PostWysłany: Pią 21:29, 25 Wrz 2009 Temat postu: 8 kolejka (25-27.09.09r)

19:15 Jagiellonia - Cracovia - : -
niedziela, 27 wrzesień 2009
14:45 Śląsk - Ruch - : -
17:15 Polonia B. - Arka

Ostatnio zmieniony przez pietras1991 dnia Pią 21:30, 25 Wrz 2009, w całości zmieniany 2 razy
pietras1991

Posty: 223

PostWysłany: Pią 21:31, 25 Wrz 2009 Temat postu:

Legia Warszawa - Lech Poznań 2:0 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Grzelak (62), Takesure Chinyama (70).
Żółte kartki: Bartosz Bosacki, Seweryn Gancarczyk.
Sędziował: Robert Małek (Zabrze).

Legia: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Dixon Choto, Tomasz Kiełbowicz - Miroslav Radovic, Marcin Smoliński (79. Piotr Giza), Maciej Iwański, Maciej Rybus - Bartłomiej Grzelak, Taksure Chinyama (90. Sebastian Szałachowski).
Lech: Grzegorz Kasprzik - Marcin Kikut, Ivan Djudjevic, Bartosz Bosacki, Seweryn Gancarczyk - Sławomir Peszko, Tomasz Bandrowski (74. Jan Zapotoka), Dimitrje Injac, Semir Stilic (68. Hernan Rengifo), Jakub Wilk (82. Krzysztof Chrapek) - Robert Lewandowski

gisz89

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 543

Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 12:46, 26 Wrz 2009 Temat postu:

Najlepszy w tym meczu by był remis:P dla nas ale cóż wygrała Legia oby tylko do jutra miała vice-lider Razz

Korona Kielce 3-2 Piast Gliwice
Andradina 54, Aleksandar Vuković 73, Cezary Wilk 78 - Sebastian Olszar 18, Mariusz Muszalik 50
Lechia Gdańsk 1-0 Zagłębie Lubin
Michał Łabędzki 89 (s)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań
Bartłomiej Grzelak 62, Takesure Chinyama 70
Wisła Kraków 2-1 Polonia Warszawa
Patryk Małecki 15, Paweł Brożek 22 - Mariusz Pawełek 27 (s)
w Sosnowcu
Odra Wodzisław Śląski 0-1 GKS Bełchatów
Mateusz Cetnarski 13

_______________________________

O meczu Lechii z Zagłębiem powiem tyle, że na boisku prezentowaliśmy się lepiej, mieliśmy chyba z 50 rzutów rożnych, kilka wolnych z okolicy 20 metra. Zagłębie też miało pare sytuacji podbramkowych.

W Kielcach zapewne wiele emocji, Piast wygrywając 2-0, przegrał 3-2, niesamowite Smile

A po meczu Odra - GKS B. Ryszard Wieczorek traci posadę menago. Smile

gisz89

Posty: 543

PostWysłany: Nie 18:24, 27 Wrz 2009 Temat postu:

Piąty kolejny ligowy mecz bez zwycięstwa zanotował Śląsk Wrocław. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zremisowali bezbramkowo na własnym stadionie z Ruchem Chorzów. Wrocławianie po raz ostatni wygrali 2-1 w spotkaniu 3. kolejki z Polonią Bytom.

W 3. minucie Tomasz Brzyski dokładnie dośrodkował w pole karne do Artura Sobiecha, ten odegrał głową do Łukasza Janoszki, który oddał niecelny strzał. Dziesięć minut później niewiele brakowało, by po centrze Sebastiana Mili Maciej Sadlok posłał piłkę głową do własnej bramki, jednak dobrą interwencją popisał się Krzysztof Pilarz, który przerzucił futbolówkę nad poprzeczkę. W 19. minucie Wojciech Grzyb zacentrował do dobrze ustawionego w szesnastce gospodarzy Sobiecha, który jednak oddał zbyt lekki strzał głową, by pokonać Ivo Vazgeča. W 37. minucie chorzowianie stworzyli sobie najlepszą w pierwszej połowie okazję do objęcia prowadzenia. Futbolówkę zagraną z własnej połowy przez Rafała Grodzickiego dobrze przed polem karnym Śląska przyjął Łukasz Janoszka i podał do Sobiecha, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę po skutecznym wślizgu Mariusza Pawelca.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Kamil Biliński znalazł się w sytuacji sam na sam z Pilarzem, który popisał się skuteczną interwencją. W 49. minucie po indywidualnej akcji Sobiech oddał silny strzał w środek bramki i golkiper wrocławian nie miał problemów z jego obroną. W 71. minucie Wojciech Grzyb po dobrym zagraniu Andrzeja Niedzielana miał dobrą okazję do zdobycia gola, jednak strzelił lekko i do tego w środek bramki. Po chwili to Niedzielan po podaniu Sobiecha znalazł się w sytuacji sam na sam z Vazgečem, ale strzelił wprost w golkipera gospodarzy. Była to ostatnia warta odnotowania akcja w tym stojącym na niezbyt wysokim poziomie spotkaniu.

