Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4897

Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Czw 14:56, 07 Lut 2008 Temat postu:

Czy ja wiem czy pokazaliśmy że potrafimy się bronić? W kilku sytuacjach mieliśmy niezłego fuksa, ale na szczęście mamy Boruca który potrafi bronić karne (w Celticu broni je znakomicie) Wink

PostWysłany: Czw 21:58, 07 Lut 2008 Temat postu:

podobał mi se mecz 2-0 jeszcze Boruc karnego obronił 2 bramka lewandoskiego mi se podobała

Spray

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 884

Skąd: Nowy Tomyśl

PostWysłany: Sob 13:21, 09 Lut 2008 Temat postu:

Ładna pierwsza połowa meczu, druga już nie bo Żurawski grał. Lewandowski strzelił bardzo piękną bramkę, a Boruc obronił karnego, widziałem że najpierw sie ruszył w lewo a potem szybko rzucił się na prawo... Mecz fajny, a 27.02 Estonia we Wronkach. Na 50% pojadę do Wronek na ten mecz Wink

Posty: 41

PostWysłany: Sob 13:54, 09 Lut 2008 Temat postu:

to super że pojedziesz i jak mówiłem fantastyczny mecz boruc kapitalnie bronił a co najlepsze dla mnie że polska strzeliła piekne bramki jednemu z najlepszych brakarzy świata P.Cechowi Smile Very Happy

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Sob 22:07, 09 Lut 2008 Temat postu:

Spray napisał:
sie ruszył w lewo a potem szybko rzucił się na prawo...

na odwrót... ruszył się w prawo a rzucił się w lewo Wink Tak Artur zawsze broni karne Wink

MATEUSZXL

Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 1009

Pomógł: 17 razy

PostWysłany: Nie 8:31, 10 Lut 2008 Temat postu:

Na ten mecz we Wronkach, wejście jest za free, tylko że jest mało miejsca na stadionie Smile

szczepan
Piłkarz B-klasy

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 67

Ostrzeżeń: 2/2

PostWysłany: Śro 14:05, 13 Lut 2008 Temat postu:

Polska wygrała 2:0 (2:0) w towarzyskim meczu piłkarskim, rozegranym w Larnace na Cyprze. W pierwszych minutach przeważali Czesi, ale Polacy szybko uporządkowali swoje szyki, i mecz stał się wyrównany. Zespół Beenhakkera objął prowadzenie już w 6 minucie, kiedy to po prostopadłym podaniu piłkę przejął Wojciech Łobodziński, który strzałem tuż przy słupku nie dał szans Petrowi Cechowi. Później przed szansą na wyrównanie stanął Jan Koller, ale główkował niecelnie. W 28 minucie było już 2:0 dla biało-czerwonych. Z prawej strony piłkę w pole Czechów zagrał Łobodziński, tam sprytnie musnął ją Smolarek i wystawił wbiegającemu Mariuszowi Lewandowskiemu. Pomocnik Szachatar.
To był bardzo dobry mecz Polaków w końcu Czesi to jeden z czołowych zespołów świata.

PostWysłany: Pią 2:23, 15 Lut 2008 Temat postu:

Jeśli mam oceniać mecz to taki, pierwsza na 5-, druga na 2+, słowem wychodzi jakieś 4, co nie jest złą notą. Łobodziński mi sie podobał, ale mam wrażenie, żze nadal musi pracować nad dośrodkowaniami. Nie jestem pewny, czy akurat tak chciał dograć tę piłkę przy drugim golu... Moim zdaniem troche przypadek. Bardzo źle zagrał moim zdaniem Żurawski (raz sie tylko fajnie pokazał), Wichniarek wcale nie tak słabo, a to jego podanie do Smolarka - cudo. Ebi też bez dobrych momentów w tym meczu. Boruc rzeczywiście super, ale największe wrażenie zrobiła na mnie jego interwencja po główce Kollera ze spalonego. Kapitalny refleks! Podobał mi się Lewy i Żewłakow z Bakiem.

Generalnie fajnie, że nasi zagrali z zaangazowaniem. Pokazali, że jak natrafią na słabszy dzień faworyta, albo ten faworyt nie zagra na 100 procent, to są w stanie takiemu faworytowi pogonić kota. Tylko dla przestrogi dwa fakty: W Czechach brakowało Rosicky'ego, a to zdecydowanie najważniejszy dla nich piłkarz i Galaska, czyli całego środka pola. Ale ogólnie mozna chyba patrzyć w przód z umiarkowanym optymizmem...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Reprezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)