Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1304

PostWysłany: Pon 16:28, 19 Lis 2007 Temat postu: 17 kolejka ME(mecze awansem)

Młoda Ekstraklasa: mecze awansem

Dzisiaj rozegrano awansem trzeci mecz 17. kolejki Młodej Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin zdeklasowało Wisłę Kraków 5-0 (4-0). W pozostałych dwóch spotkaniach Jagiellonia Białystok przegrała z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski 2-3 (1-0), a Łódzki KS odniósł zwycięstwo 1-0 (1-0) nad Polonią Bytom.

17 listopada - sobota:
Łódzki KS 1-0 Polonia Bytom
Marcin Jarmuda 22 (k)

18 listopada - niedziela:
Jagiellonia Białystok 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Marcin Truszkowski 11, Dawid Sołdecki 87 (k) - Mateusz Żyła 58, Michał Ciarkowski 74 (k), 90

PostWysłany: Śro 10:33, 21 Lis 2007 Temat postu:

No brawo młodzi z Dyskobolii grali sami młodzi no i ładny wynik brawo. Muszę się wybrać na mecz ME i popatrzeć na talenty Dyskobolii Laughing

PostWysłany: Czw 22:40, 22 Lis 2007 Temat postu:

no no chociaż młodzieź Lubina się jakoś prezentuje.

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Sob 12:38, 01 Gru 2007 Temat postu:

ActinFCB13 napisał:

No tak całkiem nieźle Wink Szkoda, że Odra nie gra w Ekstraklasie, bo wtedy mógłbym również śledzić poczynania Odry (ME) Smile

Legia - Cracovia 2:2 (1:0)
Drużyna prowadzona przez Jacka Mazurka zremisowała na Łazienkowskiej z Cracovią 2:2. Pierwszą bramkę w 17. minucie zdobyli "wojskowi" - padła ona po ładnej zespołowej akcji. Maciej Korzym dostał ładne podanie na lewe skrzydło, a następnie dośrodkował w pole karne, gdzie piłkę do bramki wpakował Adrian Paluchowski. Legioniści osiągnęli przewagę - dwie dobre akcje zmarnował Korzym, po kontrze z 13 metrów spudłował Ekwueme. Niestety, cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy goście wyrównali.
Legioniści stracili piłkę tuż pod polem karnym i Cracovia rozklepała naszą obronę. Bramkę dla gości zdobył Kamil Karcz.

Po chwilowej przewadze Cracovii, inicjatywę w drugiej połowie ponownie przejęła Legia. Najlepszą okazję do zmiany wyniku zmarnował w 60 minucie Frańczak. Wcześniej Mikołajczak zamiast do Paluchowskiego podał do... bramkarza.

Co się odwlecze, to nie uciecze. W 83. minucie, w pole karne wpadł Kamil Majkowski i po chwili nieprzepisowo zatrzymywany runął na murawę. Sędzia nie miał wątpliwości - pokazał na wapno, a rzut karny pewnie wykorzystał Wojciech Trochim i Legia ponownie wyszła na prowadzenie.

Co za mecz! W 90 minucie Frączczak wybija w polu karnym piłkę jednemu z rywali. Ten pada na murawę jak rażony gromem. Sędzia ponownie wskazuje na jedenasty metr. Do karnego podchodzi Kacper Tatara. Uderzenie odbija przed siebie nasz bramkarz Maciej Gostomski, jednak przy dobitce Tatary jest już bezradny. Po kontrowersyjnym karnym mamy 2:2.

Chwilę później sędzia kończy spotkanie.

Legia: Gostomski - Rawa, Janus Artur (testowany)(Ż) - Wysocki (Ż), Jezierski (46 Mikołajczak) - Frańczak (testowany) (74 Zbozień), Ekwueme (46 Borysiuk), Wocial (Ż) (74 Trochim), Frączczak (Ż-CZ) - Paluchowski (89 Świdzikowski), Korzym (46 Majkowski).

Bramki: Paluchowski (17), Trochim (83 - k.) - Karcz (49), Tatara (90 - k.)

PostWysłany: Sob 15:31, 01 Gru 2007 Temat postu:

Co sie dziwić że tak mało widzów skoro grają w taką pogodę. Nie rozumiem czemu te 2 kolejki rundy wiosennej są rozgrywane właśnie teraz.

MiSzCzU_KSC napisał:

A ja się nie dziwie, to jest właśnie polska rzeczywistość... Niby koniec rundy, a za tydzień już runda wiosenna... Troche to zabawne...

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Pon 12:18, 03 Gru 2007 Temat postu:

Nerull napisał:

Żeś się popisał Weteran Very Happy / Paweł Wink

Pochwała Nerull za fajną relację Wink No i oczywiście za fajną rozmowę pod Twoim postem jestem pokemon Very Happy

Młoda Ekstraklasa: 17. kolejka

Dzisiaj rozegrano dwa mecze 17. kolejki Młodej Ekstraklasy. W Wodzisławiu Śląskim miejscowa Odra przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 1-2, a w Zabrzu Górnik pokonał Legię 4-1.

Górnik Zabrze 4-1 Legia Warszawa

Odra Wodzisław Śląski 1-2 Zagłębie Sosnowiec

Spotkania Ruch - Cracovia i Korona - Lech zostały przełożone na 26 marca 2008 roku.