Legia Warszawa - Lech Poznań 3:2 (03.11.06)

fufulus

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 872

Skąd: Z pokoju :))

PostWysłany: Pią 17:17, 03 Lis 2006 Temat postu: Legia Warszawa - Lech Poznań 3:2 (03.11.06)

Mecz patrząc obiektywnie jest praktycznie wygrany dla Legii
Warszawski klub jest tu faworytem i żeby Lech mógł z nim godnie powalczyć będzie musiał się nieżle napocić
Ja myślę że padnie wynik 1:0

Ostatnio zmieniony przez fufulus dnia Sob 20:22, 04 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 17:43, 03 Lis 2006 Temat postu:

W najbliższy piątek do Warszawy zawita zespół poznańskiego Lecha. Od wielu lat pojedynki Legii z tym przeciwnikiem cieszą się dużą popularnością. Spotkaniom tym zazwyczaj towarzyszą głośny doping i efektowna oprawa. Nie inaczej będzie tym razem. Zespół z Wielkopolski prowadzi obecnie dobrze znany Legii trener - Franciszek Smuda. "Uwielbiam grać na Łazienkowskiej. Tu, tak jak w Poznaniu, zawsze jest komplet.
Będzie 1-0 Smile

PostWysłany: Pią 18:54, 03 Lis 2006 Temat postu:

Oby Nerull, oby! Smile
Fufulus, nie mogę się z Tobą zgodzić, że mecz jest praktycznie wygrany. Będzie to niezwykle ciężki i prestiżowy mecz, również Lech nie potrzebuje specjalnej mobilizacji. Zapewne oba zespoły zaprezentują ofensywną i otwartą piłkę, typuję 2-1, nie sądzę, aby padł tak skromny wynik jak 1-0, ale być może się mylę Smile

fufulus

Posty: 872

PostWysłany: Pią 20:23, 03 Lis 2006 Temat postu:

To Ty tu jesteś fanem Legii, wiesz na pewno lepiej ode mnie jaki może paść wynik i jak może przebiegać mecz

PostWysłany: Pią 20:27, 03 Lis 2006 Temat postu:

Hmm... Ja jedynie mogę "prognozować", ale jak będzie naprawdę- nikt tego nie wie Wink Po 20 minutach- bez goli!

