Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Czw 11:57, 18 Sty 2007 Temat postu:

Obrońca Zawiszy Bydgoszcz Dariusz Cudny będzie na pół roku wypożyczony do poznańskiego trzecioligowca.

Cudny - zanim rok temu odszedł do Kujawiaka Włocławek - był jednym z najlepszych piłkarz Warty. W zespole Bogusława Baniaka kariery jednak nie zrobił. Ostatnie pół roku spędził w Bydgoszczy, dokąd przeniósł się włocławski klub. - Darek dostał zgodę na bezpłatne półroczne wypożyczenie. Działacze Zawiszy namawiali go, by grał w Unii Janikowo. Piłkarz od dawna deklarował, że chce grać u nas i dopiął celu. To będzie duże wzmocnienie zespołu - mówi dyrektor sportowy Warty Zbigniew Śmiglak. Poznański klub był też zainteresowany Piotrem Jackiem, kolejnym piłkarzem, którego chciał wypożyczyć Zawisza. Ten zawodnik wiosną będzie jednak grał w Janikowie. Piłkarzem Warty jest już za to Paweł Iwanicki, który przyszedł z Mieszka Gniezno.

warciarz
Piłkarz okręgówki

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 108

Skąd: Poznań - Debiec

PostWysłany: Pią 13:02, 16 Lut 2007 Temat postu:

Tak Cudny to powazne wzmocnienie drużyny .Na dzień dzisiejszy w Warcie brakuje juz tylko napastnika prawdopodobnie w najblizszych dniach jakis zostanie kupiony. W sobote Warciarzy czeka mecz z kolejnym drugo ligowcem ŁKS Łomza ,mam nadzieje ze piłkarze Warty wygraja te spotkanie w podobnym stylu jak to było z Górnikiem Polkowice.

warciarz

Posty: 108

PostWysłany: Sob 17:57, 17 Lut 2007 Temat postu:

Stało sie tak jak mowiłem Warta wygrała kolejny sparing z drugoligowcem krótki opis meczu:

Po dobrym,zaciętym meczu Warta Poznań pokonała II-ligową ŁKS Łomża 2:1 Obie bramki dla Zielonych zdobył Paweł Iwanicki. Najpierw po rzucie karnym podyktowanym po faulu na Pawle Posmyku w 36 minucie i w drugiej połowie w 70 minucie po składnej akcji. Wrzucał Otuszewski, strzelał Najewski, bramkarz odbił piłkę na 5 metr, dopadł do niej Iwanicki i skierował do bramki. 2:1 i zasłużone zwycięstwo Warciarzy.
W 42 minucie bramkę wyrównującą dla ŁKS Łomża, strzelił Świerblewski Damian.W II połowie Alain Ngamayama z 15 metrów trafił w słupek.
Warta Poznań wystąpiła w składzie:Tyrajski Cudny,Wrzesiński,Jankowski,OtuszewskiIwanicki,Najewski,Lewandowski,Bzdęga-Posmyk,Piosik.
Na zmianę w II połowie weszli: Radliński,Steinke,Mania,Ngamayama.
Nie mogli grać lekko kontuzjowani :Magdziarz,Napierała,Ignasiński,Potaś,Urbaniak.

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Sob 18:00, 17 Lut 2007 Temat postu:

Czyli kolejne zwycięztwo z 2-ligowcem, zapowiada się bardzo dobra runda w wykonaniu Warty.

warciarz

Posty: 108

PostWysłany: Sob 18:09, 17 Lut 2007 Temat postu:

No oby było tak jak mowisz. Ale wczesniej był tez remis z Groclinem Grodzisk 1:1 Smile Tylko ze sparingi nie koniecznie musza sie przekładac na wyniki w lidze wiec wole nie być hurraoptymistą .Dobrze że wygrali ale to nie wszystko. Laughing

Komar88l

PostWysłany: Sob 18:14, 17 Lut 2007 Temat postu:

Tak, jednak to jak widać nie był przypadek, bo już 3 bardzo udane mecze!

warciarz

Posty: 108

PostWysłany: Sob 18:21, 17 Lut 2007 Temat postu:

tera własnie Warte czekajte dla mnie trudniejsze mecze w okresie przygotowawczym czyli pojedynki z GKP Gorzów oraz Promieniem Opalenica a trudne dlatego że najczesciej piłkarze olewaja takie mecze bo uwaaja sie za mistrzów i po tych meczach realnie bedzie mozna ocenic gre warciarzy. Laughing Laughing

Komar88l

PostWysłany: Sob 18:27, 17 Lut 2007 Temat postu:

Hehe, tak, to też ma swoje dobre strony Wink

warciarz

Posty: 108

PostWysłany: Wto 18:51, 20 Lut 2007 Temat postu:

Kolejny sparing wygrany przez piłkarzy Warty. Jeszcze tylko mecz z Promieniem Opalenica i upragniony poczatek sezonu.

Kolejny mecz sparingowy rozegrali piłkarze Warty,na boisku przy Drodze Dębińskiej pokonali GKP Gorzów 2 – 1.

Pierwsza bramka została zdobyta w 18 minucie spotkania, kiedy to po celnym podaniu Tomasza Najewskiego bardzo ładnym strzałem popisał się Tomasz Magdziarz. W 33 minucie po rzucie wolnym wykonywanym z około 20 metrów przez Przemysława Otuszewskiego piłka trafiła w słupek bramki Gorzowian.Po przerwie już w 48 minucie warciarze przeprowadzili bardzo ładną akcję zespołową, prawą stroną boiska , zakończoną strzałem głową przez Pawła Posmyka, niestety piłka ponownie trafiła w słupek. W 53 minucie rzut rożny wykonywał Otuszewski, najwyżej do podania wyskoczył Błażej Jankowski i głową zdobył drugą bramkę dla Warty.Minutę później, po szybko wykonanym rzucie wolnym przez piłkarzy GKP niespodziewanie w dogodnej sytuacji znalazł się Mariusz Ekiert i pokonał Norberta Tyrajskiego ustalając wynik spotkania.

