Sparingi- zima 2006/07

PostWysłany: Pon 23:20, 19 Lut 2007 Temat postu:

Takie są też plany. Teraz tylko utrzymać, za 2 sezony walczyć o Ekstraklasę. Teraz połowa podstawowej 11-tki doznała przemiany. Jak widać, chyba nie wygląda to najgorzej, wieści z obozu także są pozytywne, jest dobra atmosfera i przy każdym treningu udoskonalane są wybrane elementy, w szczególności taktyczne. Tak więc wydaje się, że trener Mroziewski, którego tak krytykowano po przyjściu, wie co robi i narazie spełnia swoje obowiązki.

Odra:
Marcin Feć – Ilja Zítka, Krzysztof Janicki, Łukasz Ganowicz, Arkadiusz Stępień, Tomasz Copik - Marcel Surowiak, Tomasz Feliksiak, Grzegorz Paciorek, Łukasz Kubik – Grzegorz Kochanowski. Grali także: Artur Błażejewski, Kamil Kowalczyk, Hugo, Marek Tracz.

Alemania:
Kristian Nicht – Mirko Casper (70 Mario Mutsch), Moses Sichone, Vladimir Schattner, Andreas Korte (70 Christoph Lambertz) – Sergio Pinto, Matthias Heidrich, Cristian Fiél, Sascha Dum (65 Abdul Özgen) – Marius Ebbers, Marco Quotschalla (65 Manuel Junglas).

PostWysłany: Wto 19:58, 20 Lut 2007 Temat postu:

Świetnie Oderka! Pomimo porażki cieszę się, bo nie na codzień strzela się 3 bramki zespołowi z Bundesligi! Nasz Hugo z miesiąca na miesiąc gra coraz lepiej, przynajmniej jeden co potrafi strzelać Smile

Torcida Górnik

Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Wto 23:45, 20 Lut 2007 Temat postu:

No, no Odra zbliża się wielkimi krokami do lepszej gry w lidzę.
No za rok to Odra może powalczyć o Ekstraklasę i jej tego życzę!

PostWysłany: Pią 17:50, 23 Lut 2007 Temat postu:

Odra Opole (2.liga) 1-4 ES Viry (FRA-2.liga am.)

Odra: Pronaj(16' Feć) - Orłowicz, Nakielski, Zitka(46' Ganowicz), Janicki (70' Kowalczyk) - Błażejewski, Tracz(65' Dzierżenga), Kubik(46' Paciorek), Feliksiak(46' Copik) - Surowiak(46' Kochanowski), Ugo.

Gol dla Odry: Błażejewski.

Opolanie zmęczeni trudami podróży i rozgrywanych wcześniej sparingów byli w stanie stawić czoła francuzom tylko w pierwszej połowie spotkania. Presing, krótkie agresywne krycie i gra kombinacyjna opolan mogły się jednak podobać. Po przerwie Odra straciła kolejne dwie bramki i nie zdołała nawiązać walki z zawodnikami ES Viry. Na pięć minut przed końcem opolanie wykonywali rzut wolny. Do piłki podszedł Błażejewski i ładnym strzałem koło słupka pokonał bramkarza gospodarzy.
_____

Jak można było przegrać tak wysoko z tak słabą drużyną??? Nie można takiego wyniku usprawiedliwiać zmęczeniem. Fakt, że na pewno zrobiło ono swoje, ale bez przesady!! I do tego bramkarz doznał kontuzji...

PostWysłany: Sob 14:33, 03 Mar 2007 Temat postu:

Odra Opole (2.liga) - Walka Makoszowy (Zabrze) (3.liga) 1:4 (1:2)

Odra: Pronaj - Ganowicz(46'Stępień), Nakielski, Zitka, Orłowicz(75'Syldorf) - Tracz, Błażejewski(70'Dzierżenga), Copik(46'Paciorek), Feliksiak(70'Kowalczyk), Surowiak(46'Kubik) - Ugo(31'Kochanowski).

Walka: Jarkiewicz - Baran, Gałecki, Staniek, Rzepka(66'Zawadzki) - Groelich, Musiał(85'Kocyba), Wójcik, Wania - Rejmanowski(73'Markiewicz), Markiewicz(45'Kucak).