Minuta po minucie 1 połowa:(czytać od dołu) Very Happy

47' Koniec pierwszej połowy
47' Ostatnie akcje pierwszej połowy
46' Sędzia dolicza tylko 1 minutę
46' Na murawę powraca Bronowicki
46' Dalekie podanie do Szałachowskiego...jeszcze Radović, od bramki Kotorowski
45' Bronek na noszach opuszcza boisko
44' Żółta kartka: Marcin Wasilewski (Lech)
44' Faul na Bronowickim, który zwija się z bólu
43' Wychodzą z atakiem goście. Wasilewski w pole karne, ale wybija Szala
42' Kontra legionistów. Rusza Roger, który podaje do przodu, ale tam kompletnie nikogo nie było
41' Bronowicki, Szałachowski, skończyło się na aucie dla przeciwników
40' Wasilewski do Zająca, w pole karne, ale Legia wybija.. Jeszcze kiks Dicka, ale z tyłu był jeszcze Mucha
39' Szałachowski prosto w pole karne. Wybija Lech
39' Kolejny raz przerzut na prawe skrzydło. Będzie korner z lewej strony
38' Legia prawym skrzydłem... zgranie na lewą flankę
37' Kolejny zawodnik Lecha zwija się z bólu. Tym razem Murawski. O, dzielny chłopiec, już podniósł się z murawy
36' Radović na prawej stronie, ale osaczony przez rywali
36' Teraz Bronowicki lewą stroną. Piłka krąży po legionistach...
35' Walka w środkowej strefie boiska. Nie brakuje wślizgów, walki bark w bark
34' Ładne podanie do Rado, który źle przyjął piłkę. Jeszcze Szałachowski piętą do Janczyka, który według sędziego znalazł się na spalonym. Pomyłka liniowego
33' Napastnik Lecha o własnych siłach opuszcza plac gry
32' Na murawie leży Zakrzewski, któremu udzielana jest pomoc lekarska
31' Goście próbują przedzierać się swoją lewą flanką
30' Strzela z dystansu Quinteros, ale wysoooko nad poprzeczką
30' Akcja przeniosła się na połowę Legii
29' ...wrzutka, Dick głową, ale będzie jeszcze korner
29' Ustawia sobie piłkę Roger...
29' Rozpędzał się Roger, ale został zahaczony przez rywala. Będzie rzut wolny z lewego skrzydła
27' Groźnie, Mucha trąca piłkę, wybicie do przodu, ale strata i ekipa z Poznania w ataku
27' Reiss w narożniku... "wspierają" go fani Legii
27' Napiera Lech. Ostatecznie Wojtkowiak wywalczył korner
26' Kolejny raz Lech skrzydłem, ponownie Choto na posterunku
25' Spalony. Podawał Surma, a na tej pozycji znalazł się Janczyk
24' Groźnie, ładna piłka do Radovicia, ale szybko zdjął ją zawodnik Lecha
23' Roger z rożnego, ale wybili przeciwnicy. Dalej nikt nie potrafił w pełni opanować futbolówki. Ostatecznie aut dla lechitów
22' Kolejna akcja skrzydłem, kolejny rzut rożny
21' Szałachowski dostał prostopadłą piłkę, wpadł w pole karne, ale ostatecznie jego uderzenie trafiło prosto w defensora Lecha
20' Gospdoarze na 25 metrze od bramki Kotorowskiego, ale nie mogli przebrnąć dalej
19' Ruszał Radović do przodu, ale nieprzepisowo powstrzymał go Zając. Już Legia w ofensywie
19' Tym razem bez konsekwencji
19' Kolejny faul na Zakrzewskim
18' Dick faulował Zakrzewskiego na 35 metrze za co ujrzał żółty kartonik
17' Żółta kartka: Herbert Dick (Legia)
16' Płasko po ziemi w pole karne, gospodarze wciąż przy piłce
16' Teraz kontra Legii... skończyło się na wywalczonym rzucie rożnym przez Janczyka
15' Zakrzewski rusza lewą flanką, jest przy nim Szala, ale rywal zdołał zagrać w pole karne, gdzie był Choto
14' Teraz Legia, Bronowicki, wymiana piłek, lewą strona gospodarze
14' Sporo walki z obu stron na pełnej długości boiska
11' Groźnie pod bramką Legii, ale na szczęście niebezpieczeństwo zażegnane przez Choto
10' ...od bramki bramkarz Lecha
10' Szałachowski ustawia sobie piłkę, dośrodkowuje i....
10' Roger zgrał do środka, problemy Kotorowskiego i będzie korner
10' Bronek na lewo do Szałacha, jeszcze gospodarze w ataku
9' Mocno bita piłka przez Reissa, strzał głową rywali, ale obok bramki
8' Faulowali teraz gospodarze Zająca. Będzie okazja do dośrodkowania
8' Walka w parterze, ale Bronowicki górą
8' Teraz Lech, ale Choto wybija daleko przed siebie...
7' Sporo walki, sporo ofensywnych akcji ze strony Legii w tych pierwszych chwilach
5' Napierają legioniści. Radović nie trafia czysto w piłkę, ta spada pod nogi Janczyka, który nim się zorientował stracił w polu karnym piłkę. Ratują się wybiciem rywale
4' Odegranie do Szałachowskiego.. bez efektów, ale jeszcze Legia
4' Radović w narożniku...
4' Rusza Radović, podaje do niekrytego Rogera, zagranie do środka, skończyło się na rzucie rożnym
3' Przy piłce Legia. Spokojnie w defensywie...
3' Faul Wasilewskiego w środkowej strefie boiska
3' Skrzydłem teraz lechici. Dośrodkowanie z prawej strony Wasilewskiego, ale Choto wybija głową
2' Pierwsza groźna akcja Legii. Przejął piłkę Janczyk, zszedł do środka, strzelił, ale minimalnie obok bramki Kotorowskiego
1' Rozpoczęli rywale, rozpoczęli głośne śpiewy legioniści
1' Początek pierwszej połowy

PostWysłany: Pią 21:55, 03 Lis 2006 Temat postu:

Koniec meczu! Brawo Legia! Tradycyjnie Lech zaczął odrabiać straty, ale ostateczny cios zadała (L)-ka! Very Happy Pięknie- 2 Szałachowski i 1 Radović! LEGIA MISTRZ!

