PostWysłany: Pon 16:48, 24 Sie 2009 Temat postu: 4 Kolejka 22-24

Wisła - Stal 1-0
Widzew - Warta 1-0
KSZO - ŁKS pon.

Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 1:1

Derby Pomorza wzbudziły duże zainteresowanie kibiców. Nas w młynie można określić ok.500 głów ( jak zwykle FC Wolin i Falubaz nie zawiódł i oczywiście się zjawił tak samo jak FC Międzyzdroje pozdro dla was ) . Prowadzimy dobry doping a już w 1 minucie prezentujemy oprawe składającą się z pięciu części tworzących 19(F)57 co oznaczało date utworzenia Floty. Na rozpoczęcie drugiej połowy rzucamy 300 serpentyn. Pogoń zjawiła się w ok. 1600 głów . Prowadzą średni doping w pierwszej połowie w drugiej ich doping się polepszył. Atmosfera na meczu zajebista , wspólne zabawy z pogonią ( fale meksykańskie np.)
I jeszcze jedna rzecz. Oprawa z początku się nie udała przez jebanych pikników którzy zamiast podnieść flage gadali "my chcemy oglądać mecz"
Flota & Falubaz

Ostatnio zmieniony przez Patryk174 dnia Wto 13:06, 25 Sie 2009, w całości zmieniany 4 razy

Film:

Ostatnio zmieniony przez Patryk174 dnia Wto 12:57, 25 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 10:36, 26 Sie 2009 Temat postu:

Podobno ŁKS stracił jakąś kuriozalną bramkę, już druga w tym sezonie (pierwsza w Derbach). Gra naszych na Stilonie to nieporozumienie ale można to wytłumaczyć tym że na skrzydłach musieli grac obrońcy. Nas koło 300. Bardzo szybkie wpuszczanie gości na sektor, w sumie 3/4 minuty, elegancko.

PostWysłany: Pią 1:48, 28 Sie 2009 Temat postu:

Dodam także, że nowym liderem rozgrywek został w skutek anulowania kary -6pkt Łódzki Widzew. Na drugim miejscu Flota, na trzecim Stilon. Zaskakuje mnie oczywiscie in minus postawa Górnika Łęczna.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> I. liga / Mecze, wyniki, tabela Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)