Weteran

Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1304

PostWysłany: Śro 9:22, 04 Lip 2007 Temat postu:

To co pokazali młodzi z USA to żenada. USA kapitalna gra. Zizzo,Adu,Altidore,Roger,Szetela świetne mecze. Nie wejdziemy bo Korea jest też bardzo dobra(mówiąc szczerze lepsza). Cieszy mnie flaga ŁKS na meczu po raz 2.

PostWysłany: Śro 10:08, 04 Lip 2007 Temat postu:

Z tego wynika że Polska jest słaba a Brazylia jeszcze słabasza. Teraz to musimy wygrać z Koreą jak mażymy o wyjściu z Grupy bo remis nic nam nie da. A Korea przegrała z Brazylią 3:2

MATEUSZXL

Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 1009

Pomógł: 17 razy

PostWysłany: Śro 10:30, 04 Lip 2007 Temat postu:

Mam nadzieję, że po meczu z Koreą nie będzie się mówić że zwycięstwo z Brazylią było przypadkiem bo to był mecz otwarcia. Kurde rozumiem że można przegrać, ale wynik 6:1 zawsze przynosi wstyd.

PostWysłany: Śro 11:50, 04 Lip 2007 Temat postu:

Powiem jedno: Z nieba do piekła...
A ten Freddy Adu i Szetela to gwiazdy jakie świat widzi raz na ileś tam lat. Pocieszeniem może być fakt że pierwsze 4 bramki to stadiony świata.

PostWysłany: Śro 19:26, 04 Lip 2007 Temat postu:

To jest tragedia! Jak rano zobaczyłem wynik to z niedowierzania wydaliłem z siebie jakiś niecodzienny dźwięk... Nie pojmuję jak można było tak przegrać...

PS: Jedyną bramkę dla Polski w 5' minucie strzelił Janczyk Cool

PostWysłany: Sob 0:18, 07 Lip 2007 Temat postu:

Za 15 minut początek naszego meczu z Koreą. Mam nadzieję że stać nas choćby na remis bo to właśnie już taki rezultat daje nam awans. Tylko najpierw trzeba ten wynik wywalczyć. Mam nadzieję że nasi dzisiaj zagraja tak jak w meczu z Brazylia, pokażą charakter i pokonają Koreę 2:1. Trzymamy kciuki Wink

PostWysłany: Sob 0:57, 07 Lip 2007 Temat postu:

Oby było zwycięstwo! Ja nie oglądam, bo nie mam tu TV, tylko w 2 pokoju..

PostWysłany: Sob 1:44, 07 Lip 2007 Temat postu:

Żałuj Wink Mecz naprawdę może sie podobać, po pierwszej połowie jest 1:0 a strzelcem bramki jest oczywiście Dawid Janczyk Smile Fajna bramka Smile Miał przed polem karnym dwóch obrońców, jednemu założył sito i przeszedł ich i spokojnie strzelił między nogami wychodzącego bramkarza. Taki gol do szatni w 45 minucie. Mam nadzieję że teraz nasza gra będzie coraz lepsza. Trzeba wyróżnić Bartka Białkowskiego za kilka wspaniałych interwencji, Dawida i Adama Dancha. Ten ostatni jest bardzo pewny, nie popełnił ani jednego błędu, walczy, raz mało brakowało a jego świetne podanie doszłoby do wychodzącego na czystą pozycję Janczyka. Dobra druga się zaczyna Smile

PostWysłany: Sob 3:36, 07 Lip 2007 Temat postu:

Polska - Korea Południowa 1:1 (1:0)

Bramki: Dawid Janczyk (45) - Lee Sang-Ho (71).

Żółte kartki: Dawid Janczyk, Tomasz Cywka, Jarosław Fojut, Krzysztof Król, Bartosz Białkowski - Ha Tae-Goon, Lee Sang-Ho.

Sędziował: Anthony Garwood (Jamajka).
Widzów: 34 912.

Polska: Bartosz Białkowski - Ben Starosta, Jarosław Fojut, Krzysztof Strugarek, Krzysztof Król - Adrian Marek - Artur Marciniak (88-Jakub Szałek), Adam Danch, Tomasz Cywka (86-Maciej Dąbrowski), Patryk Małecki - Dawid Janczyk (83-Paweł Adamiec);

Korea Płd.: Kim Jin-Hyeon - Choi Chul-Soon, Ki Sung-Yueng, Bae Seung-Jin - Shin Kwang-Hoon, Lee Sang-Ho, Lee Chung-Yong, Jeong Kyung-Ho (29-Park Jong-Jin), Song Jin-Hyung - Shim Young-Sung (63-Kim Dong-Suk), Ha Tae-Goon (46-Shin Young-Rok).

Mamy awans do 1/8 finału MŚ. W meczu tym, 12 lipca zmierzymy się z obrońcami tytułu mistrzowskiego - Argentyną. Grupę wygrały USA.
Brazylia - USA 1:2 (0:1)
Bramki: Leandro Lima (64) - Josmer Altidore - dwie (25 i 81).

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 8:38, 07 Lip 2007 Temat postu:

Przez ten mecz mnie głowa boli ta popra tego meczu nie normalna Neutral Tak naprawde to Kreji należał się awans bo on grali w piłke a my nie. Polacy mieli świetna taktyke przez 20 minut pierwszej połowy byle do przodu i całą drugą połowe żeby wybić piłke jak naj dalej bez pomysłu nic kompletnie tak napewno nie możemy zagrać z Argentyną . ALe liczy się Awans i za to należą się brawa Laughing

El Mariachi

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1835

PostWysłany: Sob 9:06, 07 Lip 2007 Temat postu:

Jakoś do 1.25 wytrwałem Very Happy . Polacy w meczu niczym nie zachwycili choć mieli kilka ciekawych sytuacji. O wiele lepiej wypadli na ich tle Koreańczycy. Biegali aż miło Wink . Tylko Białkowskiemu zawdzięczamy ten awans.

PostWysłany: Sob 9:51, 07 Lip 2007 Temat postu:

I Janczykowi (czy ktoś kiedyś mówił coś? Wink ). Zaje*iście, że awansowaliśmy, ale to też dzięki porażce Brazylii z USA, więc sporym fartem. Czas na Argentynę Cool

PostWysłany: Sob 10:20, 07 Lip 2007 Temat postu:

Narazie to im słabszy rywal tym gorzej nam idzie, wiec daje nam szanse w Meczu z Argentyną Very Happy

PostWysłany: Sob 10:42, 07 Lip 2007 Temat postu:

No w sumie USA wyszlo na jednego z lepszych Very Happy ale biorąc pod uwage mecze z Korea i Brazylią to na to wychodzi Smile Bo brazylia, było, nie było, powinna awansowac.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Reprezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)