27 września 2009, 14:45 - Wrocław
Śląsk Wrocław 0-0 Ruch Chorzów

Śląsk: 12. Ivo Vazgeč - 24. Tadeusz Socha (72, 15. Bartosz Kaśnikowski), 16. Jarosław Fojut, 17. Mariusz Pawelec, 4. Amir Spahić - 11. Sebastian Mila (87, 8. Łukasz Madej), 22. Antoni Łukasiewicz, 14. Krzysztof Ulatowski, 7. Sebastian Dudek, 6. Tomasz Szewczuk - 31. Kamil Biliński (65, 5. Patryk Klofik).

Ruch: 80. Krzysztof Pilarz - 29. Ariel Jakubowski, 15. Rafał Grodzicki, 21. Maciej Sadlok, 22. Tomasz Brzyski (90, 2. Piotr Stawarczyk) - 6. Wojciech Grzyb, 3. Grzegorz Baran, 28. Gábor Straka, 14. Łukasz Janoszka (76, 20. Pavol Baláž) - 19. Artur Sobiech (86, 17. Michał Pulkowski), 23. Andrzej Niedzielan.

żółte kartki: Biliński, Ulatowski - Sobiech, Brzyski, Jakubowski.

Widzę, że Ruch serio myśli, że ma szansę na majstra Laughing

Co do meczu to oglądałem go, fajne bardzo widowisko, jak nie na naszą ligę. Szybkie akcje, po odebraniu piłki natychmiastowe przejście do kontry, zawiodła tylko skuteczność, bo akcje były (fakt, że więcej po stronie Ruchu). Podobała mi się gra Mili i Niedzielana tyle, że ten drugi zmarnował sytuację sam na sam, lecz dobrze, a przede wszystkim szybko i z rozmysłem poruszał się po boisku. Widać, że nie zapomniał jak się gra w piłkę.

pietras1991

Posty: 223

PostWysłany: Nie 19:02, 27 Wrz 2009 Temat postu:

Polonia Bytom - Arka Gdynia 3:1 (2:0)
Bramki: Tomasz Nowak (15-głową), Maciej Szmatiuk (45-samobójcza), Miroslav Barcik (57) - Marcin Wachowicz (4Cool
Żółta kartka - Arka Gdynia: Mateusz Siebert, Adrian Mrowiec.
Sędzia: Mariusz Trofimiec (Kielce).
Widzów 6 000.

Polonia Bytom: Wojciech Skaba - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukas Killar, Tomasz Nowak - Miroslav Barcik, Rafał Grzyb, Marek Bazik (71. Piotr Tomasik), Szymon Sawala (89. Vasilije Prodanovic), Marcin Radzewicz (61. Jacek Trzeciak) - Grzegorz Podstawek.
Arka Gdynia: Andrzej Bledzewski - Łukasz Kowalski, Maciej Szmatiuk, Mateusz Siebert, Robert Bednarek (86. Krzysztof Bułka) - Marcin Budziński, Adrian Mrowiec, Bartosz Ława, Marcin Wachowicz - Lubomir Ljubenow (78. Tomasz Sokołowski), Stojko Sakaljew (65. Tadas Labukas).

Byko napisał:

Ja wiem że i tak nasi grajki coś zdupią ze Śląskiem spokojnie mogli wygrać a tu remis ehh szkoda starty takich punktów ja tak realnie licze na top 5 na zakończenie sezonu a co do mistrza to jak widać Wisła jest w tym roku poza zasięgiem ale licze że cupiałowi zaś odbije sprzeda paru zawodnikiem zimą i będzie git

Oby w tym roku derby z Polonią były na Stadionie Śląskim:P

Ostatnio zmieniony przez gisz89 dnia Pon 6:50, 28 Wrz 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 21:44, 28 Wrz 2009 Temat postu:

To będzie z pewnością widowisko jakiego Polska i Śląsk nie widziały od lat.

PostWysłany: Wto 0:27, 29 Wrz 2009 Temat postu:

Gratulacje dla Poloni i Ruchu , w tym sezonie naprawde zajebiscie sie spisujecie,tylko szkoda ze Górnika nie ma w tym gronie,bo tabela wygladala by podobnie jak do tej z lat 80 Very Happy

gisz89

Posty: 543

PostWysłany: Pią 11:42, 09 Paź 2009 Temat postu:

Komisja Ligi ukarała kluby Ruch Chorzów, Polonia Bytom i Jagiellonia Białystok w związku z zajściami podczas meczów 8. i 9. kolejki Ekstraklasy.

Ruch Chorzów został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w jednym meczu wyjazdowym Ekstraklasy - w zawieszeniu na sześć miesięcy, oraz karą finansowa w wysokości pięciu tysięcy złotych za naganne zachowanie kibiców tego klubu podczas meczu 8. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów (próba wdarcia się na stadion bez biletów, bójka z ochroną)!

Prosimy kibiców o kulturalne zachowanie podczas kolejnych meczów; z Lechią Gdańsk, a szczególnie z Polonią Bytom, bo inaczej będą groziły kolejne kary.

Mamy nadzieję, iż apel spotka się ze zrozumieniem i wszyscy będziemy mogli wspólnie dopingować naszą drużynę podczas kolejnych meczów w tym sezonie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Ekstraklasa / Mecze, wyniki, tabela Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)