Ekstraklasa: Polonia Bytom - Polonia Warszawa (13.09.2008)

Decik

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 685

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: Nie 11:21, 14 Wrz 2008 Temat postu: Ekstraklasa: Polonia Bytom - Polonia Warszawa (13.09.2008)

13 września 2008, 19:45 - Bytom
Polonia Bytom 0-4 Polonia Warszawa
Daniel Mąka 64, 87, 89, Szymon Kaźmierowski 90

Polonia B.: 33. Michal Peškovič - 14. Adrian Klepczyński, 5. Tomasz Owczarek, 18. Jacek Broniewicz, 4. Wałerij Sokołenko - 6. Jacek Trzeciak (78, 3. Adrian Basta), 24. Rafał Grzyb, 19. Marek Bažík, 16. Marcin Komorowski - 25. Michał Zieliński (34, 22. Jakub Dziółka), 9. Hubert Jaromin (69, 11. Robert Wojsyk).

Polonia W.: 12. Sebastian Przyrowski - 2. Radek Mynář, 6. Tomasz Jodłowiec, 13. Łukasz Skrzyński, 11. Marek Sokołowski - 7. Piotr Piechniak (76, 16. Szymon Kaźmierowski), 18. Igor Kozioł, 23. Radosław Majewski (90, 14. Łukasz Piątek), 20. Jarosław Lato - 21. Krzysztof Gajtkowski (56, 22. Daniel Mąka), 8. Filip Ivanovski.

żółte kartki: Rafał Grzyb, Hubert Jaromin, Adrian Basta - Piotr Piechniak.
czerwona kartka: Jacek Broniewicz (31. minuta, Polonia B., za kopnięcie rywala).

sędziował: Jacek Walczyński (Lublin).
widzów: 4000.

Przełomowy moment meczu. Jacek Broniewicz wylatuje z boiska (fot. Dariusz Hermiersz)

Pospiech

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 842

Pomógł: 9 razy
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie 12:29, 14 Wrz 2008 Temat postu:

Z pewnością wynik nie obrazuje przebiegu spotkania. Takie rzeczy się zdarzają, pamiętam mecz Górnika z Pogonią (9:0) w którym sporo bramek zdobyliśmy w samej końcówce. Szkoda Polonii ale gratulację należą się dla Czarnych Koszul. Łysy

Decik

Posty: 685

PostWysłany: Nie 12:57, 14 Wrz 2008 Temat postu:

A tutaj mozna zapoznac sie z przebiegiem spotkania, z kontrowersyjnym sędziowaniem itp.

PostWysłany: Nie 14:49, 14 Wrz 2008 Temat postu:

Kurcze, a Mąkę chciała niegdyś Odra, szkoda, że do nas nie trafił... Ale do meczu - wynik imponujący i szkoda Bytomian, tym bardziej właśnie, że przez 2/3 meczu musieli grać w osłabieniu. Co ciekawe 3 ostatnie bramki padły po 87minucie! Wtedy chyba nastąpiła totalna rezygnacja gospodarzy...

Cris
Wielki piłkarz, trener 4-ligowca

Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 2162

Skąd: Bytom

PostWysłany: Nie 18:35, 14 Wrz 2008 Temat postu:

Nasi cały mecz walczyli, ale nie mięli siły z minuty na minute. Nietstey, ale ciegiełke do tej srogiej porażki dołączył w dużym stopniu sędzia. Naprawdę szkoda mi chłopaków, bo zasłużyli na conajmniej remis.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Polonia Bytom Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)