Stijn Vreven
czerwona kartka(Zagłębie):Karim Touzani
Koniec meczu! Legia wygrywa 5-0 w meczu przyjaźni.
92' Koniec meczu!
91' Roger.. do Edsona, Chinyama, Rzeźniczak..
91' Ostatnia akcja meczu...
91' Sędzi dolicza... tylko 1 minutę
89' Rusza Bednar, Prymula, ale przy nim Rzeźniczak
88' Chinyama sprawdził umiejętności Bensza. Huknął z 20 metra potężnie i bramkarz gości stanął na wysokości zadania. Giza idzie do narożnika wykonać stały fragment gry
87' Radović, robi zwód, w pole karne i łapie bramkarz Zagłębia
86' Puście nam doping, z kasety puście nam doping skanduje Kryta
86' Kiełbowicz do Cygnara i odzyskujemy piłkę
85' Adam Bensz wyjechał z piłką poza linię i Radović już w narożniku
85' Racowisko na Żylecie! W wiadomym wykonaniu
84' Roger, Vuković, spokojnie na luzie...
84' Rusza Prymula, ale spokojnie legijna obrona. W końcu ma w szeregach Choto Dicksona
83' Teraz odpowiedź Zagłębia, ale słaba, po ziemi...
82' Radović do Chinyamy, który zapytał bramkarza, w który róg uderzyć. Strzelił w prawy dolny i jest 5-0!
81' GOL! Takesure Chinyama! (Legia)
81' Giza fatalnie podawał do Rogera, ale naprawiony błąd...
81' Rzeźniczak płasko w kierunku bramki, ale Bensz nie miał żadnych problemów
80' Prymula w polu karnym, strzał. Odbita piłka od legionisty i łapie spokojnie Mucha
79' Prymula ucikea, Cygnar na lewej stronie. Wrócił w porę Vuković i już Legia może myśleć o akcji ofensywnej
79' Rzeźniczak do Vukovicia i aut. Cały czas legioniści kontrolują przebieg wydarzeń na boisku
78' Mocna zagrywka do Chinyamy, który równie mocno posyła piłkę na lewe skrzydło
77' Radović ładnie próbował zagrywać do Gizy, ale przecięli to zagranie defensorzy Zagłębia. Nadal Legia...
76' Tracą piłkę na lewej flance leigoniści i rusza Zagłębie. Jednak akcje sosnowiczan kończą się zwykle na 30 metrze od bramki Muchy
75' Edson, Chinyama i strata
74' Folc skopał leżącego Rzeźniczaka, ale to piłka dla gości
74' Vuković na urodziny, na wiwat, jakby chciał sobie prezent zrobić, strzela, ale tuż nad poprzeczką
73' Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia niesie się po Łazienkowskiej
73' Źle wybity aut przez Rzeźniczaka
73' Legia na połowie sosnowiczan
72' Giza uruchamia Radovicia, ale ten blokowany przez Cygnara
70' Brawa żegnają Grosickiego, brawa witają Radovicia
70' Zmiana Legia: Kamil Grosicki - Miroslav Radović
70' Edson.. który to już raz zza pola karnego. Bensz łapie na raty
69' Wkurzony Giza na Chinyame, który zamiast podawać stracił piłkę
68' Wejdzie za moment i Radović
68' Zmiana Zagłębie: Jarosław Białek - Tomasz Ciesielski
68' Trener gości reaguje zmianą. Zaraz wejdzie Ciesielski
67' ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGER !!! Kiełbowicz posłał piłkę z lewej strony, a Roger zmylił bramkarza trącając futbolówkę. W efekcie jest już 4-0 dla Legii!
66' GOL! Guerreiro Roger! (Legia)
66' Chinyama do Rgoera, Giza... przekombinowali gospodarze
65' Jeszcze obowiązkowa żółta kartka dla Grosickiego za zdjęcie koszulki
64' Żółta kartka: Kamil Grosicki (Legia)
64' 3-0! Grosicki zwodem minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki
64' GOL! Kamil Grosicki! (Legia)
64' Ekipa Urbana w ataku... Grosicki z prawego skrzydła w pole karne, ale tam tylko gracze Zagłębia
