PostWysłany: Sob 14:04, 08 Wrz 2007 Temat postu:

Wysoko nieprzegramy napewo. Skromna porażka, albo remis.

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 16:18, 08 Wrz 2007 Temat postu:

Selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker ogłosił skład na dzisiejszy mecz eliminacji mistrzostw Europy z Portugalią (godz. 22).

Polska rozpocznie spotkanie w składzie: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Grzegorz Bronowicki - Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek, Euzebiusz Smolarek - Maciej Żurawski.

PostWysłany: Sob 16:24, 08 Wrz 2007 Temat postu:

No to bez niespodzianek. Ja już na bank meczyk zobaczę w Amfiteatrze, już się doczekać nie mogę :]

paluch2007
Piłkarz okręgówki

Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 112

Skąd: Łomża

PostWysłany: Sob 16:31, 08 Wrz 2007 Temat postu:

Ciekawe ile polskich kibiców zasiądze na stadionie światła w Lizbonie?

Nerull napisał:

Jaki wynik obstawiałes.. bo ja sie balem ze mozemy przegrac ale naszczescie sie myliłem Very Happy Very Happy

2-2 - 87 min. Ricardo/Krzynówek

Portugalia: Ricardo - Bosingwa, Meira, Alves, Caneira (12' Miguel) - Maniche, Petit, Deco - Ronaldo, Nuno Gomes (69' Quaresma), Simao (81' Moutinho).

Polska: Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Jop, Bronowicki (55' Golański) - Błaszczykowski, Dudka, Lewandowski, Krzynówek, Smolarek (73' Łobodziński) - Żurawski (56' Matusiak).

żółte kartki: Boruc, Wasilewski, Bronowicki

sędzia: Roberto Rosetti (Włochy)
widzów: 62 000

Cenny punkt wywiozła reprezentacja Polski z Lizbony. W sobotę "biało-czerwoni" zremisowali z Portugalią 2-2. Polacy do przerwy prowadzili 1-0 po bramce Lewanowskiego. Po przerwie do zmasowanych ataków ruszyli gospodarze i gole Maniche oraz Ronaldo uciszyły świetnie dopingujących fanów z Polski. Na szczęście ostatnie słowo należało do Polaków, a konkretnie Jacka Krzynówka, który w 87 minucie pokonał Ricardo.

cola_11111

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4897

Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Sob 23:10, 08 Wrz 2007 Temat postu:

No i pięknie... szkoda tylko mojego piwa... po golu Krzynówka uniosłem ręce do góry a zapomniałem że trzymam piwo w ręce i wszystko poleciało na mnie Laughing

co do meczu:
nasi zagrali tak jak z Rosją dwie zupełnie inne połówki meczu, w pierwszej graliśmy dobrze w defensywie, uśpiliśmy rywali i wyprowadziliśmy kontry... szkoda że Smolarek nie trafił bo mogliśmy wygrać Wink druga połowa to już popis Portugalczyków, przy golu na 1:1 mogliśmy się jeszcze wybronić przy golu na 1:2 spóźnił się Kuba i Ronaldo pokazał nam prawdziwą piłkę... ale "Polak potrafi" co udowodnił Krzynówek strzelając tak jak w meczu LM Bayer - Real Wink Bardzo cieszy ten 1 pkt choć można było liczyć na 3 Wink pokazaliśmy że z naszą kadrą trzeba się liczyć Wink

PostWysłany: Sob 23:15, 08 Wrz 2007 Temat postu:

Polska pokazała klase, jeśli zakwalfikujemy sie do Tego Euro to i tam mozemy coś zdziałać z taką grą, potrzebna jest jeszcze kondycja na 90 minut, bo pod koniec widać było potworne zmęczenie.

ActinFCB13

Posty: 1251

Skąd: Łomża

PostWysłany: Sob 23:24, 08 Wrz 2007 Temat postu:

Od początku meczu Europejscy Canarinios - jak mówi się na Portugalczyków rzucili się na Polaków i już na poczatku chcieli zdobyć gola, jednak dobrze spisywała się nasza obrona i w decydujących momentach bramkarz Artur Boruc. Przez całą pierwszą połowę zawodnicy trenera Scolariego atakowali jednak nie udało im się strzelić bramki, pod koniec meczu Polska wyprowadziła jedną z niewielu akcji i po mocnym strzale z przed pola karnego Jakuba Błaszczykowskiego piłkę odbija bramkarz, do futbolówki dopada Lewandowski i szał w szeregach 8 tysięcznej grupy polskich kibiców. Na trybunach słychać głośne "Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie" Druga połowa rozpoczęła się dokładnie tak jak pierwsza, od huraganowych ataków gospodarzy, jednak tym razem Portugalczykom udało się strzelić bramkę na początek kiedy to po zamieszaniu w polu karnym pada bramka. Portugalczycy zaczęli dążyć do zdobycia drugiej bramki i w końcu dopięli swego po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wyłuskał C.Ronaldo i strzelił bramkę wprawiając w szał radości ponad 60 tysięcy kibiców na Estadio Daluz. Polacy zaczęli przeprowadzać akcje, widac było, że mają chęci i tylko brakowało szczescia, jednak i te w końcu dopisało naszym zawodnikom, w 88 minucie kiedy wszyscy już powoli oswajaliśmy się z porażką piłkę przed polek karnym holował Jacek Krzynówek, który zdecydował się na zaskakujące uderzenie z ponad 20 metrów...piłka odbiła się od słupka, a potem od pleców bramkarza i wpadła do bramki, zapewne wszystkim kibicom przypomniała się niemal że identyczna bramka Jacka jaką strzelił niegdyś w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi Madryt w barwach Bayeru Leverkusen, kiedy to zaskoczył Ikera Casillasa podobnie jak Ricardo tylko, że z przeciwległej strony. Tak więc Polacy doprowadzają do wyniku 2:2 - niezwykle korzystnego wyniku, który przybliża nas do zbliżających się mistrzostw Europy.

Pirat88
Piłkarz C-klasy

Posty: 1

PostWysłany: Nie 0:26, 09 Wrz 2007 Temat postu:

Piekne podania Polaków dały nam 2 bramki. Kazdy kto ogladal mecz napewno stwierdzi ze mielismy cholerne szczescie

PostWysłany: Nie 1:10, 09 Wrz 2007 Temat postu:

Wow ale fajnie... I tak nie awansujemy, zobaczcie na terminarz.

PostWysłany: Nie 1:15, 09 Wrz 2007 Temat postu:

Na pewno nie byliśmy drużyną lepszą, ale mnie cieszy wynik, świetna atmosfera i doping :] Utrzymujemy pozycję lidera, bardzo cenny i prestiżowy punkt, brawo!!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Reprezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)