PostWysłany: Sob 10:21, 26 Kwi 2008 Temat postu:

Na mecz okręgówki trzeba poczekać jeszcze miesiąc...
a dziś o 16:30 gra rocznik 1995
GKP Targówek - KS Wesoła

obie drużyny w dolnej części tabeli... więc mecz może być wyrównany 7 vs. 9 miejsce.

GKP Targówek W-wa - KS Wesoła 4:0

2008. Bardzo dobry mecz rozegrali dzisiaj podopieczni trenera Marka Jakóbczaka. W ważnym meczu o utrzymanie w lidze wysoko zwyciężyli KS Wesoła. W rozgrywkach wyższej klasy pozostanie jedynie 5 zespołów z Warszawy. Po dzisiejszym meczu nasz zespół zajmuje szóstą lokatę, która gwarantuje utrzymanie, gdyż wicelider – Mazowsze Miętne – jest z okręgu siedleckiego.
Spotkanie ułożyło się doskonale. Już w 3 minucie dobre podanie Kuby Rodka skutecznym strzałem zakończył wracający po kontuzji Damian Jakóbczak. Jeszcze przed przerwą potwierdziliśmy druga bramką wyraźną przewagę w polu. Stojący w bramce Damian Orzeł praktycznie nie miał pracy, dopiero po przerwie dobrze interweniował w dwóch sytuacjach. Wcześniej jednak zdobyliśmy kolejne bramki – obie wypracował bardzo dobrze grający filigranowy Patryk Strus.
Trener Marek Jakóbczak był zadowolony z postawy drużyny. Chłopcy grali efektownie i z dużym rozmachem. Dobre zawody, oprócz wspomnianego wyżej Patryka Strusa, rozegrali dziś Emil Świątek i Krystian Przyborowski. Jednak bezsprzecznie najlepszy na boisku był Maciek Bogusz. Cieszy kolejna wysoka wygrana, cieszy coraz lepsza gra. GKP Targówek – KS Wesoła 4:0 (2:0)

Krzychu7

Posty: 15

PostWysłany: Wto 12:00, 29 Kwi 2008 Temat postu:

Nerull napisał:
2008. Bardzo dobry mecz rozegrali dzisiaj podopieczni trenera Marka Jakóbczaka. (...)

Wiem, czytałem już tą relację u na stronie Targówka 93.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Wto 13:45, 29 Kwi 2008 Temat postu:

Ale to tylko młodzież, ja czekam na mecz KS Wesoła - GKP Targówek pierwszych drużyn. U nas powoli z ruchem kibicowskim do przodu, a was ilu jest w młynie średnio?

Krzychu7

Posty: 15

PostWysłany: Pią 9:55, 09 Maj 2008 Temat postu:

(...) U nas powoli z ruchem kibicowskim do przodu, a was ilu jest w młynie średnio?

U nas podobnie jak z wynikami - raz lepiej, raz gorzej. Do meczu jeszcze 15 dni pożyjemy zobaczymy jak będzie. Arrow A i tak wynik na boisku jest najważniejszy Laughing Może jakieś typy?

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pią 13:40, 09 Maj 2008 Temat postu:

U Nas ostatnio troche słabsza gra, jednak stawiam na 1:2 dla naszych Grajków Smile Do zobaczenia na stadionie. Jeszcze tylko mecz z Falenicą i Przyszłością Włochy i wyjazd na Wesołą Smile!

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pią 15:44, 16 Maj 2008 Temat postu:

Krzychu, skontaktuj się ze mną przed meczem, chciałbym omówić kilka rzeczy Smile

Tuh

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 17:32, 16 Maj 2008 Temat postu:

Heh, ciekawe kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki Very Happy.

Krzychu, to gdzie te barwy, sukcesy itp.?

KS Wesoła - GKP Targówek 4:5 (2:3)
W 26 kolejce ligi okręgowej gr. Warszawa II GKP podejmował na wyjeździe miejscową drużynę KS Wesoła. Po nie oczekiwanie trudnym meczu drużyna z Targówka wygrała 4:5, mimo iż wszystko w tym meczu było przeciw nam.

Po 37 minutach wydawało się, że drużyna z Targówka nie będzie miała problemu z ograniem gospodarzy, jednak Wesoła odpowiedziała 2 bramkami po błędach naszego bramkarza, Tomka Lecha i pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 2:3. W drugiej połowie Wesoła przeszła do ofensywy i skutkiem tego była bramka na remis w 59 minucie. Po rzucie rożnym fatalną interwencją popisał sie nasz bramkarz. 5 minut pozniej gospodarze dołożyli bramke na 4:3 i nie zapowiadało się na zmiane gry z naszej strony. W 74 minucie Artur Kowalczyk po efektownej akcji wpakowal piłkę do pustej bramki, ale... Szanowny Pan sędzie nie uznał tej bramki, sugerując się okrzykami zawodników i kibiców Wesołej że był faul. Minute później temu samemu zawodnikowi pokazał czerwoną kartke, po dłuższej konsulatcji z asystentem. Sędzia uznał, że nasz zawodnik wyzwał go "Ch...". Nasza drużyna zmobilizowana fatalnymi decyzjami sędziego w 77 minucie strzeliła bramkę na 4:4 i 2 minuty później, Paweł Podwysocki strzelił bramkę na 4:5, to była jego 3 dzisiaj bramka, zresztą dosyć efektowna bo przelobował on bramkarza. Po nerwowej końcówce wywozimy jednak wymęczone 3 punkty! Dopingu z jednej jak i z drugiej strony nie odnotowano. Dzięki tej wygranej zmniejszamy strate punktów do lidera do 2 i 1 punkt straty do drugiej Białołęki. Przyszłość Włochy zremisowało u siebie 1:1 z KS Falenicą.

Kibice Gospodarzy: 65
Kibice Gości: 5
źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Sob 21:44, 24 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Tuh

Posty: 5238

PostWysłany: Sob 22:01, 24 Maj 2008 Temat postu:

Co za poj*bany sędzia Evil or Very Mad!!! Cale szczescie ze to skonczylo się dobrze dla Targówka.

Ostatnio zmieniony przez Tuh dnia Sob 22:01, 24 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Gratuluję wygranej;-)
Choć było blisko, abyśmy pokonali 3-cią drużynę LO. a po naszej (KS Wesoła) serii przegranych każde punkty byłby cenne Cool

A sędziowie też lubią, aby o nich pisano, więc zawsze coś ciekawego wymyślą na meczu.

PostWysłany: Nie 8:57, 19 Kwi 2009 Temat postu:

W obecnej formie obu zespołów to realne jest "San Marino - Polska" ;] KS jest na samym dnie tabeli a GKP na wiosnę stracił tylko jedną bramkę, w dodatku z karnego. Bardziej niż mecz interesująca będzie sytuacja na trybunach, bo Kibice KSu mobilizują się na nasz przyjazd, a nas też trochę pojedzie...

Krzychu7

Posty: 15

PostWysłany: Nie 11:49, 19 Kwi 2009 Temat postu:

no tak 3 mecze i 1 bramka stracona, to nieźle, ale ... GKP jest nadal w środku tabeli. Forma Wesołej wysoka nie jest, ale wynik meczu z San Marino realny może być tylko w snach Laughing

Myślę, że przynajmniej 1 punkt zostanie w Wesołej.

A co do kibiców, to zobaczymy - u nas wszyscy mobilizują się na oglądanie meczu Cool A przyjedzie ktoś od Was? bo rok temu było mało kibiców ...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / pozostałe kluby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)