Minuta po minucie 2 połowa:(czytać od dołu) Cool

KONIEC !!! Legia wygrywa z Lechem 3-2! Więcej o meczu, zdjęcia, relacja, wypowiedzi na stronie [link widoczny dla zalogowanych] !
94' Koniec meczu!
94' Groźnie pod bramką Legii, piłka posszła obok, uffff
93' Jeszcze Szałachowski strzela, ale Kotorowski broni!
92' Na Żylecie znak OK, czyli tak ma być
91' Sędzia dolicza 2 minuty. Będą to długi dwie minuty....
91' Jeszcze ofensywnie Legia, ale spalony
90' Ostatnie podrygi Lecha, próbują szarpać, szukają bramki...
90' Pada Zakrzewski w polu karnym, próba wymuszenia rzutu karnego
88' Miroslav RADOVIĆ !!!!!!! RADOVIĆ DOBIJA LECHA !!!!!!! Wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości! Legia 3. Lech 2!
87' GOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!
87' GOL! Miroslav Radović! (Legia)
86' Ostatnia zmiana w Legii. Schodzi Surma, a wchodzi wspominany "Bury"
85' Zmiana Legia: Łukasz Surma - Marcin Burkhardt
85' Na boisko wejdzie Burkhardt...
85' Dick dobrze w obronie, źle za to zagrał do przodu
84' Junior, źle ze stałego fragmentu gry
84' Szałachowski w pole karne, ale Zając wybija spokojnie na róg
83' Lechici pokazali, że grają do końca. Kolejna bramka strzelona przez nich w ostatnim kwadransie gry. Tym razem niestety ofiarą była Legia
83' Remis. 2-2.
82' GOL! Zbigniew Zakrzewski! (Lech)
82' Bąk do Pitrego na lewą stronę, zgranie do środka i Zakrzewski gol...
82' Szala do Bosackiego, rusza Lech
81' Zmiana Lech: Henry Quinteros - Arkadiusz Bąk
81' Rusza Junior i faul Wojtkowiaka. Bez kartki
80' Ahhh, jak oni mogli to zmarnować. Poszła akcja lewą stroną dośrodkowanie, nie trafił w piłkę legionista, jeszcze Radović, skończyło się na niczym
79' Za moment dojdzie do kolejnej zmiany w ekipie z Poznania
79' Akcja Lecha. Murawski strzela z dystansu, ale bez trudu łapie Mucha
78' Sporo niedokładności z obu stron w środku boiska
75' Roger zwija się jeszcze z bólu i przy pomocy lekarzy opuści boisko
74' Zmiana Legia: Guerreiro Roger - Tomasz Kiełbowicz
73' Wejdzie zaraz Kiełbowicz
73' Aj! Był blisko Choto. Jego uderzenie głową przeszło tuż nad poprzeczką! Było blisko
73' Gospodarze na prawej flance. Będzie rzut rożny. Bieży Junior do narożnika...
72' W ofensywie Lech. Był korner, ale bez przykrych konsekwencji
68' Gospodarze na połowie Lecha
67' Gol kontaktowy dla Lecha. Reiss sam na sam z Muchą i jest 2-1.
66' GOL! Piotr Reiss! (Lech)
66' Sporo szczęścia mieli teraz gospodarze. Lechici zmarnowali fantastyczną setkę stojąc na 5 metrów przed pustą bramkę
65' Groźnie Lech... Zakrzewski sam na sam z Muchą, ale uderza prosto w niego. Legioniści ratują...
64' Zmiana Lech: Jakub Wilk - Przemysław Pitry
64' Będzie zmiana w ekipie Lecha. Wejdzie na murawę były zawodnik Zagłębia Sosnowiec, Przemek Pitry
63' Kolejna ofensywna, groźna akcja Legii. Gospodarze nie ustają w atakach
62' Dochodzi do zapowiadanej zmiany. Opuszcza boisko Janczyk, a wchodzi Junior
62' Zmiana Legia: Dawid Janczyk - Luiz Junior
62' Zaczął Szala, który ładnie odegrał do Radovicia przy polu karnym. Serb wpadł w szesnastkę, po ziemi do środka i Szałachowski dopada do piłki i 2-0!!!
61' 2-0 !!!!!!!!!!! Ponownie Sebastian SZAŁACHOWSKI!!!
61' GOL! Sebastian Szałachowski! (Legia)
60' Szałach na prawo do Janczyka, który zwodzi rywala i strzela, prosto w ręce Kotorowskiego!
59' Za chwilę będzie roszada w ekipie Legii
59' Uffff, ostatecznie piłka poszła nad poprzeczką
59' Surma nie opanował piłki przy linii końcowej.. Korner dla Lecha
58' Próbują odpowiedzieć lechici, ale nieskutecznie
58' Ofensywna akcja gospodarzy. Radović nie dochodzi do piłki
55' Cisza pod zegarem, szał radości na trybunach!
55' GOOOOOOOOOOOOOOOL !!!! SEBASTIAN SZAŁACHOWSKI NIE DAJE SZANS KOTOROWSKIEMU!!! Strzał z wolnego, w długi słupek. Legia 1. Lech 0!
55' GOL! Sebastian Szałachowski! (Legia)
54' Teraz faul na legioniście, będzie rzut wolny
54' Ofensywna akcja Legii, ale gospodarze bardzo niedokładnie
53' Łapie Mucha i wybija daleko do przodu
53' Reiss w narożniku..
52' Dośrodkowanie lechitów z prawej strony, wybija jeden z legionistów na róg
51' Przedziera się Lech, Zając strzela z 15 metra, ale niecelnie
50' Groźnie Lech, było blisko ale wybija niemalże z linii Surma
49' Wilk w narożniku...
49' Wojtkowiak na lewej stronie, dośrodkowanie i Dick na róg
48' Wilk na lewej stronie, był przy nim Szala
47' Szałachowski strzela, ale bez trudu łapie bramkarz rywali
47' Jest Vuković i Szałachowski...
47' Nie ma Edsona, będzie Roger...
47' Rozpoczęli. Legia i będzie rzut wolny na 20 metrze od bramki Kotorowskiego
46' Początek drugiej połowy
Lech już na murawie. Obie ekipy bez zmian w składach
Kibice szykują się do drugiej połowy. Zdjęto część flag, będą folie... Co jeszcze, zobaczycie po meczu na stronach LegiaLIVE!
Przerwa. Bez bramek w tej części gry, ale sporo walki. Pozostańcie z nami