63' Teraz Chinyama głową i z wielkim trudem Bensz wybija!
63' Jak dzisiaj są śpiewy to tylko dla Zagłębia Sosnowiec i świadczące o przyjaźni
62' Roger, Giza... gospodarze w ataku
62' Choto spokojnie do Rzeźniczaka, Grosicki...
61' Cygnar w kierunku Prymuli.. A Żyleta zaprasza do siebie fanów spod zegara
60' Chinyama w polu karnym, stoi, czeka, podaje do Edsona poza pole karne i ten strzela. Obok... znowu
59' Co ten Mucha robi? Z trudem wybił piłkę na aut
59' Rzeźniczak ładnie wyłuskał piłkę na prawym skrzydle. Próbował dośrodkowywać, ale futbolówka opuściła ostatecznie plac gry
58' Giza do Kiełbowicza, który był na spalonym. Gramy dalej...
57' Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Jan Urban wpuszcza Tomasza Kiełbowicza
57' Zmiana Legia: Jakub Wawrzyniak - Tomasz Kiełbowicz
57' Niestety obok bramki
57' Roger ładnie do Chinyamy, który potężnie uderza po ziemi z 18 metrów
56' Do wejścia szykuje się Kiełbowicz
55' Będzie roszada w Legii, ale póki co Zagłębie na połowie gospodarzy
55' Zmiana Zagłębie: Dariusz Kozubek - Paweł Cygnar
55' Roger, Chinyama w polu karnym. Strzał napastnika i obok! Było blisko!
54' Grosicki kółeczko jedno, drugie i strata
54' Szykuje się roszada w ekipie gości, ale póki co...
53' Edson z dystansu, ale podkręcona futbolówka zeszła daleko obok celu
52' Faulowany Rzeźniczak. Będzie okazja do wrzutki w pole karne
52' Rzeźniczak, Chinyama, Grosicki...
51' Vuković w kierunku Wawrzyniaka, ale lewy obrońca nie wystartował do piłki
51' Teraz próbował Chinyama, ale jego uderzenie przeszło daleko obok celu
50' Grosicki chciał uderzyć z dystansu, ale fatalnie skiksował i piłka poszła na aut
49' Edson w pole karne, wybija Zagłębie... Atak pozycyjny
49' Giza dostał piłkę w pole karne, zamieszanie, będzie róg
48' Teraz Edson z dystansu, ale obok bramki Bensza
47' Kolejny raz sporego farta mieli legioniści. Kozubek niekryty uderzył na bramkę, ale futbolówka minęła słupek
46' Sosnowiczanie rozpoczęli drugie 45 minut
46' Zmiana Zagłębie: Grzegorz Kmiecik - Krystian Prymula
46' Początek drugiej połowy
Legia już na murawie. W ekipie gości jednak jedna zmiana. Wszedł Prymula za Kmiecika
Zagłębie już na murawie. Bez roszad w składzie
W przerwie konkurs dla kibiców. Hasao nie tańczy
Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 2-0, ale równie dobrze wynik mógłby być inny. Swych okazji nie wykorzystali goście. Celnie głową uderzali za to legioniści i to oni cieszą się z dwubramkowego prowadzenia
47' Koniec pierwszej połowy
47' Pomocnik Legii ze stałego fragmentu gry, Choto trąca głową i wznowi od bramki Adam Bensz
46' A Giza z kornera w pole karne i jest... ponownie rzut rożny
46' Sędzia dolicza jeszcze minutę
46' Zagranie do Kmiecika, który przegrywa z Wawrzyniakiem. Spokojnie Legia. Podanie do Grosickiego i ratujący się zawodnik Zagłębia wybija na róg
45' Gospodarze panują na każdym metrze boiska
44' Giza z dystansu, ale niecelnie
43' Zmiana podyktowana urazem barku Grzelaka. Wchodzi Chinyama, który już kiedyś strzelił gola Zagłębiu. Było to w spotkaniu przyjaźni z okazji jubileuszu obu drużyn
42' Zmiana Legia: Bartłomiej Grzelak - Takesure Chinyama
42' Edson z narożnika. Teraz Grosicki, ale nie udaje się zakończyć tej aukcji strzałem
