Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Czw 22:52, 13 Wrz 2007 Temat postu: Dwa mecze Motoru przy pustych trybunach

Chuligańskie ekscesy, jakie miały miejsce 1 września podczas drugoligowego meczu Motoru Lublin z Lechią Gdańsk doprowadziły do tego, że dwa najbliższe ligowe spotkania w roli gospodarzy lublinianie rozegrają przy pustych trybunach.

Ponieważ decyzji Wydziału Dyscypliny PZPN nadano rygor natychmiastowej wykonalności, bez kibiców piłkarze Motoru grać będą w najbliższą sobotę, 15 września z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz tydzień później z Kmitą Zabierzów.

Kibice Lechii Gdańsk ukarani zostali zakazem zbiorowego wyjazdu na jeden mecz swojej drużyny, ale wykonalności tego postanowienia nie nadano rygoru natychmiastowej wykonalności.

W 38. minucie meczu Motoru z Lechią Gdańsk kibice obydwu drużyn wbiegli na murawę, gdzie doszło do regularnej bijatyki. Mecz został przerwany i dopiero po pięciu minutach, kiedy interweniowała policja, można było kontynuować grę.

PostWysłany: Czw 22:57, 13 Wrz 2007 Temat postu:

Można było się tego spodziewać... Nie jest to jednak najsurowsza kara, aczkolwiek na pewno dotkliwa dla kibica.

Komar88l napisał:

Masz racje Komar. Niestety, ale za takie czyny trzeba ponieść konsekwencje.

PostWysłany: Pią 16:17, 14 Wrz 2007 Temat postu:

A czemu do ku*wy nędzy Lechia znowu kary nie dostała? Przecież oni też roz*ebali klatkę i fajczyli na murawie. Już drugi raz Lechia wychodzi czysto z takiej sytuacji (pierwsza dym z Ruchem u siebie).

PostWysłany: Pią 17:03, 14 Wrz 2007 Temat postu:

TAaa, i znowu Lechia niektnięta, ok, Motor ukarany i słusznie, ale czemu nie Lechia? napewno też nie była bez winy.

PZPN, PZPN j*bać, j*bać PZPN! Tylko tak to można wytłumaczyć Wink
Ale te 2 mecze bez kibiców mogą bardzo zaszkodzić Motorowi i mogą te mecze przegrać.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Motor Lublin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)