2 liga:Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tur Turek (15.03.2008r.)

będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 6

PostWysłany: Śro 17:21, 12 Mar 2008 Temat postu: 2 liga:Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tur Turek (15.03.2008r.)

Nie mam tu najmniejszych wątpliwości, że 3 punkty zgarnie Podbeskidzie. Niewiele brakowało, a urwałoby punkty Arce w samej Gdyni, ale powiedzmy, że zabrakło szczęścia. Tur nie sprostał Warcie na własnym stadionie, to tym bardziej nie sądzę, aby poradził sobie z Podbeskidziem. Stawiam na 4:1.

Addi
Reprezentant Polski

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 399

Skąd: Najpiękniejsze z miast

PostWysłany: Śro 17:26, 12 Mar 2008 Temat postu:

Zdecydownie sie zgadzam z tym że wygra mecz TSP Very Happy nie wiem czy wynik będzie aż tak wysoki, bo Tur zapewne zagra bardzo defensywnie licząc na kontry, ale jestem dobrej myśli po tym co było w Gdyni...
Stawiam conajmniej 2:0

PostWysłany: Śro 23:22, 12 Mar 2008 Temat postu:

Również nie mam wątpliwości kto wygra ten mecz. Dwie bramki strzelone w Gdyni to wyczyn. Tur ostatnio gra średnio także wynik może byc jeden (tzn wyników może byc kilka, zwycięzca jeden Smile) 2:0 dla TSP.

Kemot

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 313

PostWysłany: Czw 16:42, 13 Mar 2008 Temat postu:

Bez sprzecznie stawiam na TSP !!! Sądzę że wygramy różnicą dwóch bramek a więc 2-0 lub 3-1 .Już sie nie mogę doczekać meczu !!!

Kemot

Posty: 313

PostWysłany: Sob 18:19, 15 Mar 2008 Temat postu:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tur Turek 2:0 (0:0)
1:0 - Matus 65'
2:0 - Matus 84'

Składy:

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Merda - Cienciała, Hirsz, Szmatiuk, Pajączkowski, Kołodziej (82' Gorszkow), Koman (46' Matus), Jarosz, Żmudziński, Świerblewski (72' Pater), Chrapek.

Tur Turek: Janicki - Grabowski, Imbiorowicz, Derbich, Jasiński, Matusiak (20' Pruchnik, 64' Mądry), Piętka, Bieniek (74' Łagiewka), Olszewski, Stawiński, Sikora.

Żółte kartki: Szmatiuk, Kołodziej (Podbeskidzie) oraz Stawiński, Pruchnik (Tur).

Czerwona kartka: Skawiński /62' - za drugą zółtą/.

Sędzia: Jacek Zygmunt (Jarosław).

Widzów: 3500.

Właśnie wróciłem z meczu. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu. jedyna groźna sytuacja to strzał Świerblewskiego w słupek ,lecz po przerwie obraz gry całkowicie się zmienił nasi piłkarze ostro ruszyli na Tura czego efektem była czerwona kartka dla zawodnika Tura który faulował Chrapka w 100% sytuacji !
Nasi zupełnie zdominowali plac gry w drugiej połowie ! Chrapek trafił z przewrotki w poprzeczkę !(gdyby to weszło to można by było powiedzieć o tej bramce stadiony swiata!) później z przewrotki próbował też Pater (z dużo gorszym skutkiem) i w końcu... Matus zdobył uragnione bramki dajace nam zwycięstwo!!!

