Riddick

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 666

Skąd: Poznań/PYRLANDIA

PostWysłany: Śro 20:21, 25 Lut 2009 Temat postu: 1/16 PUEFA, rew.: Udinese Calcio - Lech Poznań (26.02.2009)

Co tu dużo pisać. Lecha czeka ciężki mecz na wyjeździe, być moze zabraknie slinego ogniwa ofensywnego - Sławka Peszki, ale szanse na awans wciąż są. Ja wierzę w ten awans, wierzę w dobry mecz Lecha i przynajmniej to jednobramkowe zwycięstwo. Stawiam 1-0 dla Lecha.

PostWysłany: Czw 15:32, 26 Lut 2009 Temat postu:

Fajnie byłoby gdyby Lech wygrał ale będzie na pewno bardzo ciężko. Chciałbym żeby mecz zakończył sie wynikiem 1:2. Jeśli nie awans to przynajmniej dobre zaprezentowanie się. Ile biletów dostał KKS bo ostatnio jestem trochę do tyłu.

kuba
Piłkarz A-klasy

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 90

PostWysłany: Czw 15:45, 26 Lut 2009 Temat postu:

Początkowo mieli przekazać 3 tysiące w dwóch pulach. Jednak wysłali tylko pierwszą pulę 1723 bilety. Ludzie zamierzają też kupić wejściówki przed meczem w kasach , ale nie będą oni wpuszczenie na sektor gości. Warto dodać , że nie można wnieść bębnów ani megafonów.

Decik

Posty: 685

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: Czw 21:05, 26 Lut 2009 Temat postu:

Do Lecha pałam straszna niechęcią no ale jak mus to mus....jazda Leszek z Kur****!!!

jet 1-0 dla LEcha ale Udine przyciska....

Ostatnio zmieniony przez Decik dnia Czw 21:16, 26 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Tuh

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 21:44, 26 Lut 2009 Temat postu:

Brawo Lech za tę pierwszą połowę! Trzeba zagrać tak samo drugie 45 minut i co najwazniejsze: nie stracić gola a zagramy z Zenitem!!!

Decik

Posty: 685

PostWysłany: Czw 22:37, 26 Lut 2009 Temat postu:

Kikut powinnien dostać dożywotni zakaz gry w piłke....a dodatkowo razem z Wilkiem oddac kibicom Lecha za bilety na mecz.

Tuh

Posty: 5238

PostWysłany: Czw 22:38, 26 Lut 2009 Temat postu:

Niestety odpadamy... jednak nawet jakbyśmy gola na 2-1 nie stracili to i tak byśmy odpadli bo Lech w drugiej połowie nie zrobił nic...

Riddick

Posty: 666

PostWysłany: Czw 23:04, 26 Lut 2009 Temat postu: ....

Boże, brak mi słów. A tak pięknie w 12 min. było.
Co z tą grą Lecha ??? Strzelili gola to czemu nie mogli pójść za ciosem i strzelić drugiego ?? Czemu w drugiej połowie grali jakby pierwszy raz w życiu grali w Europejskich pucharach ???
Kikut... skomentuje jego "wybryk" tak jak pół godziny temu: (milczenie)
I pytanie, które mnie najbardizej dręczy: Czemu do @#$%@!#$! Kolejorz wiedząc, że musi strzelić gola dopiero w 89 min. rzucił się do ataku ??? Piłkarze nie dało się wcześniej ??!!

No i ten mecz właściwie po raz kolejny udowadnia to, że mimo transferów Lech nie ma rezerwy. Absolutnie żadnego piłkarza, który mógłby wejść na boisko i obudzić ofensywę Lecha w końcówce.
Oczywiście nie zaliczam Sławka Peszki, a po Wilku się o wiele więcej spodziewałem, ale już tydzień temu słabo grał.

Tak na koniec, to co zapamiętam z tej edycji Pucharu UEFA:
-przyjeżdża bądź co bądź dość silny zespół Ligue 1 i w ostatnich minutach ratuej w Poznaniu remis
-przyjeżdża to słynne Deportivo, które umie u siebie ogrywać silniejsze zespoły Premiera Divisione i właściwie od 70 min. nie wychodzi z własnej połowy
-Kolejorz jedzie do Rotterdamu i Feyenoord bezsilny
-po wyeliminowaniu Lecha Włosi cieszą się tak jakby wygrali finałtych rozgrywek, co oznacza, że jednak obawiali się nas

I cóż, mogę tylko dodać: Ja kocham LECHA !!!!!

piotrek1325

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 590

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Czw 23:35, 26 Lut 2009 Temat postu:

jak dla mnie pierwsza połowa to nie dobra gra Lecha, a słaba gra Udinese, zebrali się w drugiej połowie i jak dla mnie miażdżyli mnóstwo akcji co musiało się przełożyć na wynik Wink

gksbfan

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 746

PostWysłany: Pią 8:37, 27 Lut 2009 Temat postu:

Polska mentalnosc pilki noznej , obudzimy sie gdy mamy sraczke .
Tak bylo tylko tym razem nie udalo sie kopacza wygrac tego meczu.
Pierwsza polowa dobra , badz slaba w wykonaniu gospodarzy , druga to inna sprawa Lech fatalnie , stal w obronie wykopywal pilki na oslep , gospodarze atakowali pewne bylo ze wkoncu sie tak to skonczy , gdyby walczyli mimo wszystko mysle ze moglo byc inaczej .

Mozemy sie tylko cieszyc ze Polski Klub zaszedl az tak daleko , kiedys musialo sie skonczyc , nie ma co sie czarowac

Podobno 2kola na sektorach KKS-u dobrze slyszalni z tv z jakas oprawa jak to komentator podkreslil"postacie z madagaskaru"

Widzów: 13.000

Udinese: Emanuele Belardi - Cristian Zapata, Andrea Coda, Maurizio Domizzi, Giovanni Pasquale (77. Aleksandar Lukovic) - Gokhan Inler, Gaetano D'Agostino, Kwadwo Asamoah - Simone Pepe (62. Mauricio Anibal Isla), Fabio Quagliarella (46. Antonio Floro Flores), Antonio Di Natale

Lech: Ivan Turina - Grzegorz Wojtkowiak (83.Marcin Kikut), Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Ivan Djurdjevic - Robert Lewandowski, Dimitrije Injac (71. Jakub Wilk), Tomasz Bandrowski, Rafał Murawski, Semir Stilić - Hernan Rengifo

PostWysłany: Sob 9:59, 28 Lut 2009 Temat postu:

no tak, kibicom należy się szacunek za to co robią dla nich...

PostWysłany: Nie 19:54, 01 Mar 2009 Temat postu:

Szkoda, szkoda, szkoda... W pierwszej połowie zespół na miarę Ligi Mistrzów (z pełną odpowiedzialnością), w drugiej ligowy polski przeciętniak... Może mi to ktoś wytłumaczyć?? Szkoda, powtarzam szkoda, bo szansa była ogromna na przejście Udinesse, a Lech niestety w 45 minut ją zmarnował... Gratulacje za całą udaną przygodę w europejskich pucharach, poznaniacy wyrobili sobie bezcenną markę i z pewnością Europa jeszcze o tym klubie nie raz usłyszy!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Lech Poznań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)