42' Vuković uruchamia Edsona, Edson i Białek wybija poza boisko
41' Samolubny Roger. Nieładnie! Giza podawał w kierunku Grzelaka, ale Brazylijczyk przejął piłkę i zamiast zagrożenia, zaczął biec w przeciwnym kierunku. Bez sensu
39' Kolejny raz Edson, jest Grosicki... wybijają co chwila goście
39' Roger miał dużo miejsca i podał do Edsona na lewo... Edson w pole karne i Bednar wybija
38' Brazylijczyk w szesnastkę, ale wybijają gracze gości. Legia wciąż posiada inicjatywę
38' Hosić, przy nim Giza. Naciska Giza i mamy korner. Edson już idzie do narożnika
37' Folc! Ileż teraz miał szczęścia Mucha, to on tylko sam wie. Spokojnie mógł być gol, ale futbolówka jak zaczarowana przechodzi nad poprzeczką!!!
36' Ruszają gracze w czerwonych strojach, szukają kontaktowego gola
35' I 2-0! Roger z lewej strony idealnie zagrał na głowę Gizy, który pokonuje bramkarza gości. Legia 2. Zagłębie 0.
34' GOL! Piotr Giza! (Legia)
34' Kolejny raz spalonym, ale teraz to sędzia przesadził. Grzelak znalazł Gizę, ale tu sędzia przerwał grę
32' Mocna piłka Kłody, ale w polu karnym było przewinienie na graczu Legii
32' Kłoda wpada w pole karne, ale Choto daleko ekspediuje piłkę na trybuny
32' Jest na posterunku Choto i przecina akcję Zagłębia
31' Pogubili się legioniści tuż przed polem karnym, rusza z kontrą Zagłębie
31' Edson w pole karne, ale Grzelak nie opanował w pełni futbolówki. Grę wznowił Bensz
31' Gospodarze siedzą na połowie gości
30' Roger do Vukovicia, kapitan Legii przedłuża do Gizy i mamy korner
29' Jak on mógł nie trafić do bramki?! Dariusz Kozubek nie kryty przez nikogo strzela na bramkę głową, piłka kozłuje i opuszcza plac gry. Sporo szczęścia mieli legioniści
28' Pierwszy korner dla Zagłębia Sosnowiec
27' Bednar pędzi lewą stroną, goni go Rzeźniczak, próba centry, ale piłka trafia w "Rzeźnika"
27' Kłoda próbuje się przedzierać prawym skrzydłem... Zagłębie próbuje stworzyć akcję ofensywną
26' Edson z wolnego w pole karne, Grzelak głową, ale starł się z graczem gości. Giza jeszcze poprawia, ale po nogach obrońców
24' Uderzenie, mocne i niecelne
24' Faul na piłkarzu Zagłębia. Berensztajn ustawia sobie piłkę...
24' Dawid Skrzypek pędzi prawą flanką, mocno zagrywa w pole karne. Za mocno. Jeszcze sosnowiczanie...
23' Grosicki rusza rajdem prawym skrzydłem, ale został powstrzymany w ostatniej chwili
23' Zatem na Łazienkowskiej mamy nadal 1-0
23' Uf! Było groźnie! Kmiecik sam na sam z Muchą. Strzela w bramkarza Legii z kilku metrów, ale ten zamiast łapać, to piłka odbija się przed niego. Poprawia Kmiecik, ale futbolówka przechodzi obok słupka
21' Było blisko! Grzelak głową, ale futbolówka lobem przechodzi tuż nad celem
20' Rzut rożny dla Legii. Ponownie Giza w narożniku. Czy ponownie będzie gol?
20' Koniec podań, strata. Teraz Zagłębie, ale za długo nie nacieszyli się z posiadania piłki goście
19' Gospodarze powoli, do przodu...
19' Rusza Zagłębie, gubią się sosnowiczanie pod polem karnym i ekipa Urbana zażegnuje niebezpieczeństwo
18' Edson... i piłka wybita
18' Vuković wypatrzył Wawrzyniaka, ten z pierwszej do Gizy i mamy rzut rożny
18' Rozciągnięcie gry do Wawrzyniaka, Astiz...
17' Kaliciak próbował zagrywać do partnerów, ale uczynił to za mocno. Mucha...
