pietras1991
Piłkarz 2 ligi

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 223

PostWysłany: Nie 18:01, 04 Lip 2010 Temat postu: lewy w debiucie strzela z amatorami

To było prawdziwe wejście smoka. Robert Lewandowski w swoim pierwszym występie w barwach Borussii Dortmund zaliczył hat tricka. Na strzelenie trzech goli polski napastnik potrzebował zaledwie 20 minut. Borussia rozegrała w niedzielę sparing. Mecz składał się z trzech tercji po 20 minut. W każdej z nich przeciwnikiem BVB była inna amatorska drużyna.

"Lewy" wyszedł w pierwszej tercji razem z Kubą Błaszczykowskim.

Były napastnik Lecha bardzo szybko pokazał, że potrafi strzelać gole. Aż trzykrotnie pokonał bramkarza rywali. Po takim pokazie Niemcy byli pod wielkim wrażeniem. To wystarczyło na dziś. W kolejnych tercjach "Lewy" już nie zagrał. W składzie Borussii pojawił się za to Łukasz Piszczek, ale niczym się nie wyróżnił.

vices89
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Nie 22:04, 27 Lis 2016 Temat postu:

Lewandowski odgrywa dla nas bardzo ważną rolę, nawet jak nie strzela goli - nic dziwnego, że Niemcy w zasadzie pytają non stop tylko o niego.

Ostatnio zmieniony przez vices89 dnia Śro 14:58, 14 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Ligi zagraniczne / Niemcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)