Warta: Radliński (od 46 min. Tyrajski) – Cudny, Steinke (od 46 min. Wrzesiński), Jankowski, Otuszewski – Iwanicki, Lewandowski (od 46 min. Mania), Najewski, Bzdęga (od 55 min. Urbaniak) – Magdziarz, Posmyk.

W meczu z powodu drobnych urazów nie brali udziału: Potaś, Ignasiński, Ngamayama, Napierała, Piosik.

warciarz

Posty: 108

PostWysłany: Śro 18:08, 07 Mar 2007 Temat postu:

Dwa sparingi rozegrali w sobotę piłkarze Warty. Trener Jarosław Araszkiewicz chciał, aby wszyscy zawodnicy będący w kadrze pierwszego zespołu rozegrali pełne 90 minut. Z uwagi na drobne kontuzje nie mogli zagrać Rafał Napierała i Krzysztof Piosik.

Remes Opalenica (4.liga) – Warta Poznań (3.liga) 0 – 1 (0 – 0)

Pierwszy mecz rozegrany z Remesem Opalenica (kilka dni temu zespół ten pokonał w meczu sparingowym I-ligowego Lecha Poznań 3 – 1) zakończył się zwycięstwem Warty 1 – 0.

Bramkę dla naszych barw w 55. minucie zdobył głową junior Krzysztof Biegański po dokładnym podaniu Alaina Ngamayamy.
W ostatniej minucie spotkania Remes co prawda zdobył bramkę, którą sędzia początkowo uznał wskazując na środek boiska i jednocześnie zakończył spotkanie, ale po skonsultowaniu z sędzią liniowym słusznie zmienił decyzję (czego nie zauważyli wszyscy obserwatorzy spotkania), ponieważ zdobywca bramki Dmitryj Koshakov był ewidentnie na pozycji spalonej.
Drużyna Warty w tym spotkaniu została uzupełniona kilkoma juniorami, wychowankami klubu, którzy zagrali bardzo ambitnie i zasłużyli na duże słowa uznania.

Skład Warty w meczu z Remesem: Radliński - Ignasiński, Wrzesiński, Potaś, Truszczyński – Urbaniak, Ngamayama, Lutomski, Czaplicki (od 46 min. Lebioda) – Biegański, Mania.

Polonia Słubice (3.liga) – Warta Poznań (3.liga) 0 – 1 (0 – 1)

30 minut po zakończeniu pierwszego spotkania rozpoczął się kolejny mecz pomiędzy Polonią Słubice (3 miejsce III grupy trzeciej ligi) a Wartą.
Również to spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 1 – 0, a zwycięską bramkę zdobył ładnym strzałem głową Paweł Iwanicki po podaniu z prawej strony Tomasza Magdziarza. Mecz mógł zakończyć się wyższą wygraną Warty, niestety nasi piłkarze nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, a raz bramkarzowi Słubic dopisało szczęście, gdy po strzale Iwanickiego w 30 minucie piłka trafiła w słupek.

Skład Warty w meczu z Polonią Słubice: Tyrajski – Cudny, Jankowski, Steinke, Otuszewski – Iwanicki (od 75 min. Ngamayama), Lewandowski, Najewski, Bzdęga – Magdziarz, Posmyk.

Komar88l

PostWysłany: Śro 19:08, 07 Mar 2007 Temat postu:

Całkiem przyzwoite wyniki, ważne że mecze zakończyły się wygraną i dwukrotnie bez straty bramki ;]

Wojtaldo

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 1230

Skąd: Lewin Brzeski

PostWysłany: Śro 20:19, 07 Mar 2007 Temat postu:

No brawo Warta.. Smile gratuluję wyniku..

____
PS Warciarz czemu tylko piszesz posty w tym temacie..?? wypowiadaj się też w innych działach.. Pozdro

MATEUSZXL

Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 1009

Pomógł: 17 razy

PostWysłany: Śro 20:21, 07 Mar 2007 Temat postu:

Gratuluję. Mam nadzieję, że w rundzie wiosennej Amica z Warta będą panowały w naszej grupie:D

Wojtaldo

Posty: 1230

PostWysłany: Sob 9:25, 10 Mar 2007 Temat postu:

Warta Poznań - Lechia Zielona Góra 1:1

W spotkaniu sparingowym rozegranym na stadionie przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu, miejscowa Warta zremisowała z Lechią Zielona Góra 1:1 (0:1). Prowadzenie dla gości uzyskał Łukasz Sobczak, natomiast wyrównanie padło po samobójczym trafieniu Krzysztofa Szeląga.

W drużynie Jarosława Araszkiewicza znakomitych sytuacji strzeleckich nie wykorzystali Alain Ngamayama oraz Tomasz Lewandowski.

Warta Poznań - Lechia Zielona Góra 1:1 (0:1)
0:1 - Sobczak 28'
1:1 - Szeląg (sam.) 69'

warciarz

Posty: 108

PostWysłany: Sob 12:17, 10 Mar 2007 Temat postu:

to był ostatni sparing Warty w tej długiej przerwie Smile Teraz została juz liga zobaczymy czy Warciarze beda tak samo grac w lidze jak w sparingach .

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / pozostałe kluby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)