Bramki: Odra - Feliksiak '3, Walka - Musiał '19, Wania '39, Lejmanowski '70, Markiewicz '90.
_____

Początek był obiecujący. Ładna akcja Błażejewskiego, wrzutka do Hugo, ten zgrał piłkę głową do Feliksiaka i były napastnik Zawiszy strzelił ładną bramkę z półobrotu. Walka stworzyła sobie 2 sytuacje w 1 połowie i je wykorzystała, Odra miała kilka, ale zabrakło precyzji, bądź po prostu szczęścia. Druga część wyglądała już fatalnie, Walka miała przewagę i kontrolowała grę. Wygrała zasłużenie, ale 3-bramkowe zwycięztwo można powiedzieć, że trochę jest "naciągnięte" ;] Bramkarze Odry (zarówno Pronaj, jak i Feć) nie popisali się, dwie bramki paść nie powinny. Nie rokuje to najlepiej na sezon... A w środę do Opola przyjeżdża Bełchatów.

Wojtaldo

Posty: 1230

PostWysłany: Sob 20:54, 03 Mar 2007 Temat postu:

załamka jak można taki wynik.. Sad tak samo było z Viry.. szkoooda

PostWysłany: Wto 15:42, 06 Mar 2007 Temat postu:

Jutro w południe sparing z Bełchatowem, na którym się wybieram z Wojtaldo Wink Prawdopodobnie w składzie przyjezdnych dominować będzie na codzień ławka rezerwowych 1. drużyny. Garguły, Costly, czy Jarzębowskiego spodziewać się nie możemy, gdyż dziś mecz Pucharu Ekstraklasy z Legią.
Mam nadzieję, że nie będzie plamy i przynajmniej zremisujemy z Bełchatowem Smile

Wojtaldo

Posty: 1230

PostWysłany: Wto 17:48, 06 Mar 2007 Temat postu:

Komar spokojnie wygramy.. ale jak już przegramy to się wkur*ie a to będzie źle.. Smile

PostWysłany: Śro 15:51, 07 Mar 2007 Temat postu:

Odra Opole - GKS Bełchatów 5:1 (4:0)

Gole: Surowiak, 2 Ugo, Copik, Kochanowski / Korenik.

Odra Opole: Feć(46'Pronaj) - Orłowicz, Nakielski (46' Ganowicz), Zitka, Janicki, Błażejewski (46' Paciorek), Copik (46' Tracz), Kubik, Surowiak (73' Błażejewski), Ugo i Feliksiak (46' Kochanowski).

GKS Bełchatów: Misztal - Cieciura, Slomian, Kisiel, Komorowski, Michalak (55' Majchoski), Bocian (70' Malec), Zawodzinski (46' Pieczar), Tosik, P.Matusiak (46' Wróbel) i Korenik.
_____

Byłem na meczu z Wojtaldo Wink i jestem bardzo zadowolony! Pierwsza połowa, kiedy wybiegliśmy w 1.składzie wyglądała naprawdę dobrze, co prawda Bełchatów nie grał 1.składem (5 z ławki, reszta rezerwy), ale i tak, tak wysoki wynik cieszy! Piękny 1 gol Surowiaka, fajnie, że forma Ugo wciąż rośnie, w ogóle wszystko wyglądało jak wyglądać powinno! :] Jakby nie patrzeć... Pokonaliśmy lidera Ekstraklasy! Very Happy Ale ostudźmy zapał, spokojnie, goście niewiele ciekawego pokazali i można przyjąć, że graliśmy z 3-ligowcem, więc bez "przesadyzmu" :]
Szerszą relację napisałem tutaj ---> [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Komar88l dnia Śro 15:59, 07 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 15:56, 07 Mar 2007 Temat postu:

na 90minut.pl jest napsane że waszym rywalem był GKS II Bełchatów Razz Ale i tak gratulacje za wynik. Pozdro dla Ugo Smile

PostWysłany: Śro 16:00, 07 Mar 2007 Temat postu:

Ech, bo jak nie grał Garguła, czy Jarzębowski, to dla 90minut.pl to druga drużyna... Zespół z Bełchatowa był mieszany, 5-ciu zagrało w podstawowym składzie z kadry A, 6-ciu natomiast z rezerw.

Wojtaldo

Posty: 1230

PostWysłany: Śro 20:08, 07 Mar 2007 Temat postu:

Za nami siedział koleś który robił relacje na 90minut.pl lekko tak jakby się posprzeczaliśmy ale to dzięki niemu otrzymaliśmy skład BOT'u Smile Brawo Oderka oby tak dalej!

PostWysłany: Śro 22:10, 07 Mar 2007 Temat postu:

Tak, jesteśmy wdzięczi Laughing Skład i tak w sumie na nic się nie przydał, bo po meczu dostaliśmy wszystkie info od trenera. Ale gość był w porządku, a że wywodziła się mała dyskusja, to wiadome, bo każdy chciał bronić swego Wink