PostWysłany: Nie 20:11, 05 Paź 2008 Temat postu:

Pomógł: 19 razy
Skąd: się wziął Łysy?

PostWysłany: Nie 20:23, 05 Paź 2008 Temat postu:

Lech ostatnio wpada na bardzo dobre, wręcz rażąco proste pomysły Wink Brawo dla nich Wink

Co do meczu byłem pewien, ze padnie remis, choć gdyby nie środowy mecz Lecha nie byłbym taki pewien Wink

PostWysłany: Nie 21:14, 05 Paź 2008 Temat postu:

Mecz zacięty i ciekawy (szczególnie w pierwszej połowie) Po przerwie było widać ubytek sił w obu ekipach - O ile Lechowi się nie dziwię, ale Legia? Gdy nie brak "pary", to poznaniacy rozjechali by Legię - a tak skończyło się na 0:0

In minus zaskoczył mnie transparent Lecha, na temat konfliltu z PZPN (powinni się wypowiedzieć, ale we własnym imieniu) Lech i tak powinien być szczęśliwy, że wogle gra w pucharach (zamiast Dyskobolii)- Rozumiem, kibice są jeszcze w euforii po zycięstwie z Austrią, ale w meczach grupowych i tak wszystko wróci do "normy"

PostWysłany: Nie 22:15, 05 Paź 2008 Temat postu:

No to się nie zgodzę. Wystarczy zająć trzecie miejsce, żeby awansować. Wiśle 2 lata temu brakowało 1 punkta. To czemu teraz Polski zespół nie awansuje dalej??? Ja jak każdy Wielkopolski kibic Lecha (a jest nas 3 mln.) głęboko wierzę w wyjście z fazy grupowej i oby tak było.

Łysy

PostWysłany: Pon 0:21, 06 Paź 2008 Temat postu:

Na razie poczekajmy na losowanie grup. Przy odrobinie szczęścia Lech ma szansę na powiedziałbym że nawet spokojne wyjście.

Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 8:03, 06 Paź 2008 Temat postu:

Bardzo fajny mecz choć nie było bramek dużo fajnych akcji widać było po Poznaniakach ostatni mecz w Pe z Austrią. Doping miazga ! ile Legii było?

Byko

Posty: 3728

PostWysłany: Pon 8:05, 06 Paź 2008 Temat postu:

Myk napisał:

Co ty człowieku pierd*lisz? Laughing Mecz nudny jak flaki z olejem, Legia nie mogła celnąć w bramke, a Lech przedostać się przez 2 linie Legii, żadnej dogodnej sytuacji z obu stron. Nie ma co, remisu się spodziewałem, nawet bezbramkowego, ale nie takiego nudnego meczu. Wink

Myk

Posty: 96

PostWysłany: Pon 11:11, 06 Paź 2008 Temat postu:

Porównaj sobie mecz czwartkowy z niedzielnym, to będziesz wiedział o co chodzi
(A mecz ciekawy jak na polską ligę)

Ostatnio zmieniony przez Myk dnia Pon 11:11, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Riddick

Posty: 666

PostWysłany: Pon 13:09, 06 Paź 2008 Temat postu:

Byko napisał:

No nie wiem jaki mecz oglądałes, ale ostatnie 15 min to Legia nie umiała wyjść z piłką z własnej połowy.

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Pon 14:37, 06 Paź 2008 Temat postu:

Oglądałem mecz (podziękowania dla TVP2) i nie zgodzę się z częścią zamieszczonych tu komentarzy. Mecz choć bez goli był fajny, szybki. Poziom mnie nie rozczarował, a wynik remisowy jak najbardziej zasłużony. Często czytam, że nikt nie może być zadowolony z tego rezultatu, ale myślę, że dla Legii jak na spotkanie wyjazdowe to przyzwoity wynik.

Pozdrawiam!

Kamili
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 1

PostWysłany: Wto 20:40, 07 Paź 2008 Temat postu:

No ten mecz mógł sie podobać szkoda ze Lech nie strzelił jakiejs przypadkowej bramki no ale cóź trzeba sie cieszyć z remisu bo mogli nawet to przegrać ale w bramce stoi niezawodny Kotorowski ;D

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Lech Poznań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)