnoujścian. Sędzia Jarzębak wskazał jedenasty metr. Do piłki podszedł Paweł Wasilewski. Strzelił zbyt nonszalancko, lecz Prusek miał z tym strzałem trochę problemów i sparował piłkę przed siebie, ponownie dobijał Wasilewski, lecz trafił w słupek. Później mecz był bardzo nerwowy i tak, aż do ostatniej minuty.

Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście 1:0 (0:0)
1:0 - Bagnicki 59'

W 83. minucie Wasilewski nie wykorzystał rzutu karnego (Prusak obronił).

Składy:

Kmita Zabierzów: Różalski - Kościukiewicz, Jędrszczyk, Gawęcki, Bębenek, Powroźnik, Romuzga, Zawadzki (59' Wasilewski), Cebula, Krauze (81' Szwajdych), Bagnicki (82' Paknys).

Flota Świnoujście: Prusak - Hrymowicz, Protasewicz (63' Polak), Rygielski, Dziuba (66' Lindner), Fechner, Skwara (83' Bańka), Magdziński, Krajanowski, Sojka, Perez.

Żółte kartki: Powroźnik, Różalski, Kościukiewicz (Kmita) oraz Fechner, Hrymowicz, Perez (Flota).

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Katowice).

info z [link widoczny dla zalogowanych]

Hmm skromnie ale pierwsze 3 punkty są Wink Lepiej uciekać niż gonić...dobrze że już nie będzie pierwszej części sezonu bez wygranej!

Dzięki za założenie tematu ale starajcie się to robić tak jak jest w szablonie. Poza tym sory że druga liga nie założona ale to wszystko było tak pomieszane że i u nas zapanował mały bałagan. Pozdro

Ostatnio zmieniony przez piotrek1325 dnia Sob 21:31, 26 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 23:27, 26 Lip 2008 Temat postu:

Wygrana Kmity to być może znak że w tym sezonie będzie znacznie lepiej niż w poprzednim Wink Ciekaw jestem czy kibice Floty będą jeździć na wyjazdy (wszędzie mają daleko). Jeszcze raz graty dla Kmity.

DawidKSG
Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Nie 8:39, 27 Lip 2008 Temat postu:

Kmita pokazała w końcówce tamtego sezonu ,że nie musi być drużyną do bicia ! I liczę ,że ten sezon zaprezentują na takim poziomie co końcówkę tamtego Wink

No dobry początek dla Kmity Wink
Faktycznie w tamtej rundzie ani jednej wygranej, a tu już na początku więc jest ok .
Myślę, że Kmita będzie walczyć o środek tabeli, bo jest za słaba na coś więcej [według mnie ], a ten środek powinna wywalczyć .