17' Vuković do partnerów. Futbolówka krąży po ziemi
16' Giza w kierunku Grzelaka, ale napastnik Legii na sporym spalonym
15' Podopieczni Jana Urbana naciskają, próby wrzutek w pole karne to z lewego, to z prawego skrzydła, ale bezskutecznie
14' Gospodarze spokojnie tworzą akcję ofensywną
13' Roger uruchamia Rzeźniczaka, ale ten ofiarnie nie opanował piłki
13' Teraz Astiz głową zgrywa do Muchy. Legia rozpoczyna atak
12' CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM ! Skanduje cały stadion
11' Z reguły szybkie zdobycie gola przez Legię jest kluczem do zwycięstwa, czy będzie tak i tym razem?
11' GOOOOOOOOOOOOOOL !!!! Giza z rzutu rożnego w pole karne, a Inaki Astiz pakuje głową piłkę do siatki. Legia 1. Zagłębie 0.
10' GOL! Inaki Astiz! (Legia)
10' Giza przy narożniku boiska
10' Roger w kierunku Grzelaka, który z ostrego kąta uderza w defensora gości i piłka opuszcza boisko
9' Teraz Grosicki, ładnie do Gizy, który strzela będąc na spalonym
9' Kolejny pojedynek Folc - Choto, ale obrońca skutecznie blokował dostęp do futbolówki i od bramki zaczął Mucha
9' Folc, Choto wyjaśnia sytuację wybijając piłkę daleko do siebie
8' Doping dla Legii prowadzą sosnowiczanie
8' Próbowali wymiany piłek legioniści na lewej stronie, ale od bramki grę wznowi Bensz
7' Vuković w kierunku Grosickiego, ale przecięte to podanie
7' Prawą stroną Grosicki, ale Kaliciak wyciął legionistę
6' Giza, Grosicki w pole karne, ale nie sięgnął głową tego zagrania Roger
5' Potężne uderzenie z dystansu Rzeźniczaka, ale przechodzi obok celu
5' Kaliciak strzela, ale prosto w mur
4' Rzut wolny dla Zagłębia na ok. 30 metrze
4' Roger traci piłkę i Kmiecik czeka na piłkę. Choto był przy nim i sfaulował Kmiecika
3' Na Łazienkowskiej trwa doping, ale dla Zagłębia. Śpiewy niosą się z sektora pod zegarem
2' To lewą, to prawą stroną starają się przedzierać legioniści, ale póki co trwa walka w środkowej części boiska
2' Dickson Choto, powracający po pauzie, podanie do kolegów
1' Rozpoczęli legioniści
1' Początek pierwszej połowy
Legia dzisiaj na biało-czarno, Zagłębie w jednolitych czerwonych strojach
"Mistrzem Polski jest Legia..." ale tylko pod dachem. Obie drużyny wychodzą na murawę
Na Krytej szale w górze i "Sen o Warszawie..." Na Żylecie bez zmian
Śpiewy na Żylecie... "O Zaaaaagłębieee ooo Sosnowiec!"
Trwa wyczytywanie składów. Brawa dla piłkarzy Zagłębia
Zagłębie i Legia już zeszły do szatni. Wojtek Hadaj złapał za mikrofon
Trybuny powoli się zapłeniają, ale trzeba przyznać, że tłumów to dzisiaj niestety nie ma
Ponadto nasi przyjaciele wywiesili zielone płótno: NIE MA LEGII BEZ ŻYLETY
Zarówno pod zegarem, jak i na Żylecie rozwieszono transparenty jednakowej treści: Orange Ekstraklasa - PRZESTAŃCIE KARAĆ, ZACZNIJCIE ROZMAWIAĆ
Znamy składy obu ekip. Jan Urban nieco zachowawczo, z pewnymi niespodziankami. Na ławce Radović. Do składu wskakuje Rzeźniczak z Grosickim. W ataku samotny Grzelak.
Na 40 minut przed meczem jest bardzo dużo wolnych miejsc, ale z biegiem czasu fani obu drużyn będą zajmować swe miejsce. Część sosnowiczan zasiądzie dziś pod zegarem
Witamy wszystkich kibiców prosto z Łazienkowskiej, gdzie już o 19:00 Legia zagra w meczu przyjaźni z Zagłębiem Sosnowiec

