Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Wto 12:43, 29 Lip 2008 Temat postu: 2 liga: Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała (01.08.08r.)

Tutaj czuję , że Odra nie ma szans na korzystny wynik Stawiam na 2-0 dla Podbeskidzia Wink

Ostatnio zmieniony przez DawidKSG dnia Wto 12:44, 29 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Addi
Reprezentant Polski

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 399

Skąd: Najpiękniejsze z miast

PostWysłany: Wto 13:53, 29 Lip 2008 Temat postu:

No przykro mi ale wygramy. Skoro słychać głosy że chcemy awansu w tym roku to takie mecze trzeba wygrywać Wink Odra z byłymi piłkarzami TSP w składzie powinna się utrzymać i myślę że o środek tabeli będą walczyć. Wynik 2:0 dla TSP

Kemot

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 313

PostWysłany: Wto 18:10, 29 Lip 2008 Temat postu:

Heh.Właściwie to powinniśmy mieć temat Podbeskidzie 2 - Podbeskidzie 1 a nie Odra Opole - Podbeskidzie. Wystarczy tylko spojrzeć na skład Odry , i w wyjściowej jedenastce zobaczymy takich graczy jak: Artur Monasterski , Paweł Odrzywolski , Marcin Józefowicz!

A tak na poważnie to liczę na 2-0 dla TSP i na to że nasi kibice pozytywnie będą sie odnosić w czasie meczu do zawodników powyżej wymienionych !

PostWysłany: Wto 18:45, 29 Lip 2008 Temat postu:

Tradycyjnie trzymam kciuki za Odrę Opole, mam nadzieję że uda się sprawić niespodziankę, typuje 1:1.

No faworytem na pewno jest TSP, ale co z tego? Razz
Mam nadzieję, że Odra sprawi niespodziankę i wygra albo zremisuje z Podbeskidziem co będzie korzystnym wynikiem Wink

Łukasz Matusiak 17, 45

Odra: Marcin Feć - Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Paweł Odrzywolski, Pape Samba Ba (46 Artur Monasterski) - Marcin Rogowski (78 Marcel Surowiak), Marek Tracz, Mateusz Jaskólski (46 Tomasz Copik), Madrin Piegzik - Marcin Józefowicz, Marcin Pontus.

Podbeskidzie: Łukasz Merda - Sławomir Cienciała, Juraj Dančík, Maciej Szmatiuk, Michał Osiński - Mariusz Sacha (58 Grzegorz Pater), Łukasz Matusiak (75 Marcin Hirsz), Rafał Jarosz, Paweł Żmudziński - Krzysztof Zaremba, Krzysztof Chrapek (69 Adam Brzezina).

żółte kartki: Odrzywolski, Tracz, Piegzik, Surowiak, Brzezina - Jarosz.

sędziował: Mariusz Złotek (Rzeszów).
widzów: 3000.

Mamy lidera ! Hej w Bielsku mamy lidera !...

Ostatnio zmieniony przez Kemot dnia Pią 20:00, 01 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 15:19, 02 Sie 2008 Temat postu:

Dwa głupie błędy obrony, a ten drugi to już w ogóle... Ale sam Matusiak i tak bardzo ładne gole strzelił. Druga połowa w naszym wykonaniu była lepsza, ale Podbeskidzie ratowała poprzeczka i dobrze dysponowany bramkarz. Szkoda, bo znów nieźle gralismy, a zostajemy bez punktu...

Kemot

Posty: 313

PostWysłany: Sob 16:51, 02 Sie 2008 Temat postu:

Obszerna 12 minutowa relacja z tego meczu ! ( ostrzegam pierwsze 4 minuty nic ciekawego !)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Odra Opole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)