Addi

Posty: 399

PostWysłany: Sob 19:46, 15 Mar 2008 Temat postu:

No i jeszcze pamiętaj o niesamowitej bombie Kołodzieja która uderzyła w poprzeczkę Wink

lewap
Piłkarz B-klasy

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 76

PostWysłany: Nie 13:40, 16 Mar 2008 Temat postu:

ale katastofalnie prowadził to spotkanie do 59 minuty gdy ukarał Skawińskiego czerwonym kartonikiem

PostWysłany: Nie 14:35, 16 Mar 2008 Temat postu:

Na początku spotkania nic nie wskazywało, że Górale są absolutnym faworytem sobotniego meczu. Pierwszy celny strzał oddali w 4. minucie piłkarze z Wielkopolski a mianowicie Krzysztof Sikora. Uderzenie napastnika Tura obronił jednak bez większych problemów Łukasz Merda.

Kolejną grożną akcje goście stworzyli sobie w 11. minucie. Sikora wrzucił piłkę wprost na głowę Piotra Bieńka, którego strzał minął bramkę Podbeskidzia w dość groźnej odległości. Na trybunach było czuć niesmak, Górale grali bardzo przeciętnie.

Pierwszą groźną akcje gospodarze stworzyli dopiero w 26. minucie. Świetny rajd aktywnego tego dnia Damiana Świerblewskiego zakończony został przez niego samego strzałem, po którym futbolówka trafiła w słupek bramki Tura.

Do końca pierwszej połowy na boisku nie działo się za wiele. Czasem kontrowersyjnymi decyzjami "popisywał" się arbiter z Jarosławia, który popełniał w tym spotkaniu wiele błędów.

Po przewie Podbeskidzie ruszyło do ataku. Widocznie trener Górali Marcin Brosz musiał mocno zmotywować swoją ekipę w szatni. Na boisko został wprowadzony trzeci napastnik - Martin Matus - i jak się okazało ta zmiana byla kluczowym momentem w sobotnim spotkaniu.

Już w 48. minucie Krzysztof Chrapek i Damian Świerblewski mogli pokonać Sławomira Janickiego, jednak przy obu uderzeniach golkiper Tura popisywał się fenomenalną obroną. Niespełna dziesięć minut później ponownie Janicki okazał się lepszy tym razem od Dariusza Kołodzieja i Świerblewskiego.

W 62. minucie drugą żóltą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Michał Stawiński. Czerwo dla zawodnika Tura rozbiło w zupełności taktykę drużyny z Turku.

Pierwszą bramkę Górale zdobyli w 65. minucie. Nosa w polu karnym gości miał Martin Matus, który wykorzystał zamieszanie i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce Janickiego. Górale od razu chcieli iść za ciosem. To Chrapek, to Żmudziński testowali golkipera Tura, który tego dnia był najmocniejszym ogniwem ekipy z Wielkopolski.

W 76. minucie Chrapek popisał się pieknymi nożycami, lecz piłka po jego strzale uderzyła w poprzeczkę. Swoją drogą młody napastnik Podbeskidzia owe zagranie podpatrzył chyba w Gdyni, gdzie tydzień temu po podobnym strzale Bartosz Karwan zdobył bramkę dla Arki.

Tur do końca próbował zdobyć bramkę na wagę remisu co zemściło się w 84. minucie. Identyczną bramkową sytuacje w polu karnym jaka była przy pierwszym trafieniu Górali wykorzystał ponownie popularny Colina i Podbeskidzie pewne już zwycięstwa dograło wynik do końca.

Najlepszy zawdonik Podbeskidzia: Martin Matus.
Najlepszy zawodnik Tura: Sławomir Janicki.

Najlepszy zawodnik meczu: Martin Matus.

Addi

Posty: 399

PostWysłany: Nie 16:45, 16 Mar 2008 Temat postu:

lewap napisał:

Dostał drugą żółtą kartkę z powodu takiego bo ciągnął od połowy boiska naszego zawodnika za koszulke i go przewrócił wkońcu gdy wychodził na sytuację sam na sam z bramkarzem. Zasłużył sobie. Tur grał brutalnie czego dowodem są 2 wybite zęby Hirsza...

Ostatnio zmieniony przez Addi dnia Nie 16:46, 16 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Podbeskidzie Bielsko-Biała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)