1liga: Polonia Bytom - ŁKS Łódź (08.12.07r.)

PostWysłany: Sob 19:44, 08 Gru 2007 Temat postu: 1liga: Polonia Bytom - ŁKS Łódź (08.12.07r.)

Polonia Bytom 0-1 Łódzki KS
Łukasz Madej 90 (k)

Polonia: Grzegorz Żmija - Adrian Chomiuk, Pavol Staňo, Radoslav Kráľ, Ireneusz Marcinkowski (33 Piotr Plewnia) - Janusz Wolański, Tomasz Owczarek, Rafał Grzyb, Marcin Radzewicz (59 Wojciech Mróz) - Michał Zieliński (76 Mariusz Mężyk), Grzegorz Podstawek.

ŁKS: Bogusław Wyparło - Robert Łakomy, Tomasz Kłos, Adrian Woźniczka, Arkadiusz Mysona - Paulinho (87 Mieczysław Sikora), Jacek Dąbrowski, Miroslav Opsenica (28 Marcin Komorowski), Łukasz Madej, Robert Szczot - Ensar Arifović (78 Adrian Świątek).

żółte kartki: Tomasz Owczarek, Rafał Grzyb, Adrian Chomiuk, Radoslav Kráľ - Marcin Komorowski, Ensar Arifović, Robert Łakomy.

sędziował: Marek Mikołajewski (Ciechanów).

PostWysłany: Sob 19:59, 08 Gru 2007 Temat postu:

No, no bramka w 90 minucie, ale musze przyznać, że cieszy mnie zwycięstwo ŁKSu, bo z kim wygrywać jak nie z Polonią..

Miszczu_KSC
Wielki piłkarz, trener 3-ligowca

Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 3050

Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 20:22, 08 Gru 2007 Temat postu:

Brawo, wreszcie się przełamaliście. Chociaż obstawiałbym przed tym meczem na remis. ŁKS nie gra źle tylko brakuje wam skuteczności.

PostWysłany: Sob 20:25, 08 Gru 2007 Temat postu:

Także bym stawiał na remis, ewentualnie wygraną Polonii. Jednak 3pkt dla ŁKS-u to dla mnie mała niespodzianka. Mieli spory problem ze zdobywaniem goli. Nie mówię, że już go nie ma, bo jeden z karnego jakoby jaskółka wiosny nie czyni Wink

Weteran

Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1304

PostWysłany: Sob 22:49, 08 Gru 2007 Temat postu:

Yeeeah nie pozostaje mi nic innego jak sie cieszyc,pojawilo sie swiatelko w tunelu tracimy tylko 3 punkty i do Widzewa i do Polonii Wink

panosa
Piłkarz B-klasy

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 53

PostWysłany: Śro 16:45, 26 Gru 2007 Temat postu:

Szczęśliwe zwycięstwo, ale liczą się przede wszystkim trzy punkty. Poza tym, wcześniej tego szczęścia ŁKS trochę brakowało,więc chociaż z meczu z Polonią ono towarzyszyło.

ssa
Piłkarz 4 ligi

Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 169

Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Śro 17:02, 26 Gru 2007 Temat postu:

Zwycięstwo było bardzo szczęśliwe.. Bramka w 90 minucie meczu i to na dodatek z karnego...(W tym meczu przysłowie"Szczęście sprzyja lepszym .."zawiodło bo Polonia mi sie bardziej podobała w tym meczu ,tworzyła lepsze akcje do dobycia bramki,ale trudno Piłka Nożna to niesprawiedliwy sport ..)

Ostatnio zmieniony przez ssa dnia Śro 17:03, 26 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Śro 17:04, 26 Gru 2007 Temat postu:

I co z tego że szczęśliwe, skoro wygrali i to zasłużenie?

ssa

Posty: 169

PostWysłany: Śro 17:06, 26 Gru 2007 Temat postu:

MiSzCzU_KSC napisał:

Czy zasłużenie to bym się o to wadził..Polonia miała poprostu wielkiego pecha..

panosa

Posty: 53

PostWysłany: Śro 18:23, 26 Gru 2007 Temat postu:

Wcale się nie zgadzam... patrząc na mecz bardziej podobał mi się ŁKS i nie mówię tego dlatego, że jestem za ŁKS. Po prostu miał groźniejsze sytuacje... Ale co ten Kral robił? On grał tak fatalnie, że ja bym go zdjął po pierwszej połowie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Polonia Bytom Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)