fufulus

Posty: 872

PostWysłany: Pią 22:27, 03 Lis 2006 Temat postu:

3 listopada 2006, 20:00 - Warszawa
Legia Warszawa 3-2 Lech Poznań
Sebastian Szałachowski 54, 60, Miroslav Radović 86 - Piotr Reiss 65, Zbigniew Zakrzewski 81

Legia: 99. Ján Mucha - 3. Wojciech Szala, 17. Herbert Dick, 4. Dickson Choto, 7. Grzegorz Bronowicki - 32. Miroslav Radović, 8. Łukasz Surma (85, 19. Marcin Burkhardt), 14. Aleksandar Vuković, 6. Roger (74, 11. Tomasz Kiełbowicz) - 20. Sebastian Szałachowski, 15. Dawid Janczyk (61, 22. Júnior).

Lech: 27. Krzysztof Kotorowski - 6. Marcin Wasilewski, 29. Marcin Drzymont, 19. Bartosz Bosacki, 22. Grzegorz Wojtkowiak - 7. Marcin Zając, 16. Rafał Murawski, 15. Henry Edson Quinteros Sánchez (80, 20. Arkadiusz Bąk), 9. Piotr Reiss, 5. Jakub Wilk (63, 8. Przemysław Pitry) - 11. Zbigniew Zakrzewski.

żółte kartki: Herbert Dick - Marcin Wasilewski.

PostWysłany: Pią 22:32, 03 Lis 2006 Temat postu:

Wielkie dzięki Fufulus za wyręczenie mnie Wink mi sie wyswietlało dopiero od 73min to nie wklejałem Smile mecz bardzo dobry, załuje tylko ze mnie tam nie było

PostWysłany: Pią 22:36, 03 Lis 2006 Temat postu:

Też tak uważam, Wdowczyk ocenił mecz jako jeden z najlepszych w sezonie! Cieszę się z 4. z rzędu zwycięztwa! Wdowiec zostaje!!!
A Fufulus od kiedy został adminem stał się niezwykle pracowity Wink

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pią 22:37, 03 Lis 2006 Temat postu:

Szkoda Muchy Bo puscił 2 pierwsze bramki w sezonie Smile ale i tak spisuje sie lepiej od fabiana