Ekstraklasa: Polonia Bytom - Cracovia (24.04.09)

Będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4

PostWysłany: Pią 15:58, 24 Kwi 2009 Temat postu: Ekstraklasa: Polonia Bytom - Cracovia (24.04.09)

Już za niespełna godzinę kolejne spotkanie które może mieć ogromny wpływ na końcowy układ tabeli na dole. Polonia jest w lepszej sytuacji niż Cracovia ale też do dna nie brakuje im sporo. Zapowiada się ciekawe widowisko. 1:1

Adrian Klepczyński 87

Polonia: 33. Michal Peškovič - 8. Peter Hricko, 14. Adrian Klepczyński, 2. Lukáš Killar, 4. Wałerij Sokołenko - 6. Jacek Trzeciak (80, 3. Adrian Basta), 24. Rafał Grzyb, 19. Marek Bažík, 9. Hubert Jaromin (46, 17. Piotr Tomasik), 20. Marcin Radzewicz - 30. Łukasz Gikiewicz (46, 25. Michał Zieliński).

Cracovia: 33. Marcin Cabaj - 4. Przemysław Kulig (46, 18. Tomasz Moskała), 16. Piotr Polczak, 17. Łukasz Tupalski, 21. Sławomir Szeliga (78, 5. Marek Wasiluk) - 9. Dariusz Pawlusiński, 10. Dariusz Kłus, 8. Arkadiusz Baran (67, 24. Łukasz Mierzejewski), 19. Paweł Nowak, 15. Paweł Sasin - 20. Bartosz Ślusarski.

żółte kartki: Zieliński - Pawlusiński, Sasin, Moskała.
czerwona kartka: Marcin Radzewicz (24. minuta, Polonia, za kopnięcie przeciwnika).

PostWysłany: Sob 13:29, 25 Kwi 2009 Temat postu:

Mecz z punktu widzenia kibica w pierwszej połowie bardzo dobry. Dopingowaliśmy my i Cracovia, a w drugiej połowie sektor gości umilkł. Odzywał się od czasu do czasu i to słabo. Natomiast piłkarsko, zażarty pojedynek. Każda ze stron chciała wygrać. W pierwszej połowie do 23 min., kiedy to Radzewicz dostał czerwoną kartkę, przewagę miała Polonia. Udało nam się dowieźć do przerwy remis, choć nie było to specjalnie trudne, bo Craxa za dużo nie atakowała. W drugiej połowie Krakowianie ruszyli do ataku, choć opornie. Nie mieli za dużo okazji, ale raz czy dwa udało się z powodzeniem uderzyć na bramkę Polonii. Jednak tam na posterunku był Michal Peskovic, który groźne akcje bronił. Około 70 minuty nastąpiło ożywienie gry Bytomian, którzy tworzyli coraz groźniejsze akcje. Niestety, nie strzelili gola. Cracovia miała problemy z grą, ale udało jej się parę razy w tym okresie czasu strzelić w stronę bramki. I pod koniec, gdy wydawało się, że remis pogodzi obie te drużyny, padł gol. Sokolenko dośrodkował w pole karne, Lukas Killar, który trafił prosto w poprzeczkę. Zaraz potem do odbitej piłki dopadł jednak Klepczyński, który również głową skierował ją ostatecznie do bramki Cabaja. Dla Cracovii było jednak zbyt późno na odrobienie strat. Wielka radość piłkarzy oraz kibiców na trybunach! Polonia Bytom wygrała bardzo ważne spotkanie i oddaliła się od strefy spadkowej.
Źródło:

Cóż, po meczu mogę powiedzieć, że jeśli Cracovia miała przed tym spotkaniem nóż na gardle, to teraz ma już zacięcie. Kibice Polonii nie zawiedli i pokazali prawdziwy śląski charakter, do ostatniej minuty meczy, jak i po nim.

Ostatnio zmieniony przez 19 PB 20 dnia Sob 13:30, 25 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
pietras1991

Posty: 223

PostWysłany: Sob 21:39, 25 Kwi 2009 Temat postu:

a nie mowilem powinien obswstawic ten mecz skromne zwyciestwo zawsze 3 punkty

Ostatnio zmieniony przez pietras1991 dnia Sob 21:40, 25 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Polonia Bytom Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)