1 liga: Odra Opole - Flota Świnoujście (04.10.2008r.)

będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

PostWysłany: Pią 14:31, 03 Paź 2008 Temat postu: 1 liga: Odra Opole - Flota Świnoujście (04.10.2008r.)

W końcu Zagłębie przerwało naszą passę meczów bez porażki, ale nie oznacza to, że obniżamy loty Wink Bezpiecznej pozycji nie mamy i trzeba walczyć o każdy punkt! A Flota łatwym rywalem nie jest, ostatnio 4-1 pokonała Wisłę Płock. Na wyjazdach nie jest już tak silna jak u siebie (gdzie nie przegrała meczu już jakieś 2 lata), ale ciężko na pewno będzie. Stawiam na 2:0, wierzę w nasz zespół! Nie ma kontuzji, nie ma pauz za kartki, damy radę!

PostWysłany: Pią 14:51, 03 Paź 2008 Temat postu:

Flota to rewelacja ligi ale Odra u siebie może powalczyć. Stawiam na minimalną wygraną Odry Opole 1:0 po bardzo ciekawym meczu. Wreszcie nie ma problemów z kontuzjami więc czas Odry nadszedł.

Ja stawiam na 2:0 dla Oderki.
Passa przerwana, ale trza do niej wrocic. Mysle ze uda nam sie przerwac passe floty.

PostWysłany: Sob 19:54, 04 Paź 2008 Temat postu:

Odra Opole - Flota Świnoujście 0:2 (0:2)
0:1 - Dziuba 20'
0:2 - Magdziński 25'

Składy:

Odra Opole: Feć - Filipe (62' Orłowicz), Monasterski, Surowiak, Tracz, Samba Ba, Józefowicz, Copik, Filipowicz (75' Uchenna), Fanowicz, Rogowski (46' Piegzik).

Flota Świnoujście: Prusak - Hrymowicz, Niewiada, Dziuba (74' Lindner), Magdziński, Fechner, Chrzanowski, Protasewicz (67' Polak), Sojka (88' Rygielski), Benevente, Krajanowski.

Żółte kartki: Copik, Ganowicz (Odra) oraz Niewiada, Fechner (Flota).

Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).

PostWysłany: Pon 15:58, 06 Paź 2008 Temat postu:

Najgorszy mecz Odry w sezonie... Na boisku kicha. Na trybunach niewiele lepiej, nawet 100 osób w młynie nie było... Gości ok. 20-25, czasem coś krzyknęli. Lipa i tyle :]

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Odra Opole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)