Ostatnio zmieniony przez Paweł_Odra dnia Nie 10:22, 26 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy

John Underhill (Szkocja)

Shocked A skąd on się tam wziął ? Czyżby PZPN zaczął zatrudniać sędziów zza granicy ?

PostWysłany: Sob 21:55, 25 Sie 2007 Temat postu:

O ku**a ale wynik Legia pojechała groźnie !! Widzę będzie można narobić punktów na Zagłębiu Razz

Ja w SF napisałem o Żyro Very Happy I na bank on sędziował :]

A wynik po prostu piękny! Astiz, Giza, Grosicki, Roger, Chinyama. A więc nie tylko nowi Razz

I jest nowy lider - 5 meczów, 5 wygranych i bez straty bramki!!

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 10:24, 26 Sie 2007 Temat postu:

Sorki za tego sędziego coś mi się popiepszyłoVery Happy Co do meczu to faktycznie Legia jedzie ze wszystkimi;) Jestem ciekawy meczu Legia - Wisła, bo to pokaże kto będzie bliżej walki o MP. Dobrze, że Legia nie ma tej kary( afera- Wilno), bo jak tak dalej pójdzie to może się okazać, że powalczy w OE i w pucharach(niewiem jakich;)).

Wojtas1922

Posty: 1655

PostWysłany: Nie 12:10, 26 Sie 2007 Temat postu:

Legia jest w bardzo dobrej formie ale według mnie Wisłą jest jeszcze mocniejsza!

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 12:19, 26 Sie 2007 Temat postu:

Wojtas1922 napisał:

Również tak myślę! I nie zważam na to, że remis z Bełchatowem, a Legia ciągle do przodu. To początek sezonu i jeszcze w czasie może się wszystko zdarzyć! Już w następnej kolejce może Wisła wskoczyć przed Legię, ale i tak trzeba przyznać, że Legia pokazuję klase.

PostWysłany: Nie 12:23, 26 Sie 2007 Temat postu:

Widzę że Legia nie zna litości i pojechała z gorolami równiutko Smile Nie mam wątpliwości w tym roku mistrza zdobędzie bądź Legia bądź Wisła.

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 12:29, 26 Sie 2007 Temat postu:

ŁYSY napisał:

Również tak myślę... Czyli powraca stara normalka (Wisła, Legia)... Szkoda chociarz przez 1 sezon nie mogliśmy być pewni mistrza:D

PostWysłany: Nie 18:56, 26 Sie 2007 Temat postu:

W drugiej połowie Żyleta skandowała: "Dajcie im strzelić" Very Happy Ale piłkarze nie mieli litości Very Happy