Pomógł: 8 razy

PostWysłany: Czw 14:09, 09 Kwi 2009 Temat postu:

Teraz Legia zagra z Ruchem a Polonia z Lechem
A finał Legia-Lech czyli (N-sport : Remes)
I wszystko zostanie w rodzinie....chodzi mi oczywiscie o firmy "obsługujące" Puchar Polski.

gisz89

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 543

Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 8:56, 18 Kwi 2009 Temat postu:

Tak samo jak w Pucharze Ekstraklasy na pewno wygra ŚLąsk:)

Nie bój żaby w PP Ruch wygra z Legią chyba że zaś PZPN wymyśli nam jakiegoś walkowera:) Very Happy Very Happy

PostWysłany: Sob 9:44, 18 Kwi 2009 Temat postu:

W lidze polskiej tez gracie jak gracie za sprawą układu, nie? Laughing

gisz89

Posty: 543

PostWysłany: Śro 19:32, 29 Kwi 2009 Temat postu:

Ruch Chorzów niespodziewanie pokonał 1-0 (0-0) warszawską Legię w pierwszym półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski. Jedyny gol padł w 70. minucie po samobójczym trafieniu Jána Muchy. Rewanż zostanie rozegrany w przyszły czwartek w Chorzowie.

W pierwszej połowie na boisku działo się niewiele. Legia przeważała, ale stworzyła tylko jedną klarowną sytuację do zdobycia bramki, kiedy Marcin Komorowski główkował z bliska nad poprzeczką. Goście odpowiedzieli sytuacją Łukasza Janoszki, który przelobował Jána Muchę, ale piłka nie trafiła do bramki. Tuż po przerwie Maciej Iwański podał prostopadle do Piotra Rockiego, jednak napastnik Legii w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok lewego słupka bramki Krzysztofa Pilarza. W 70. minucie Marcin Komorowski dał się w prosty sposób ograć w polu karnym Wojciechowi Grzybowi. Pomocnik Ruchu dośrodkował, a Mucha tak niefortunnie piąstkował, że mimo rozpaczliwej interwencji Iñakiego Astiza wbił piłkę do własnej bramki. Najlepszą sytuację do wyrównania Legia miała w 90. minucie. Miroslav Radović podał piłkę na wolne pole do Takesure'a Chinyamy, ten szybko odegrał do Piotra Rockiego, ale jego strzał z sześciu metrów w kapitalnym stylu obronił Pilarz.

29 kwietnia 2009, 17:45 - Warszawa
Legia Warszawa 0-1 Ruch Chorzów
Ján Mucha 70 (s)

Legia: 82. Ján Mucha - 2. Iñaki Descarga Retegui, 15. Iñaki Astiz Ventura, 26. Panče Ḱumbev, 17. Marcin Komorowski - 18. Kamil Majkowski (12, 32. Miroslav Radović), 8. Maciej Iwański, 7. Piotr Giza (76, 16. Ariel Borysiuk), 6. Roger, 46. Krzysztof Ostrowski (67, 19. Takesure Chinyama) - 22. Piotr Rocki.

Ruch: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Krzysztof Nykiel, 15. Rafał Grodzicki, 32. Piotr Kieruzel, 22. Tomasz Brzyski - 6. Wojciech Grzyb, 3. Grzegorz Baran, 17. Michał Pulkowski (76, 28. Gábor Straka), 11. Marcin Nowacki (46, 20. Pavol Baláž) - 24. Martin Fabuš, 14. Łukasz Janoszka (69, 76. Remigiusz Jezierski).

żółte kartki: Fabuš, Grzyb, Jezierski.

sędziował: Włodzimierz Bartos (Łódź).
widzów: 2500.

Puchar jest nasz!!!

PostWysłany: Sob 10:25, 02 Maj 2009 Temat postu:

No to spora niespodzianka... W rewanżu Legia da pewnie z siebie wszystko, ale też musi dawać grając w rozgrywkach ekstraklasy, w końcu walczy o mistrzostwo, ale nawet miejsca w PUEFA jeszcze nie może mieć zapewnionego...

gisz89

Posty: 543

PostWysłany: Sob 12:05, 02 Maj 2009 Temat postu:

Ruch na pewno nie odpuści tego meczu zagra na max ale jak by nie patrząc w tym sezeonie wszytskie mecze na ŚLąskim przegrywamy ale bądzmy dobrej myśli może mucha nam znów pomorze:D

PostWysłany: Sob 15:51, 02 Maj 2009 Temat postu: