Posty: 12616

Pomógł: 52 razy
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie 22:22, 03 Cze 2007 Temat postu:

Narazie jeszcze nie jest nic pewne, ale jak Polonia wygra następny mecz to awans jest juz pewny. A myślę że te 3 punkty też będą. Polonia w pierwszej lidze. Ten następny sezon będzie zajeboski, szkoda tylko że zabraknie w nim Petry i Arki. Będą za to przynajmniej derby pomorza.

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Nie 23:49, 03 Cze 2007 Temat postu:

Brawo Polonia! Odrobiła straty i wbija do ekstraklasy! A za rok Oderka i cała trójka przyjaciół na swoim miejscu Cool ODRA POLONIA ZAGŁĘBIE

Z całego serca wam tego życze, z tym, że jeszcze Areczka z wami awans Razz

Co do samego meczu, nie zaczęło się dla nas najlepiej, dwójkowa akcja z lewej strony zakończyła się strzałem w krótki róg Chylaszka i ku zdziwieniu 6 tys. publiczności piłka jakimś cudem wpadła. Błą popełnił Suchański, któremu piłka przeszła pod ręku. Przyznam się szczerze, stojąc w młynie razem z kumplami przed oczami przeszedł mi cały sezon, walka, ambicja, szkoda by było to zaprzepaścić w tak ważnym meczu. No ale nic, mówie sobie mecz trwa dalej i na pewno coś strzelą. I przyszła 33 minuta meczu. Z około 22 metrów z rzutu wolnego strzelał Plewnia. Przyznam się, że jakoś baaardzo spokojny byłem o ten strzał i nie myliłem się, piłka wpadła w prawy róg bramki i ludzie na trybunach wpadli sobie w objęcia. Polonia - Piast 1:1. Od tej chwili wiedziałem, że będzie już tylko lepiej Smile
Niestety, 45 minuta meczu i zamieszki na trybunach zarówno gości, jak i u nas. Ale nie będę się rozpisywał na ten temat, poprostu szkoda słów.
Po przerwie widać było chęć strzelenia gola z obydwu stron. 72 min. - Plewnia podchodzi do piłki ustawionej na 40 metrze, dośrodkowuje z prawej strony... gooooooooolllll, stadion oszalał ze szczęścia. Banaś kieruje piłke główką do własnej bramki. Polonia - Piast 2:1. Na trybunacg trwa święto, nasi ciągle w ataku.
80 minuta meczu, Zieliński wpada w pole karne Piasta, jest ewidentnie faulowany, sędzia niedyktuje dla nas karnego. 4 minuty później prawą stroną ciągnie Zieliński, schodzi do środka, strzela lewą nogą w lewą stronę bramki i gooooolll Exclamation 3:1, stadion szaleje ze szczęścia, kibice śpiewają "Ce se ra se ra". 5 min do końca, kibice mecz oglądają na stojąco, wszyscy są już pewni jednego: PB w OE po 21 latach Exclamation 90 minuta meczu: rzut wolny dla Piasta, dośrodkowuje Kompała, piłka przelatuje nad wszystkimi w polu karnym, zdezorientowany Suchański puszcza tzw. "szmate". 3:2, ta bramka nie zmąciła jednak atmosfery na trybunach Smile
92 minuta, Suchański wykonuje "piątkę". Sędzia do niego podchodzi, podaje rękę.... koniec Exclamation Koniec meczu bez użycia gwizdka Exclamation Kibice wpadają na murawę, wspólnie cieszą się z awansu. Łzy w oczach, szał radości. Po meczu około 1000 osób udaje się na rynek wspólnie świętować awans. Feta trwa do 2 w nocy, cały Bytom zadowolony. Ludzie w samochodach naciskają klaksony, Bytom uradowany, Bytom, po 21 latach, ma upragnioną Ekstraklase Exclamation SmileSmileSmile

Komar88l

PostWysłany: Czw 11:53, 07 Cze 2007 Temat postu:

Cris, bardzo fajnie to napisałeś Smile Pomimo, że za rok już nie zagramy razem to bardzo się cieszę, że zawita u Was Ekstraklasa! A może u nas, tzn w Opolu, bo bardzo możliwym jest, że właśnie przy Oleskiej będziecie rozgrywać Jesień Wink

Cris

Posty: 2162

Skąd: Bytom

PostWysłany: Czw 13:40, 07 Cze 2007 Temat postu:

Tak, to prawda, możliwe, że zagramy u was, ale jest jedna znacząca przeszkoda: stadion zastępczy nie może być oddalony o 50 km od siedziby klubu, a od Bytomia do Opola jest 87 km
Chciałbym, aby u was były rozgrywane mecze, wiem, że u was na forum trwają już spekulacje na temat plusów i minusów takiego obrotu sprawy.